0 oy
263 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından
Eşinizin ailesi size onca şey yaşatmasına rağmen eşiniz neden ailesiyle barışmanızı bekler? Eşi böyle olanlar var mı ve benim durumumda olup sonradan eşi için eşinin ailesiyle barışan var mı daha sonradan eşinizin Yaklaşımı size nasıl oldu daha mı önem verdi siz bu fedakarlığı yaptınız diye yoksa her şey yine aynı oldu herkes kafasına göre mi davrandı size yine

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dene bence eşinin ailesiyle aran iyi olsa eşin de ama adeger ver ir aranız düzelir 
-Reklam-
0 oy
(118,488 puan) tarafından
benil esim barisin demez valla
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Her konuda empati yapan bir insanım, kendim için istemediğim birşeyi başka birine asla yapmam, eşimden önce ben ailesini düşünürüm, bu demek olmuyor ailesi çok iyi o yüzden bende iyiyim, insanoğlu hatasız kul olmaz, bende de kusur ve hata oluyor, bana karşı olan kusuru sürekli gün yüzüne çıkarmam, çok kırılmış üzülmüşsem beni üzene kırınca güzel bir dille dile getiririm, velhasıl kelam, eşim hatrım için aileme saygsızlık yapmaz, yaparsa hatrım için konuşur, ben bu güne kadar saygıda kusur etmedim, etsemde kendi vicdanım rahat olmaz konuşurum, eşim bu huyumu çok sever
0 oy
(13,203 puan) tarafından
İnsanlar değişmez yine aynı tas aynı hamam olur. Eşim orta noktayı bulun dedi asla dedim şimdi üstelemiyor üsteleyecek oldu ben itiraz ettim hep bıraktı

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 698 göst.
0 oy
31 cevap 4,675 göst.
10 Mart 2019 Aile kategorisinde Cemrenin mamasi (8,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 1,025 göst.
26 Aralık 2018 Aile kategorisinde Çocuğum (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.

374,707 soru