0 oy
440 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Evde yanınızda cocukla oynicak sadece 

14 Cevaplar

0 oy
(1,100 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Satılan bişey mi :D
tarafından
Öyle sayılır kız maaşlı oluyor;)
(6,859 puan) tarafından
Ayşe sana geçerli değil :) Eylül ün ablası yağmur var :D ama Yağmur ün ablası yok olmadı bak smdi :D
(1,100 puan) tarafından
Kısır döngü gibi oldu melek :)
İmkan varsa yapılır ya belirli günleri olsa hergün gelirse benim canım sıkılır arada bir gelsin bende o sırada işimi yaparım oh ne güzel :)
tarafından
Aynen kuzu bende 2 3 olabilir aslında
(6,859 puan) tarafından
:) ben bı bebeye zor bakiom Allah olmayanlar versn ayşemm ❤️
-Reklam-
0 oy
(6,978 puan) tarafından
O ney canim :)
tarafından
Çocuklar oynuyor ilgileniyor bakıcı gibi kız ;)
(6,978 puan) tarafından
Ay yok güvenemem, annesi varken ne gerek var bosver :) bikac aya rahatlarsin emin ol
tarafından
Bir kaç aya kadar diyorsun canım haklisim ah btni görsen bana çok hak vereceksin de bende guvenirmiyim işte yada oyun grupları yada kreşte araştırıyorum bakalım tanıdık akraba falan olsa keşke parasını falan veririmama bulmak zor iste
(6,978 puan) tarafından
Eminim canim haklisin kolay degil insaAllah kres tarzi bisey bulabilirsin, hayirlisi olsun
0 oy
(1,794 puan) tarafından

Ben varken ne gerek var kız evdeyim zaten:D

tarafından
Kız bende öyle ama bazen çok yoruluyorum tuvalete bile zor gidiyorum
(1,794 puan) tarafından
Bende öyleyim canım yapacak birşey yok zaten evden çıktığımız yok kimseyi görmüyoruz doğru düzgün mecburen oyun oynuyoruz. Haa illa ki lazım dersende yaşıtı biri olsa daha iyi yada haftada iki gün krese gidebilirsen süper olur
tarafından
Kuzu  bezi bırakmadı şuan kreşe almazlar yoksa vercektim birde çok yaramaz ya doktor durumunuz varsa alın falan dedi bilmiyorum
(1,794 puan) tarafından
Gerekli demekkiboyle dediğine göre. Tavsiyem arada bir parka falanda git canım
0 oy
tarafından
Benden iyi abla mı var :))) 
tarafından
Haha massallah sana ozaman ben tuvalete gdemiyorum sıka sıka bir hal oldum
tarafından
Anammm kaç yaşında senin bebe
tarafından
27 aylık canim 2 yaş 4 aylık işte ama çok hiperaktif yaramaz aglak pedagoga gitmiştik bir ara böyle bir çocuk yaramaz oyun ablası alın falan demişti de kreşe versem bezi bırakmadı almazlar
tarafından
Büyümüşte aslında bezli alanlar da var kreşe ama korona zamanı göndermek ne kadar doğru bilemedim varsa çevrende oyun ablası alabilirsin
tarafından
Bakıyorum işte canım oyun gruplari da olsa razıyım günlük bir kaç saat te olsa
0 oy
tarafından
He burda çok bulursun sen :D
tarafından
Haha buldum kız unyede kız işte guvenemiyor insan ama iyi tanıdık biri olsa iyi olurdu;D
tarafından
Sen evde olacaksan neden olmasın ki ben olsam alırım. Ne kadara buldun
tarafından
Minimim 500 Max. 4000 isteyen var canım aynen bend eolcam evde
tarafından
Ee bence iyi ama çok fazla etmez. İşi oturup oyun oynamak yani :D
tarafından
Aynen bende 4000 vermem zaten 500 olana bakmam lazım tuvalete gidemiyorum bırakmıyor ne ercem sasirdim
0 oy
(44,758 puan) tarafından

O neki.  :D.   

tarafından
Kız çocukla oyun oynicak zaman gecircek falan işte;)
0 oy
(15,757 puan) tarafından
Oyun ablası da mi çıkmış 
tarafından
Kız o çoktan vardı doktor bile söylemişti durumunuz varsa alın diye
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Kendim oynuyorum canım :) daha verimli bence yabancı bi abladan :) 
(1,524 puan) tarafından
Yaa Allah yardımcın olsun canım o zaman muhakkak dene oyun ablasını. Ben daha küçük sanmıştım ama 2 yaşını geçmiş, telefona kurban vereceğine bi oyun ablası tutmak çok daha mantıklı. Hep mi böyleydi sonradan mı oldu peki tv televizyon çok izlermiydi o da sebep oluyormuş
tarafından
Evet önceden çok izledi canım mecbur kaldık önceden beri kolikti hep hastahaneleri kaldık falan durmayinca açtık mecburen
(1,524 puan) tarafından
Haklısın canım ne yaşadığını sen bilirsin mecbur kaldım diyorsan söyleyecek hiçbirşey yok. İnşallah düzelir zamanla. Oyun grupları var hangi iehirdesin bilmiyorum ama oraya götürmeyi dene bide istersen
tarafından
Allah razı olsun canım oğlum gibi bal dillisin sende massallah inşallah canım annemlere gidiyorum duramıyorum kendi ailemden bile utanıyorum herkes şaşırıyor bu nasıl çocuk diye şuan o kadar kötüyüm ki ağlamamak için zor tutuyorum kendimi ne yapacağımı şaşırdım Ordu unyedeyim canım arastiriyoum günlük bir kaç saat bile olsa giderimvarsa
(1,524 puan) tarafından
Sağolasın canım senden de Allah razı olsun. Ne kadar zordur tahmin edebiliyorum ufak tefek yaramazlıklar bile bazen göze batarken senin durumun çok daha farklı. Ne güzel çözüm yolu aramışsın doktora götürmüşsün, durmuyor diye telefona mahkum etmemişsin Rabbim yardımcın olsun. Evet bi bak canım bnde konyadayım sosyalleşsin diye götürmek istedim sadece 1 yerde varmış belki orda vardır, inşallah istediğin sonucu alırsın
0 oy
tarafından

Görümcemin kızı sağolsun oynuyor akşama kadar kızımla ama keşke oynamasa daha iyi  :D akşama kadar elli kere yapma etme kucağına alma sıkma demekten dilimde tüy bitiyor ölüyorum ben çocuğumla kendim oynasam bu kadar yorulmam 

tarafından
Olsun kız yanında arkadaşı olsa benimde keste kaç yaşında kiz
tarafından
7 yaşında küçük olanda 3 yaşında kızımla iyi kötü oynuyorlar
tarafından
Ne güzel canım 7 yaşında sonuçta ogretirsen konuşursan anlar
tarafından
Buradan böyle ne güzel söylüyorsun anlar manlar :)) keşke anlasana kaç kere anlattım uyardım ama maalesef anlamıyor daha küçük umarım ileride böyle olmaz ama zor bir çocuğa 3 yaşına kadar terbiye verdin verdin ondan sonrası çok zor oluyor
0 oy
tarafından
Var 7 yaşında :))) harika bi abla sjsjsj
tarafından
Kardeşidir kesin;)))
tarafından
Hahah evet benim yanıma sadece emzirmek için geliyor zeyneptos :)
tarafından
Ay ne güzel ya keşke benimkide öyle olsaydı daha doğrusu hayatim yada keşke ikiz olsaydı;/
tarafından
Tek çocuk mu
tarafından
Evet canım
0 oy
(3,872 puan) tarafından
ya ben arastirmistim saati 100 tl deyince vazgectim, haftada 2 3 cagirsam cok masrafli olacakti
tarafından
Ben baktım burda aylık 500 ve 4000 arası degsisiyor canim
0 oy
(703 puan) tarafından
Oyun ablası alacağıma yardımcı alırm çocuğumla kendim ilgilenirim ben şahsen öteki yemeği ev işini yapsın :))))
tarafından
Postu okuyunca aynı şeyleri söyledim
tarafından
Valla aslında o daha mantıklı yemiş doğru dedin
0 oy
tarafından
Evde 3 tane abla var çok şükür
tarafından
Ne güzel massaallah
0 oy
(119,570 puan) tarafından
nerde aliniyo kiz yildiz