0 oy
815 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşimin çalıştığı başka yer diyim artık neyse Mart sonu Nisan başı erkek erkeğe tatile gidiyorlarmis benimki arayıp sordu bende git havan değişsin dedim hiç bir yere gitmedi bensiz tamm askm dedi akşam eve gelmiş Napacam gitmeyecem felan diyor bensiz canı sıkılır mis :) bu arada uzun yola gidiyor 3 gün felan gelmediği oluyor ozaman napiyon dedim o mecburi dedi siz olsanız naparsiniz ben gitsin istiyorm zorlasam gidecek ama bilemedim :)

31 Cevaplar

+2 oy
(1,100 puan) tarafından
Eşim böyle bişey dese bende derim o zaman bende başka bir yere tatile gideyim susar oturur daha konuyu açmaz :D
tarafından
Benim ki de maç felan izlemez asla saçma ***** oyunu var oyun oynayacaz de herkesten hızlı koşar ama :D
(7,791 puan) tarafından
Pubg mizde var macimiz da ama dogurdum bi kiz iyice girdim kanina :D gizlice mac izliyo bide sorma kizinca da ben acmdim kizin acti maci der :D
(6,859 puan) tarafından
Haha Ayşe tuttum bunu :D empatiye bayılıyorum ++
(1,100 puan) tarafından
Her zaman işe yarar canım :D
tarafından
Hahahahahah :D o pubg bende var :D
-Reklam-
+1 oy
(15,286 puan) tarafından
Bence gidesi var da sanki iyice ısrar etmeni bekliyo gibi geldi bana :)) gidesi olmayan insan kendi reddederdi:))
(7,791 puan) tarafından
Bencede :)
(15,286 puan) tarafından
Ben de gitmek isterse gitsin derdim. Eşime güvenirim şükür. Arkadaşları da o konuda güvenilir insanlardır. Böyle imkanı varken arkadaşlarıyla gitsin sonra da birlikte gideriz derdim
tarafından
Karım dan korktugumu nasıl belli etmemeliyim diyonuz yani :D
(15,286 puan) tarafından
Korkmak değil bu bence. Ama kendi gezmeye giderken sizi götğrmediği için belki vicdan yapıyo olabilir. Bu durum bende de olur hep ordan bliyorum. Bi yere giderken tüm sevdiklerimi götüremediğim zaman içime sinmez hiç. Gitmesem mi falan diye konulur dururum hep ehehehhe
tarafından
Kız bende öyleyim hele küçük kardeşim var onu heryere götürmek isterim :) hiç o açıdan bakmamıştm haklısın bacim
+1 oy
(2,393 puan) tarafından
Yolla diyenlerin eşlerini böyle Bi durumda yollamiyacaklarına yemin edebilirim ama kanıtlayamam :D ay hepsi de amma güveniyormuş diğer postlarda okuyorum kocaları alt komşunun numarasını almış lazım diye kıyameti koparan kadınlar :D ahahah gece gece iyi güldüm yorumlara sen gönderiyorsan gönder bacım adam zaten yol yapıyor sen yok aşkım git ya demeni bekliyor emin ol :D ama eşim bensiz tatile gidemez heleki bu zamanda nasıl çocuguna güvenir de çevreye güvenemezsin bunu da öyle düşün Bi ton o.... Pu görüyoruz TV de :DD
tarafından
Yok kız daha yeni konuştuk gitmicem dedi hatta Nisan sonuna yer ayırtıp benle gidecekmiş :D bildiğimiz yalvardım git kafan dagilsin diye bende buna yemin edebilirim ama gitmedi :D ve dobralikta  sirindn gibi olun bacimlar ahahahhaha :D
(2,393 puan) tarafından
Hahahah senin adına sevindim sağol bebeğim :DD
tarafından
Kiz bişey dicem tatilde o.r..pu varda çevrede yokmu karakterle alakalı benim eşim uzun yola gidiyor sürekli ama 5 yıldır hiç bir şekilde bin şükür güvenimi sarsmadi bence yanlış düşünüyon bacım bu konuda erkek ar namusu bildiği sürece yapmaz kadın da aynı :)
(2,393 puan) tarafından
Neyse bişey yazdım da çok küfürlü geldi gizledim :D tekrar yazmaya üşendim sabah unutmazsam yazıcam cevabı:D
tarafından
Yaz bacimmm :D
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ben gönderdim hem de Kıbrısa iyi gelmişti o zaman ona
tarafından
Bende havası değişir diye düşünüyorum kiz
(13,202 puan) tarafından
Boşver gitsin o kadar da sıkmayalım adamları gün gelir kardeşle vs ile gitmek isteriz beni göndermedin sen de gitme der
tarafından
Dmi bacım :D
(13,202 puan) tarafından
Valla canım :D
0 oy
(424 puan) tarafından
Ne yalan söyliyim ben istemem ne güzel sizsiz gitmeye gönlü yok kalsın sizinle 
tarafından
Öylemi diyorsun bacım bende iyi gelir belki diye düşündüm
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Iyi misin cnm zorla mi yollican birak gitmiyosa gitmesin
tarafından
Kız ne var gece gündüz bizim için çalışıyor hakkı bence havası da değişir hiç bensiz gitmedi şu zamana kadar bı yere
(3,901 puan) tarafından
Yanlış anlama bn de bu konuda kati degilim  esim kac kere kibrisa gitti hic laf etmedim..gitsin gezsin nolcak..ama istemiyosa da git diye israr etmem yani onu demek istedim
tarafından
Yok ay niye yanlış anlayim benimki de sürekli yapışık benle hiç biyere çıkmadı ondan öyle dusundum
(3,901 puan) tarafından
Istemiyosa israr etme yapışık yapışık yasayin ne guzel:))
tarafından
Ettim ama gitmiyor zaten :)
0 oy
(238 puan) tarafından
Hepimiz aşırı bunaldık canım kocana iyi geleceğini düşünüyorsab yolla gitsin :)
tarafından
Evet öyle düşünüyorum güven açısından binlerce şükür bir sıkıntım da yok gitse havası değişecek az :)
(238 puan) tarafından
Ay benimki bana yapışık yaşıyor gidixem dese direkt kovarum gitsin diye :D bence gönder bak gelince daha mutlu olursunuz :D benimkini kovuyorum gitmiyor
tarafından
İşte bende itiyom gitmiyor :D
0 oy
(389 puan) tarafından
Bence gitmesin kuzum beraber vakit geçirin daha iyi olur ben olsam gitmesini istemem eşimin hele bide eşim yok gitmek istemiyorum derse hiç istemem gitmesini benimle olması daha güzel olur daha birbirimize vakit ayiririz
tarafından
Ay bende bunalmistir diye düşündüm kendim bunaliyorm ya :D
0 oy
tarafından
Senle gitmesi daha iyi degilmi
tarafından
Benimle gidemez çünkü erkek erkeğe gidecekler biz zaten ins gidecez tatile
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Benle birlikte gitsin diye yol yapardım bosversin erkekleri (≧▽≦)
tarafından
Yaza inşallah gidecez :)
0 oy
tarafından
Gecen sene gonderdim göndermez olaydim aksam yemeginde sarkici geldi lara arkasından dansöz hamile halimle ne kavga etmistik sinirden bayılmışım 
tarafından
Amaaan kim gelirse gelsin valla hiç umrumda olmaz bakmaz kizzz her zaman şey düşüncesinde benimki ben bakarsam benim karıma kızıma da bakarlar Allah korusun daha kotu şeylerde yaparlar kafasında babamda öyle mesela ben takilmam onlara :)
tarafından
Kiz bende eşime sonsuz güveniyorum şükürler olsun o konularda esimde cok dusuncelidir ama dansoz masaya çıkıyor eşimin önünde oynuyor falan bi arkadasi canli yayin acmisti ordan gormustum
tarafından
Haaa ozaman işler değişir :D donsozun neyse
tarafından
:D bende bendeeee o dansözuu :D
tarafından
Gel gidip dovelim :D
0 oy
tarafından
Bensiz tatile mi asla kabul etmem o ne öyle ben olsam izin vermem :)
tarafından
Yazın biz gidecez zaten kız zorlamayimmi :)
tarafından
Boşver kız ben seni özlerim falan de zorlama :)) gitmesin
tarafından
İkiye bölündüm :)
tarafından
Tek parça ol gitmesin :))))
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Hiç ısrar etmem. Sen zaten git demissin yeterli 
(5,406 puan) tarafından
Yok canım boşver biz de yoruluyoruz başımızı alıp nereye gidiyoruz. Hiç
tarafından
Ben gidiyom valla annemgil iki adım otemde kalmaya giderim arkadaşlarla sabahlarız :)
(5,406 puan) tarafından
Bu tatil mi kız =)) anam gile gidiyorum diyor puhahahaga
tarafından
Yok kız başımızı alıp demişsin yaaa kafama esin istediğim de kalmaya giderim arkadaşa felan tatil konusunda da arkadaşlarla gitmeme karisacagini sanmiyorm ama ben gidemiyooommm :(
(5,406 puan) tarafından
Benim eşim asla göndermez gözü arkada kalır başınıza birşey gelir ortalık sapık dolu der. Ben evli iken kimsenin evinde yatili da kalmam. Tabi herkesin kendi aile yapısı biz böyleyiz. Eşim hiç erkek arkadaşları ile biryere gitmeyi teklif etmedi etse git derim ama ısrar etmem =)))
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Ben gitmesini isterdim onlar da iş telas yoruluyorlar sonuçta 
tarafından
Ayyy valla benimle aynı düşünen biri çıktı :D
(2,381 puan) tarafından
Eşine güvenlikten sonra yapacak insan işe diye aksama kadar gidiyor o zamanda yapar ruhumuz bile duymaz o yüzden onun da stresten kurtulmaya dinlenmeye hakki var biz ne kadar istiyorsak onlar da istiyorlar eminim
tarafından
O kadar çok haklısın ki❤️ :)
0 oy
(231 puan) tarafından

Kısa ve net göndermezdim eşinde gitmek istemiyormuş ısrar etme 

tarafından
Yanlış anlamazsan neden gondermezdin merak ettim çok net yazmışsın ya :)
(231 puan) tarafından
Çünkü hoşlanmıyorum bu tarz durumlardan  ne eşim bensiz nede ben onsuz hiç bir yere gitmeyiz
0 oy
(10,978 puan) tarafından
O tatile giderse ben oteli kapatırım yok ole yama =D
tarafından
Ahahahahhahaha sesli güldüm :D
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Eşim bu virüs zamanı tatile gitmeyecek kadar bilinçli, oldu ki gitmek istedi ben zaten böyle bi zamanda gitmesini istemezdim 
tarafından
Valla otele gitmese bile hergun ya ilçe de ya şehir dışına çıkıp 3 4 gün gelmiyor o yüzden virüs için ise gitmemesi lazm
0 oy
(413 puan) tarafından
Ben de git derim ama içimden gitmesini istemem :) tatil bizimle yapılması gereken bişey ya :) 
tarafından
Kız yazın doğumdan önce gideceğiz zaten diye :) benimde bir yanım gitsin diğer yarım kalsın diyo :D
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Adam git.ek istiyor senin ısrarla konuşup göndermedi bekliyor yoksa sana sormadan gelmiycegini söylerdi bence 
tarafından
Öylemi kizzz :)
0 oy
(367 puan) tarafından
Sen arkadaşlarınla gitmek istesen eşin senin gitmene müsade eder mi ?
tarafından
Eder ama belli kişilerle :) benim gbi yapmaz tanımadığı kişilere hadi git demez yalanmi söyleyim :)
(367 puan) tarafından
O zaman sende izin verme boşver fazla güven iyi değil:)

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 285 göst.
+1 oy
23 cevap 962 göst.
22 Mart 2022 Diğer kategorisinde Seher demir (3,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
67 cevap 932 göst.
4 Haziran 2022 Aile kategorisinde Esma94 (34 puan) tarafından soruldu

381,013 soru

11,406,740 cevap

34,944 kullanıcı