0 oy
263 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (774 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar 1 haftadır berbat durumdayım hani koşarızda nefes nefese kalırız ya kalbim sürekli öyle atıyor geceleri uyanıkken bazen gündüzleri gittim diyorum yani daha 24 yaşındayım son zamanlarda herşey çok üst üste geldi çok yıprandım şuan bile sanki ağzımda atıyor hamile değilim 4 aylık bebeğim var başına gelen var mı hamileyken de çarpardı ama şimdi neden olur bilmiyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(4,700 puan) tarafından
Panik atak başlangıcı olabilir canım zor zamanlardan geçiyorsan çevremde ki herkes artık panik atak ilaçları kullanmaya başladı istersen bir psikiyatriye git 
(774 puan) tarafından
Tamam canım sağol devam ederse giderim
(4,700 puan) tarafından
İstersen bir kardiyolojiye git ordan bişey çıkmazsa vakit kaybetmeden piskiyatriye git ihmale gelmiyor çevremde ilerleyince insanların ne hale geldiğini gördüm kardiyolojiye de emin olman için git diyorum biz annemle zamanın da hastanede gitmediğimiz bölüm kalmadı hiç birşey çıkmiyodu piskolojik olduğunu da biz düşünemiyoduk artık annem ağlıyordu keşke bir hastalık ciksada en azından tedavisini olurum en son kuzenim hemşire o git dedi şükür ondan sonra dedi beni anlayan bir doktor varmış aynı şekilde eşim babam kalp çarpıntılari resmen kazaklarıni yerinden oynatır hale geldiler defalarca kardiyolojiye gittiler bişey çıkmadı en son piskiyatriye ilaç tedavisine şükür iyi oldular sen de o yüzden ihmal etme
(774 puan) tarafından
Tamam canım öyle yapıyım çok rahatsız oluyorum artık kalbim ağzımda atıyor inan ki
(4,700 puan) tarafından
İnşallah bişey çıkmaz yada tedavisini bulursun diyim canım
(774 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(874 puan) tarafından
Canım türk kahvesi çarpıntı yapar mesela bunun gibi kafein ağırlıklı birşey kullandınmi ilaç da olabilir afedersin cinsellik için ekstra macun vs gibi şeyler de kalp çarpıntısı yapar keza stres demişsin kalbini yormusta olabilirsin ama hafife almamalısın. Evladın küçücük hemen baktır 
(774 puan) tarafından
Kız yok öyle şeyler kullanmadım nescafe içtim ama içmediğim zamanda durup dururken başlıyor özellikle sinirlenince
(874 puan) tarafından
Demek ki kalp hassasiyetin var ayrıca tansiyon da etkiler.
(774 puan) tarafından
Olabilir canım valla ben bir doktora görüneyim
0 oy
(5,290 puan) tarafından
Stresmi ypyon ben genele stres heyrcan çok üzgün olınca çrpntm olur bıde hamilelikte çok olurdu 
(774 puan) tarafından
Maalesef canım aşırı stresliyim son günlerde
(5,290 puan) tarafından
Bol bol inşirah duası sakine duası ayetel kürsi oku yada dinle inşşalah geçecek camı aç derin nefes al içine çek
(774 puan) tarafından
İyi ki varsınız gerçekten bazen düşünülmek birilerinin seni önemsemesi çok güzel bişey
(5,290 puan) tarafından
Rica ederim canım bnde oyle oldu kız bikere iş yerı aşırı sıcaktı sankı kalbim çıkacak byle nefes dye bişey kalmıyordu bikere de abim dövmüştü oyle olmuştum daha snrada hamilelikte hep oldu hep camı açar derin nefes alıp verirdim mesela şuan da braz stres üzüntü olubca boğulacak gibi kalbim çıkacak gbı olıyro hiiih dyorum bi anda çook zor vala yaa
(774 puan) tarafından
Öyle gerçekten canım yaşıyan bilir beni sen anlarsın
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Boğazda atıyor sanki nefessiz kalacakmışsın gibi oluyorsa panik atak olabilir canım geçmiş olsun
(774 puan) tarafından
Evet öyle oluyor çok iyi tarif ettin canım bak bu işte
(2,078 puan) tarafından
Psikologa git canım çok zor bir hastalık ilerlemeden tedbirini al fazla düşünme üzme :(
(774 puan) tarafından
Tamam canım gidicem sağol
0 oy
(426 puan) tarafından
Bende genelde dayanamayacağım bir acı,,hüzün vs olduğunda kalbim yerinden çıkacak gibi çarpar canım. Hemen temiz havada derin derin nefes alıp veririm. İnşallah düzelir seninde canım. 
(774 puan) tarafından
İnşallah canım sağol
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Panik atak başlangıcı veya B12 düşüklüğü olabilir kalp doktoruna bir git derim. Bende 22 yaşındayken senin gibi oldum doktor ilk başta panik ataktan şüphelendi test sonuçlarında ve ultrason sonucunda B12 70 yaşındaki bir insan kadar düştüğünü söyledi ultrasonda ise kalp kapakçığında 1santim açıklık olduğunu söyledi iki ay boyunca B12 iğnesi vuruldum ihmal etme sakın hastaneye bir git derim
(774 puan) tarafından
Tamam canım gidicem sağol

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 226 göst.
7 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 315 göst.
27 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
26 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 306 göst.
26 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Elisa bebek (935 puan) tarafından soruldu

377,972 soru

11,313,299 cevap

34,747 kullanıcı

...