0 oy
325 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
3 aylık iğne vurdurdum adet olmadım doktor kesebilir dedi ama korkuyorum ilk lekenmem her gün oluyordu şimdi kesildi acaba hamile kalan var mıdır iğne vurduğu halde

6 Cevaplar

0 oy
(12,494 puan) tarafından
Düzensizlik ve lekelenme yapıyor ama şunu diyin arkadaşım 2 kere hamile kaldı sadece iğle ile korunduğu zaman tek başına yeterli olmuyor muş 
tarafından
İğne vurduğu halde mi hamile kaldı arkadaşınız
(12,494 puan) tarafından
Evet canım peş peşe hemde tek başına yetersiz oluyor internet te araştırınca da yazıyor zaten
tarafından
Anladim canm doktor bana kalmazsın dedi ama bilmiyorum hayırlısı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hamile kalmazsin. İğneyi biraktiktan sonra gebelik istediğinde 9 ay 1.5 yıl arası da gebelik olmayabilir
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(116 puan) tarafından
Valla canım benim yengem de hamile kaldı, hiçbir korunma yöntemi yüzde yüz değil ki zaten. Kötü düşünme sen. Ben de aylık iğne oldum. 
tarafından
İnşallah hamile değilimdir canım bunun süresi bitsin inşallah adet olduran hap alicam
(116 puan) tarafından
Değilsindir korkma. Ben az önce adet oldum, aylık iğne yaptırmıştım. Haplar da ayrı bir dert hep aynı saatte kullan falan ne yapacağımızı şaşırdık valla
tarafından
Aynen öyle canım valla:((
0 oy
(1,451 puan) tarafından
2 defa vurdurdum 7 aydır adet olmuyorum hamilede kalmadım daha çok şükür
tarafından
Çok teşekkür ederim canım sancın içinde geçmiş olsun
(1,451 puan) tarafından
Saol cnm bnm işlh sende sorun olmaz ben haftaya sprail taktırmaya gidicem işlh takarlar bida yaptırmıcam igne
tarafından
İnşallah sorun olmaz canım ya spiralede başka korunma yöntemleri var mecbur kalmadıkça mahrem yerini göstermek haram diyorlar yoksa bende çok düşünmüştüm onu:((
(1,451 puan) tarafından
Evet öyle cnm kaç senedir gitmiyor sırf o dogum masasına çıkmamak için göstermemek için ama iğne daha çok zarar verdi eşimde korunmuyor daha dogrusu hem güvenli bulmuyorum hemde eşime güvenmiyorum kazaya kurban gitmek istemiyorum iki tane çocugum biri 2 yaşında biri 7 aylık şuan çocuk istemiyorum başka emzirdigim için hsp da kullanamıyorum hemde çok unutkanım bn unuturum kesin mecbur sprail denicem
tarafından
Hayırlısı olsun canım ne olacak bizim bu halimiz :DRabbim evlatlarını sana bağışlasın:))
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Iki aydir heergun lekem var cnm adi üstunde koruma ignesii hormonlar şimdi horon tepiyoo bizdee 
tarafından
Sağol canım sanırım korunma yöntemini degistirmeliyim adet olmamak da çok kötü:((
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Valla bende kalinmaz diye biliyorum ama hastanede bi kadinla tanıştım o sekilde hamile kalmış 
tarafından
Nasipse varsa oluyor demekki. Hayırlısı olsun bakalım.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 54 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Damlacn (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 203 göst.
20 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde pikachu00 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 156 göst.
25 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Senbihterziyagilsin (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 2,166 göst.
3 Ekim 2020 Diğer kategorisinde 1prenses1prensAnnesi (119 puan) tarafından soruldu

380,102 soru

11,378,954 cevap

34,864 kullanıcı

...