0 oy
351 göst.
Diğer kategorisinde (1,217 puan) tarafından
Kaynanamgille Ogün birlik yemek yedik ben salata yaptım indirdim ikimizinde kocaman borcam salata tabağı var bende kendi tabağıma Borcama salata yaptım indirdim makinaya pek bulaşık attirmiyo çiziyor diye sonra tabağı ayırmış götür giderken dedi evde baktım çizik içinde hep benim deil bugün makina çiziyor diyo makinaya bulaşık atmam pek diyor yani bana seninki makinaya atmaktan çizilmis diyor daha 4 yillik gelinim ben nasil çiziliyor kendi kaç yıllık evli tabagim çizik deildi benim  deistirmis neyse kendi çalışıyor çocuk bakıyor hafta sonu evde sadece bugün geldi sarma yapcaktim iç hazırladım onu gördu bende lahana dolması yapcaktim sen cogalttta bende burda sarayım dedi sinir oldum ya böyle huyu var

4 Cevaplar

0 oy
(6,053 puan) tarafından
Alt tarafi bi borcam yani ne olacak cizigi kulan zaten ici yapmisin ha bi eksik ha bi fazla elinemi yapisir oda orda yapiwersin ne olur zaten calisiyorms 
(1,217 puan) tarafından
Bir insanda utanma gidip ise gitti zaman tabağımi almayı bilirdim ben evinin anahtarı bendede var yani bı bakardı gelin tabağını almış anlamış diye ama yapmadim ses etmedim kullaniyom çizik olanı nolcak ama ben gelinim o yılların gelini kendi kullan sın çizik ben yeniyim gelen giden düşünmesi lazım
(6,053 puan) tarafından
Alt tarafi tabak bacim ya ne olacak sanki
-Reklam-
0 oy
(24 puan) tarafından
Üften püften şeyler
0 oy
tarafından
Tabağı değişmesi ayıp olmuş ama sarma konusunda bişi olmaz ya 1 bardak fazla pirinç koyarsın 
(1,217 puan) tarafından
Ya sorun deil de insan da utanma olur bı hep böyle bir deil iki deil
tarafından
Azcık arsız demek ki ama tabak değişmesi hiç hoş değil gerçekten çok ayıp olmuş
(1,217 puan) tarafından
Ya o yıllardır evli ben daha kaç senelik evliyim neden çizik olanı bana verip saf yerine koyuyor sen çizik şeyi Kullanamiyosan yeni al bana kaptırıp eskiyi yenilemiş oldu ki hep hediye tabak tencere alırım eskidi ise kıyamam severim saf sanıyor şuan
tarafından
Sende değiştir evine gidince
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Bazı şeyleri çok abartiyosunuz yaaa Bircan cizikmiste yok iç harcını.cogalt demişte offfffff bazen bazı şeyleri çocuklarmi yazıyo diyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 348 göst.
2 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 706 göst.
2 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 386 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde VB. (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 152 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Hayat devam ediyor (829 puan) tarafından soruldu

379,429 soru

11,357,479 cevap

34,835 kullanıcı

...