0 oy
471 göst.
Aile kategorisinde (268 puan) tarafından
Uzun süre olsada sonradan barışan varmı merak ettim kızlar .tsk ederim simdiden

11 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Kavga etsemde eşimle aileme yansıtmam anlatmam. He anlattım ve evi terk ettiyse de o ilişki bittiği için gitmişimdir ailemin evine geri dönüşü olmaz. Çocuk gibi her kavgada aile evine gidilmez bence. 
(268 puan) tarafından
Evet katılıyorum haklısınız.ben gelmek istemedim eşim getirdi beni
tarafından
O zaman o kalınmış canım sevgim saygım biterdi neler yaşadın bilmiyorum ama beni ailemin evine getiren adamın ben beni istemediğini düşünür boşanma konuşması yapardım muhtemelen. Tabi aradaki yaşanan olaylara da bağlı. Hakkında hayırlısı olsun❤️
(268 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim amin cnm allah razı olsun❤
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Nasıl yani küsüp baba evine dönen mi 
tarafından
Canım hadi seni arayıp sormuyor evladını da mı merak etmiyor. Bu heriften hayır gelmez canım. Sende deseydin kendin değil de amcanı yolladığın için benim de gururum kırıldı. Kadın gibi naz tuz mu yapıyo. Ailen senin arkandaysa hiç korkma herhalde kocan sanıyor ki sen kendi kendine gidicem cesaretin yok sanıyor. Ona asla korkmadığını göster.
(268 puan) tarafından
Çok doğru açıkladın cnm allah razı olsun evet herkes ve ben şok oluyoruz 6 ay çocuğunu görmeden nasıl duruyor bu neyin inadı bu kadar olmazki.çok şükür ailem arkamda cnm elimden geldiğince yuvam bozulmasın çocuğum babasız kalmasın istedim evet kendi naz yapıyor ben kendime gideyim bekliyor
tarafından
Korkutmadan yola gelmiyo bazıları. Mahkemeye falan gidince anlayacak neyin ne olduğunu
(268 puan) tarafından
Aynen cnm haklısın bende pazartesi tedbir nafakasi açacam oda ise yaramazsa boşanma davası acicacm mecbur bıraktı beni allah iyi etsin TSK ederim cnm cvb verdiğin için
tarafından
Ne dmeek canım sen hiç moralini bozma önemli olan o
+1 oy
tarafından
Anneme gelirken kus olurduk bir hafta icinde konusa konusa barisirdik bu aralar kusmuyoruz
(268 puan) tarafından
Maşallah cnm inş bir daha kusmezsiniz Rabbim herkesin evine mutluluk huzur nasip etsin inşallah
tarafından
Amin cnm insallah
+1 oy
(119,640 puan) tarafından
Hic o tecrubem yok insaallah barisirsin
(268 puan) tarafından
Teşekkür ederim inşallah hiç gerek kalmaz Rabbim herkesin evine mutluluk huzur versin kimsenin yuvası dağılmasın inşallah
(119,640 puan) tarafından
Amiin insaallah
+1 oy
(921 puan) tarafından
Kussem bile gidecek yerim yok uzakdalar ailem odada kus küs oturuyorum :)
(268 puan) tarafından
Rabbim mutluluk huzur versin inşallah
(921 puan) tarafından
Aminn insallah cumlemize
(0 puan) tarafından
Benimde öyle canım malasef   aramızda 9 saat var ailemle
+1 oy
(1,667 puan) tarafından
Valla bugun gittiysem diger günun aksami eve geldim eşime kiyamadim cok üzuldu agladi falan geldi aldi beni  ama sagolsun bi dahada yüzumü düsurmwdi 
(268 puan) tarafından
Rabbim hep güldürsün inşallah bir daha olmaz.herkese mutluluk huzur nasip etsin rabbim
(1,667 puan) tarafından
Amin cnm cümlemize
0 oy
(4,700 puan) tarafından
1-1.5 ay sonra falan döndüm araya bir sürü kişi girdikten sonra döndüm 
(268 puan) tarafından
Anladım cnm tsk ederim bir daha yaşanmaz inşallah .Rabbim herkese huzur mutluluk nasip etsin
(4,700 puan) tarafından
canım inşallah yaşanmaz sıkıntılı durumlar
(268 puan) tarafından
Amin cnm insallh
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Bir-kac yorumunu gördüm de canım üzülmeni istemem ama adam sizden vazgeçmiş çoktan. 6 ay boyunca aramadı gelmedi diyorsun. Amcası gelmiş bir kez götürmeye onda da gelmedi gururum kırıldı gitmiyorumne demek böyle birşey var mi aklınca bahane buluyor. Ailen arkandaysa kapında köpek olsa da gitme bu saatten sonra. O saçma sebepten bırakıp 6 ay arayımp sormuyorsa sen de onu ve barışmayı düşünme daha bacım. 
(268 puan) tarafından
Allah razı  olsun cnm haklısın mantıken bende öyle düşünüyorum sadece kabullenemiyorum galiba .ama artık yapacak birşey yok 6 ay boyunca çocuğum için bekledim maddi manevi ihtiyacıni karşılamadı ve görmedi bebeğini o yüzden ben artık pazartesi nafaka davası acicam bir süre sonrada boşanma davası.
0 oy
(91 puan) tarafından
Yeni evliyken kavgalarımız olurken git derdi bi kaç kere kapıya gittim gidecem diye bu seferde kapıya durup göndermedi gidişin dönüşü olmaz bencede baba evine bırakan kocadan işleri bitirmiş aklınca
(268 puan) tarafından
Haklısın cnm TSK ederim
0 oy
tarafından
Çok çok çok abartılacak bir olay olmadığı sürece ailemin bizim aramızdaki sorundan asla haberi olmaz çok şükür daha öyle bir sorun yaşamadık
(268 puan) tarafından
Haklısın cnm bencede herkes öyle yapmalı ben yapardım ama eşim yapmadı ve boş sebepten aileme getirdi malesef
0 oy
(4,061 puan) tarafından
5 ayda canım davayı bile acmıstı barıstık bıde mınnos kızımız oldu Allah'ıma bın sukur hersey eskisinden daha guzel herseyı kıymetini anladık esımde duzeldı cok sukur mukemmel bir es oldu ☺️
(268 puan) tarafından
Şükürler olsun cnm senin adına çok sevindim inşallah birahane kötü şeyler yaşamazsınız Rabbim ömür boyu mutluluk huzur eksik etmesin evinizden.prensesı de size bağışlasın rabbim
(4,061 puan) tarafından
Amin canım allahım kimseyi kotu etmesin herkez ıyı olsun ıns
(268 puan) tarafından
Amin cnm inşallah

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 409 göst.
19 Mart 2021 Aile kategorisinde Nazli566 (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 651 göst.
24 Haziran 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy