0 oy
516 göst.
Diğer kategorisinde (17,639 puan) tarafından
Nasılsınız bakalım ruh haliniz ne alemde benimki dün bozulcak gibi oldu ama kocam toparladı saolsun annesini arayacaktı zor ikna ettm başlarım onun laf sokmasına dedi :) kimse benim karıma laf konuşamaz sende bida sessiz kalma bana kaynanalık yapma diğer gelinlerine yap ama benim kocam izin vermiyo de dedi eee kaynana şimdi nolcek heee :D çok iyiyim eşim yanımda ya her zaman bana yeter ♥️♥️♥️♥️♥️ siz nasılsınız bu arada iyisiniz inşallah

27 Cevaplar

+1 oy
(2,323 puan) tarafından
Boğazımda koca bir hıçkırık.. 

Kalbimde koca bir kırık.. 

Yüreğime ve mideme bir ateş oturmuş.. 

Ayakta durmaya çalışıyorum ama omuzlarımda gökyüzü kadar bir yük..... 
(17,639 puan) tarafından
Dualarım seninle canım sende bol bol dua et anlatmak istersende biz burdayız unutma
tarafından
Kiyamam ya derdin ne ki kuzum bu kadar kalp krizi demissin esin mi?
(2,448 puan) tarafından
Neyin var canım
(2,323 puan) tarafından
Allah razı olsun canım 3 gündür dua ediyorum ne bir gram uyudum ne bir lokma yedim ayakta zor duruyorum ama mecburum 2 tane kızım var bana yaşatılanları onlar yaşamasın diye Hayatta kalmaya çalışıyorum :(((
(2,448 puan) tarafından
Rabbim yardımcımız olsun inşallah evet bazen o kadar çıkmaza düşüyoruz ki benimde iki kızım var onları düşünüp sabrediyorum
-Reklam-
+1 oy
(1,661 puan) tarafından
Ne güzel eşmiş öyle ... Umarım mutluluğunuz daim olur canm ... Ruh halim şu şarkıyı söylüyor "Sorma ne haldeyim,sorma kederdeyim, sorma yangınlardayım"
(17,639 puan) tarafından
:=) çok teşekkür ederim hahaha güzel şarkı evet
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Maşallah çok şanslısı.. 

Hastayım grip olmuşum çok halsizim bide çocuklar üstüme geliyor aayyyyyşşss
(17,639 puan) tarafından
Gerçekten öle ama biliyoki ben ne saygısızlık yaptm ne bişe evime gelir on çeşit ikram bi arada gülmüyo diye takmışlardı eşim baya sinirlendi ama geçmiş olsun canım
(2,448 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Yani bi kaç gün önce evde kıyamet koparmışken ben. Şuan ıyiyiz çok şükür eşimle. :) maşaallah size de siz etme nazar olur ;))
(17,639 puan) tarafından
Allah korusun aaaay :)
0 oy
(12,510 puan) tarafından

Uykum var :sleeping: işler bitti çoktan yemek derdim yok bugün çok şükür yaaa dünkü yemekler var oh be 

(17,639 puan) tarafından
Bende yemek yapcam evi süpürcem adetm bitmedi offf
0 oy
tarafından

Sinirliyimm :D

(17,639 puan) tarafından
Nideeeen :D
0 oy
tarafından
Açım :D iştahım yok , bir şey yiyemiyorum :D 
(17,639 puan) tarafından
:D keşke benimde kapansa
tarafından
Yaz yaklaşınca böyle oluyorum ben iştahım kapanır su içerim meyve yerim ağır yemek yiyemem mideme oturur :) ama şuan hamileyim yemek yemek zorundayım ama yok zerre iştah yok :D çocuk bu gidişle ufacık bir şey olacak ondan korkuyorum
0 oy
tarafından
Uykum geliyor ama 
(17,639 puan) tarafından
Uyutmmuyo bebelerrr
tarafından
Maalesef birini yatırıyorum diğeri kalkıyor
0 oy
tarafından
Uykuluyummm oğlum erken yatti ama ben s.lak gibi gece 3 te yattım şimdi kafamı kaldıramıyorum 
(17,639 puan) tarafından
Bizimki 19ay bitecek gece 50 kere uyanıyo
tarafından
Benim ki 27 aylık sutten kestim bi uyuyo sabaha kadar uyanmiyo ama ben uyumayıp kendime eziyet ediyom bu sefer
0 oy
(73 puan) tarafından
Doğurmak istiyorum ruh halim bu sdc
(17,639 puan) tarafından
Hayırlısı ile
0 oy
(227 puan) tarafından
Uykuluyum uykusuzum... 
(17,639 puan) tarafından
Anlıyorumm
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Keşke seninkinin yarısı olsa
(17,639 puan) tarafından
Olur inşallah gülüm
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Bebeğim dış çıkarma döneminde geceleri çok sık uyanıyor yorgun bitkin yemek yapılacak ev toplanacak of of 
(17,639 puan) tarafından
Allah güç kuvvet verain canım
(3,739 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından
belli belirsiz 
(17,639 puan) tarafından
:) niye
0 oy
(27 puan) tarafından
Depresif.. havadan ve yasaklardan sanırım bi de yapmam gereken bir sürü şey var hiç bişey yapmıyorum yapmadıkça daha da mutsuz oluyorum oyyy oy...
(17,639 puan) tarafından
Sabkr gülüm sabır
0 oy
(268 puan) tarafından
Üzgün mutsuz ne yapacağını bilmeyen kararsız 
(17,639 puan) tarafından
Neden canım
(268 puan) tarafından
6 aydır sebepsiz yere bos sebepten ailesinin lafiyla eşim ailemin yanına getirdi .1 buçuk yaşında bebeğim var babası olduğu halde babasız kaldı bu sürede hiç görmedi onu maddi manevi.bekledim belki hatasını anlar yuvam kurtulur diye olmadı cnm pazartesi nafaka davası sonrada boşanma davası acicam
0 oy
(81 puan) tarafından

Çok kötüyüm çok :(

(17,639 puan) tarafından
Aa niye kuzum
0 oy
(78 puan) tarafından
Ya mükemmel çok şanslısın karısını annesine karşı savunan erkek kalmış mı ? Benim ki ne annesine bişey der ne de bana ben de kendi mi kendim savunmak zorunda kalıyorum ama şuan ruh halim gayet iyi bin şükür evin  dışındakileri dışarıda bırakırım
(17,639 puan) tarafından
Öyle valla çok şanslıyım kaynana zamanında kötülük yaptı sürekli eşimde gerçek yüzünü gördü ondan beri ezdirmez beni
0 oy
(119,072 puan) tarafından
karnim ac kanki ama canim bisi istemiyo
(17,639 puan) tarafından
Depresyondamısın knkaa
(119,072 puan) tarafından
yok len mutluyum amcam geliyo
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Ben de ilk zamanlar esıme annen boyle dedi cok kafama takıldı demıstm kotu niyetle dememıstr yavrum annem bazen lafın nereye gttgnı bilmez uzulme demstı sonra annesine hanıma niye oyle konstn diye falan azarlams kaynanam agzından kacırdı ondan sonra daha esıme bise demedim annesiyle kotu olmasn diye zaten kaynanam hakikaten kotu kalpli biri değildir 
(17,639 puan) tarafından
Benimki lafını sözünü bilmeyen cahilin biri kuzum bende demezdim hiç boş konuşuyo diye ama dün baya kalbim kırıldı üzüldm eşimde noldu diyince anlattm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 112 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Buse19 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 869 göst.
4 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 132 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Yoruldum bu hayatan (446 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 124 göst.
2 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Sever (1,763 puan) tarafından soruldu

378,016 soru

11,314,468 cevap

34,754 kullanıcı

...