0 oy
300 göst.
Diğer kategorisinde (2,241 puan) tarafından
covidle mucadelem devam ediyor astimim vardi birde ustune covid gelince nefes alamaz oldum doktorumu aradim astım ilacimi degisti yarin sabaha kadar rahatlamazsan hastaneye alicaz dedi . korkuyorum en cok da bana birsey olursa kizima ne olur diye korkuyorum :( o kadar tedbire ragmen nasil beni buldu bu hastalik bilmiyorum 

7 Cevaplar

0 oy
(2,257 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun canım yaa :(valla dikkat ediyoruz ama olacak oldumu her türlü oluyor 
(2,241 puan) tarafından
saol canim . valla evde bile kolanya ile geziyordum her disardan alinani dezentekte ettim kimseye gitmedim ama oldu :(
(2,257 puan) tarafından
Oluyor canim sen dikkat et atlatırsın insllah
(2,241 puan) tarafından
insallah canim ❤️
-Reklam-
0 oy
(7,165 puan) tarafından
Her şey imtihan . Tedbir falan hikaye . Kötü düşünme iyi düşün iyi olsun . Rabbim şifa versin inşallah gerek kalmaz hastaneye 
(2,241 puan) tarafından
haklisin canim insallah iyi olucak . insanin cocugu olunca iki kat fazla korkuyomus eskiden de cok hastalikla mucadele ettim ama hic korkmamistim
0 oy
tarafından
Allahım şifa versin canım benim rabbim yavruna bağışlasın 
(2,241 puan) tarafından
Allah razı olsun canim ❤️ insallah
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Birşey olmaz allahın izniyle merak etme belki yatmana gerek kalmaz ilk gunler olduğu için zorlamıştır ama zamanla hafifleyecek allah şifa versin moralini yüksek tut eşim astim kaynanam bronşit ikiside evde atlattı 
(1,343 puan) tarafından
Amin amin inşallah merak etme geçecek durumun kötü olacak olsaydı baştan belli olurdu bu bağışıklığını guclendirmeye çalış iyi.beslen vitaminler al birkaç güne hafifleyecek merak etme
(2,241 puan) tarafından
amiin insallah canim dikkat ediyorum arastirip neyde ne vitamin var yiyip iciyorum kendimi de yormuyorum insallah gecip gider ❤️
(1,343 puan) tarafından
Geçecek canım geçecek biz ailece yedi aylık bebegimle üstelik atlattik
(2,241 puan) tarafından
oy masallah canim ❤️:) darisi basima insallah kizima esime gecmeden sagsalim atlatirim
(1,343 puan) tarafından
İnşallah geçer allahın izniyle
0 oy
tarafından
Astim olup atlatan cok var normal saglikli cogu tanidigim cok kotu oluyo diyo olecem artik nefes sikintisi yasiyolar ama geciyo cogu kiside oluyo o korkma bisey olmayacak insallah kuzenimdede astim vardi bi gun cok kotuydu yataktaydi nefes sikintisi olmustu ama gecti bitki caylari ic meyve tuket mutlaka beslenmeye calis rabbim sana hayirli sifalar versin
tarafından
Gececek insallah ❤️kacinci gunun
(2,241 puan) tarafından
covid oldugunu ogrendigim 3. günüm ama ondan oncesinde grip sanmistim kendimi toplam 5. gunun :)
tarafından
düzenlendi
5 . gun zor oluyo 5 bitti az kaldi seni cok tutmayayim dinlen canim
(2,241 puan) tarafından
Allah razı olsun canim ❤️ moral verdin cok mutlu oldum :) suan daha iyiyim nefes egzersizi falan yapiyorum iyi geliyo sukur . iyi geceler ❤️
tarafından
Allah sendende razi olsun ❤️ Allah daha iyi etsin insallah iyi geceler ❤️
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Cok cok geçmiş olsun hic tedirgin olma allahin izniyle iyileşirsin 
(2,241 puan) tarafından
Allah razı olsun canim insallah gececek ❤️
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin inşallah 
(2,241 puan) tarafından
amin Allah razı olsun canim ❤️

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 717 göst.
5 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cns88 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 285 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Reyhan000 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 266 göst.
27 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Babiyakus (502 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 560 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ayzasl (3,551 puan) tarafından soruldu

377,297 soru

11,291,071 cevap

34,706 kullanıcı