0 oy
263 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar  7 aylık benm cımcıme normalde hep ıkımız yatardık havalar soguktu falan ama 2 aydır yatagını getırdım yatagımın yanına orda yatırıyorum ama bu aralar emzırdıkten sonra bızım aramızda yatırıyorum vala hıc hatırlamıyorum cımcımenın de cıtı cıkmıyor aşırı sevıyor bızle uyumayı yanı dusunun dün sabah bı baktım babasının yastıgında yatıyo kolunuda babasının ustune atmıs ama korkuyorum  aramızda kalır boglur Allah korusun bır sey olur normalde uykum cok hafıftır ama sanrırım artık o hafıf uyku yok yanı sabah kalktım dırek besıge baktım ödum patladı meger yanımdaymıs bunu nasıl duzeltecem ben ya emzırı ce uyku halıyle yatırıyorum 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende üç. Aylık oğlumu öyle yatıırıyordum sonra o korkuyla yattım şükür şimdi emzirip beşiğine koyuyorum
tarafından
Yatagında yatıyor zaten ama ıste gece agladıgında emzırıp bızle yatırıyom uykulu o da cok sevıyor hıc kıpırdamadan yatıyor
-Reklam-
0 oy
(14,044 puan) tarafından
Bende 11 aylık oğlumu öyle yatiriyorum ve sabah bi kalkıyorum aksam da besiginde yatan çocuk ortamizda :D 
tarafından
Ayy aynı vala ıste ben hatırlamıyorum bıle korkuyorum ustune yatarız dıye cunku hatırlamıyom bıle
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Hiçbir şey olmaz cnm bnmki daha 1 aylıktı yanımda yatardı.Kundak yapma yeter.Ömrü olduğu sürece inşallah bi şey olmaz.Bana da boğulur dediler şükür bi şey olmadı.
tarafından
Yok canım 7 aylık zaten kundaga ızın vermez vala bıldıgın babasının tarafına dönuyo uyuyo ve hıc dönmuyor bızım ortamızda yatarken cok rahat uyuyor
0 oy
tarafından
Çok dikkat et uyku yarı ölüm halidir diye diye annem o disiplini bana kazandırdı. Allah korusun kemikleri minicik zarar gelebilir. Veya örttugunuz yorgan üstüne kapanir açamaz gücü yetmez. Kolonya koy başına emzirmeden dök eline burnuna kokla. Hem biraz  uykun açılır hem dezenfekte etmiş olursun elini
tarafından
Aynen vala cok haklısın esımın uykusu cok agır ben ona kızardım uykulusun dıkkat et dıye kız yanımızda uyurken adam benden daha cok dıkkatlı tabı o hıssedıyor cunku kızım resmen bana popoyu dönuyo basını onun yastıgına koyup kolunuda atıyor ustune daha 7 aylık dusun:))
tarafından
Bende bir kac sefer kucgimda uyuttum dünyanın en guzel duygusu gercekten tehlikesi olmasa bende hep öyle uyurum :)
tarafından
Ben bır kac ay kocayı yer yatagına attım ev ısınmıyordu kızımı yanımda yatakda uyutuyordum mis gıbı esım dıyor anası yetmıyordu danası da geldi hepten yok saydılar benı:))
tarafından
:) oyyy Allah ayırmasın
tarafından
Amin Allah razı olsun canım cumlemızı ınsallah

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 519 göst.
0 oy
6 cevap 230 göst.
17 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Esmeee (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 123 göst.