0 oy
717 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (58 puan) tarafından
Henüz 2 aylik.. ishal var, emmiyor, solunum sıkıntısı var aglama krizine giriyor ne yapicaz bilmiyorum kafayı yiyicem akıl fikir lazım covid atlatan anne var mi aramizda

23 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım acil şifalar versin inşallah 
(58 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Durumu nasıl şuan ishali dursa rahatlardi ishal tehlikeli çok çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin
(58 puan) tarafından
Devam ediyor sanırım virüs bünyesine çok ağır gelmiş.. test kitine damlatir damlatmaz pozitif çıkmış sonucu. Şuan emdi uyudu serumu o şekilde verdik yoksa krize giriyor serumda veremiyoruz
0 oy
(2,036 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin inşallah. Biz geçen sene Kasım ayında atlattık canım. Tez zamanda iyileşirsiniz inşallah. 
(58 puan) tarafından
Sizinki daha büyüktü sanırım bünyesi kaldırır mı 2 aylik bebenin elimden hicbirsey gelmiyor
(2,036 puan) tarafından
11,5 aylıktı o zaman. En kısa zamanda sapasağlam olursunuz inşallah. Emzirmeye çalış ya da sağıp sütünü göndermeye çalış annesi. Allah yar ve yardımcın olsun inşallah .
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Rabbım safi adıyla şifa versin inşallah kuzuma Allah yardımcın olsn cnm çok geçmiş olsn
0 oy
tarafından
Cokngecmis olsun biz 2 hafta önce atlattik
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Suan covıtız bebegımle.ama benimki buyuk besleyebılıyorum ek gıdayla 2 aylık bebege benim verdiklerini veremezsın . Allah yardımcınız olsun 
0 oy
(1,371 puan) tarafından
İshal olduğunu nasıl anladınız 2 aylık bebek sıvı beslendiği için cıvık yapıyor ya anlaması zor olur ishali 
(58 puan) tarafından
Emdikce alttan gidiyor normalde gunde bir kakasını yapar bu ne zaman emerse fışkırtiyor
0 oy
(127 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm Allah acil şifalar versin inşallah benim 10 aylik kizim ve ben olmuştuk sağolsun annem bakti bize ilgilendi ben ölüyodum resmen kizim ateş 3 gun geçmedi ilaçla geçirdim ishal oldu 2 gun eczaneden ishal geçici ilaç aldim gecti istahszdi ağlata aglata zorla yedirdik yemede temelli koti olurdu daha yeni atlattik sukur
0 oy
(13,824 puan) tarafından

Oy Rabbim tez zamanda şifasını versin inşallah dua edelim:(

0 oy
(2,972 puan) tarafından
Çok küçükmüş cnm rabbim şifa versin en iyi ben anlarım seni bizde bir ay hastahanede yattık covit yüzünden geçen sene iki yaşındaydı kızım o zaman çok çok zor günler geçirdik rabbime şükürler olsun çıkabildik hastaheden entübe bile olmuştu yavrum seninde Allah yardımcınız olsun inşallah hemen çıkarsınız 
0 oy
(1,227 puan) tarafından
Ayy kuzum benim geçmiş olsun insallh atlatır bebekler bizim tahmin ettiğimizden daha güçlü Allh yardım etsin 
0 oy
(197 puan) tarafından
Rabbim ona şafi ismi hürmetine şifa versin size bağışlasın çok geçmiş olsun cnm inslh atlatır hemen 
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin, geçmiş olsun... 
0 oy
(14,013 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah 
0 oy
tarafından
Ayy canım benim yaa çok geçmiş olsun Rabbım şifa versjn
0 oy
(48,449 puan) tarafından
gecmis olsun canim Allah sifa versin
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Çok geçmiş olsunn :(
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Cok uzuldum canım ya. Rabbim sifa versin tez zamanda. Minnacık bedeniyle nelerle savaşıyor.:((
0 oy
(307 puan) tarafından
Benim yeğenim e doğum dan hemen sonra bulaşmstı bir iki gün ateş oldu atlattı ilk çıktığı zamanlardı covit in o zaman çocuklar üzerinde virüs etkili değil diyolar Dı Allah şifa versin inşallah bnm oğlumda oldu covit 3 yaşında 2 gün kadar hastanede yattı ateşi düşüyordu geri çıkıyordu sonra eve gelince Bi ishal oldu su bildiğin o ishal den sonra geçti bitti inşallah sennkide yarına kalmaz iyileşir 
0 oy
(473 puan) tarafından
Biz iki hafta önce atlattik. Bebeğim 1 ay 20 gunluk tu. Ateşi 40 Ka kadar çıkıyordu. Acile gittik test aldılar covid ciktj. Yatış dediler eşimle ortak kararla yatış yapmadık ilaçta vermedik eve geldik. Sadece calpol verdim ateş düşürücü çok şükür iki günde geçti. Emmiyordu oda sagip biberonla verdim hep.  İshallige gelincede zaten yeni doğanlar sıvı yapıyo ve sık sık yapiyo bnem kızımin kakasinda değişiklik yoktu. Neden yatış yapmadınız dersen de bebek daha yüksek dozda ilaç vermelerini istemedik. 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,066 göst.
0 oy
14 cevap 287 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Reyhan000 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 301 göst.
6 Mart 2021 Diğer kategorisinde linosun anasi:) (2,241 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde Cansu880 (211 puan) tarafından soruldu