0 oy
502 göst.
Aile kategorisinde (1,494 puan) tarafından
Kızlar kız kardeşim engelli abimin çocuğu oldu oda engelli kız kardeşimi hep hoş görurdu sevmezdi ilgisi yoktu annemde dedi sen kızımı hor gördün rabbimde sana verdi diye bunun üstüne beni durumlarda engellemiş benim hiçbir ilgim yok napim ben şimdi yzsammi nPsam akıl verin

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kurunun yanında yaş da yanmış olmuş seninkisi birde onu Allah bilir kime ne vereceğini bence anneninde öyle demesi olmamış 

(1,494 puan) tarafından
Ya hani bişe demedim ki desem deeim böyle böyle ettim diye
tarafından
Diyomya şenlik bişey yok ama senide katmış ara yere
-Reklam-
0 oy
tarafından
Seninle alakası yokmuş.  Bence imkanın varsa yanına gidip dertles yada ara konuş 
0 oy
tarafından
Suçun yoksa niye peşine düşüyorsun. Belki sen gorme diye degilde gosterme annene diye senide engellemistir. Salla gitsin
(1,494 puan) tarafından
Bnde görmesem başkasında duydum zaten
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Şahsen yazmazdım  boşverirdim dikkat çekmeye çalışıyordur belki genelde ablam öyle yapıyor da
(1,494 puan) tarafından
Olabilir bnde yazmamyi düşünüyorum
(5,314 puan) tarafından
Yazma kendisi bi kaç zamana kaldırır sende hiç bişey olmamış gbi yaparsın
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Ya sana haksızlık olmuş annenin de ciğeri yanması gerekirken nasıl böyle bişey demiş anlam veremedim sonuçta canının canı oda rabbim vermiş zaten o hatasını o şekilde anlardı annenin destek çıkmasi gerekirdi abin de hepinizi silmek istemiş heralde ağrına gitmiş demek üzüldüm
(1,494 puan) tarafından
Gerçekten bunu annemden önce abisi söyledi hor gördü falan diye herkes biliyor nasıl insan olduğunu
(4,700 puan) tarafından
Olsun pişman olmuştur kötülüğe kötülükle karşılık vermemek gerekir bazen zaten rabbim bizden daha iyi cevap veriyor
0 oy
(866 puan) tarafından
Sen niye yazacaksın ki ..bosver 
0 oy
(7,280 puan) tarafından
Bebeğin ne engeli var canım 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 846 göst.
11 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 731 göst.
21 Ağustos 2022 Aile kategorisinde İki çocuklu anne (2,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 855 göst.
7 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Kubra123 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,560 göst.
5 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,947 soru

11,538,239 cevap

35,209 kullanıcı

...