+1 oy
902 göst.
Aile kategorisinde (942 puan) tarafından
Kaynanam eltime gitmiş eski sevgilisini anlatmış biz onu alacaktık olsaydı demiş ballandirmis bildiğin eltimde geldi bana anlattı sizce eşime soyleyimmi

30 Cevaplar

+1 oy
(1,095 puan) tarafından
Nasıl bi terbiyesizlik bu anlat bence .!
-Reklam-
+1 oy
(483 puan) tarafından
Söyleme  bnce tkma sinir etmk icin ypmislardr bnce 1 kere kynanam bna soyledi soncra koca bnm artk  dedim  eskiden kldi hersey  dedim bnmde sevgilim oldu norml dedim....
(29 puan) tarafından
Aynen en güzel cevap herkesin zamanında oldu şuan mutlu isen güveniyorsan sorun yok  tınlama bile
(483 puan) tarafından
Aynen cnm
0 oy
tarafından
Iki gün sonra gelir sana da kayninin eski sevgililerini anlatır ortalık kizistirmaktan başka bir şey değil git direkt kaynanada de o kadar pişmansan git  kendine daha iyisini al de 
0 oy
(15,835 puan) tarafından
Seninki dua et eltine anlatmış benim direk bana gelip anlatırdı.
(942 puan) tarafından
Bana da anlattı ilk evlendigim zamanlar ben ağzının payını vermiştim ama eltime ne ne alaka yani eltim kim ki anlatıyorsun
(13,203 puan) tarafından
Benim ki de bana anlatıyordu
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Anlatacaksan da sıkayet eder gibi anlatma canım. Canım cok sıkıldı eltimin yaptıgına diye anlat. Geldi bana anlattı filan de. Ne kadar uzuldu gunu aklına takıldığını filan soyle
0 oy
tarafından
Niye eşinin aklına eskisini sokuyorsun ki bırak anlatma eşine 
0 oy
tarafından
Susman hata yerinde olsam direk kaynanami arayıp sorarım böyle bi konuşma neden aranızda geçti çok kırıldım diyee
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Benim kaynana bizzat bana eşime bakrığı kızları anlatıp övmüştü sabırla dinleyip sonunda da şimdi ben bu konu yüzünden oğlunla kavga etsem hoşuna  mı gider ben karısıyım onun farkında mıson bida  böyle konuşma benimle  demiştim oğluna söyliyeceğimi duyunca korkmuştu  
0 oy
(598 puan) tarafından
Nekadar berbat bişey ya kaynana söyle bence
0 oy
(795 puan) tarafından
Kız seninki eltine anlatmış yine bizimki herkesin içinde eşimin en yakın arkadaşının nisaninda anlattı üstelik 8 aylık hamileydim  herkes dönüp yüzüme yüzüme baktı ne dicek diye ah ah Allah biliyor ya neyse demicem bisey
0 oy
(617 puan) tarafından
Kaynananan luzumsuzluk yapmış bence  
0 oy
(7,174 puan) tarafından
Kaynanan ayrı eltin ayrı dengesizmis.. O ona bu buna sende söyle tam olsun ama eline bir şey geçecek mi huzurun bozulacaksa boşver takma gitsin çokta muhatap olma onlarla eltin seni düşünce böyle bir şeyi sana anlatmazdi
0 oy
tarafından
Ben söylerim eşime anlatiyomus eltimde geldi bana anlatı die 
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Tapusu bende boş yapmayın diyeydin canım 
0 oy
(5,491 puan) tarafından
İyi halt etmişler, adamın yuvası yıkılsa yine alacaklar mı acaba aynı kişiyi. Estağfurullah, ne insanlar var ya
0 oy
(359 puan) tarafından
Bos insanlar surusu resmen eltin senin iyiligini istese gelip sana anlatmaz patavatsiz
0 oy
(790 puan) tarafından
anlatsn  hiç tınlama  geçmişe mazi derler şimdi ben varım bakın de gec herkesn eskisi vardr cnm illaki takma boşver
0 oy
(119,070 puan) tarafından
Ayy eltiye bak sirf gicikligina yapmistir haaa hee de gec umursama
0 oy
(29 puan) tarafından
Ne saygisiz bir elti ve ne suursuz bir kaynana.

Ben 23 yasimda esimde 25 yasinda idi evlendigimizde bekar kaynim vardi o zaman 30 yasinda.idi 

Kac defa kiz istemeye gittiler kaynim 1 bayan ile ciddi gidiyordu evlilige doğru ama nasip.olmadi.

Her neyse 2 sene sonra da baska biri ile evlendi ve mevzu kapandi bana mi düşecek kosup ta eltiye bunlari anlatmak ua da kaynanaya mi düşecek senden önce sununla konuştu vs diye. 

Ille de edep illede edep der  susarim.

Eltinin gazina gelme hatta onu rezil et bana bunu nicin anlatmaya ihtiyaç duydun ki. Vs diye 
0 oy
tarafından
Blki eltin yalan syluyo kız kocanla arani açtı anlatsin  boswer senle ewli onlarlami degil

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 631 göst.
3 Şubat 2022 Aile kategorisinde AKKAYA (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 1,044 göst.
30 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 833 göst.
6 Mart 2021 Aile kategorisinde Gamzeec (395 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 444 göst.