0 oy
379 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (191 puan) tarafından
Merhaba kızlar mutfak dolabı yaptiracam da sizce hangi renk daha kulanisli olur ben alt dolap bordo olsun üstü ise beyaz olsun istiyom böyle kullanan var mı yada hangisi daha kullanisli olur sizce

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sıkılırsın bence beyaz yaptır dha ferah ve şık duruyo canım beyaz. 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Alt ust bordo da olabilir oylede guzel
+1 oy
(15,823 puan) tarafından
Beyaz Beyaz beyaz bence hem alt hem üst annem altını mürdüm üstü beyaz yaptırdı alt kapaklardan çok pişman değişecek beyaz yaptıracak su değse bile leke oluyor
0 oy
tarafından
Dediğin dolap rengi çok eski beyaz yaptır bembeyaz hem ferah olur hemde dolabın malına dikkat et bazılarına çok leke bırakıyor herşeye iz yapıyor 
(191 puan) tarafından
Peki saol cnm
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Canım benimkiler öyle dediğin gibi ama insan bunaliyor inanki eltim dolaplarını sade alt üst beyaz yaptı çok ferah çok güzel beyaz yap
0 oy
tarafından

image

Vizon gibi olabilir cift renk yaptirma bence modasi gecti

0 oy
(186 puan) tarafından
Anem yeni yapdırdı oda aynı senin gibi altı bordo üst beyaz bi şikayeti yok şimdilik
(191 puan) tarafından
Peki cnm saol
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Kirmizi parlak yaptırdım hergun el izi oluyor siliyorum hep parlak kapak pişman lik
0 oy
(2,579 puan) tarafından
Beyaz yap bence herşeye uysun herşey yakissin modası da geçmez model olarakta düz sade her zaman kullanışlı tabi şık olsun ugrasabilirim yine dersen country tarzı yaptır coookkk şıkkı cok hoş oluyor
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Bence sade beyaz olsun benimkilerde öyle ferah güzel
0 oy
(83 puan) tarafından
Beyaz yaptır canım 
0 oy
(5,721 puan) tarafından

Benimde mürdüm beyaz canım.

image

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Benim altı mor üstü krem canım çıkıyor temizleyeceğim derken. 
0 oy
(5,721 puan) tarafından

Canım bu da temizlik yapıyordum.daha ne çıkmış az daginik kusura bakma

image

(191 puan) tarafından
Kolay gelsin canim önemli deyil kullanimi nasıl peki
(5,721 puan) tarafından
Çok güzel canm kullanımı ama koyu renkte leke daha çok belli beyazda belli olmuyor. Az Domestos falan sıkıyorum nemli beZle silip kuruluyorum
0 oy
(119 puan) tarafından
Canim beyazdan şaşma derim kayinvalideminki dediğin gibi insan sıkılıyor o renkten bir zaman sonra ben beyaz yaptırdım perdemlede halimi uydurdum çokta güzel oldu beyaz olduğuna nereye hangi renk bisey koysan dahada uyuyor ve daha ferah mutfak ama kayinvalideme hep cayciya varınca bordolu şeyler arıyoruz ve şuan oda pisman o renk yaptirdigina
(191 puan) tarafından
Peki cnm saol
0 oy
tarafından
Yeni modeller var beyaz kupları çicekli falan bayılıyorum ona ya
0 oy
tarafından
Bende evime yaptırdım ful parlak  beyaz dolap ,tezgahı ve ara tasida beyaz yaptiricam benim alanım az hem ferah ve geniş göstersin diye hemde temizliği belli etsin diye . Fazla kalmicam orda zaten arada köye gittikçe evimde kalırım . 
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Babaneme iki sene once yaptırdık epey buyuk mutfagı ust dolaplar krem altlar mürdüm rengi mor bordo arası parlak goruntu olarak guzel ama bordo da asırı leke yapıyo babaannem bezdum diyip duruyo parmak izi falan assırı bellı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 73 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 229 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Tusemin Annesi (11,505 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 118 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Fatmanur&kadir27 (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Onlygirl (180 puan) tarafından soruldu

378,252 soru

11,321,365 cevap

34,765 kullanıcı

...