+2 oy
434 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (462 puan) tarafından
Soru yukarıda 

54 Cevaplar

+1 oy
(11,089 puan) tarafından
Evlilik bana çooookkkk kilo ekledi, daha doğrusu hamilelikler :) memnun değilim inşallah doğurayım bundan sonra kendimle ilgilenicem. Vericem kiloları :) 
tarafından
Ahahahaha nazar edecegimden korkma kizz nazar duası okuruz grupça sjsjsj Allah iyiliğini versin hemi sjsjjsjsjsj
(11,089 puan) tarafından
Ayy kuzum niye korkayım, senin niyetin kötü değil bi kere ❤☺
tarafından
Ayy sağlıkla doğur foto atmasanda olur ❤️❤️❤️
(11,089 puan) tarafından
Ben sana foto atarım da boydan hiç çekilmem ki :( amin kuzuuuu
tarafından
Selfi çek bekliyorum ❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(567 puan) tarafından
Elbette değilim diyete başladım bakalım inşallah eski halime dönerim.  Bekarken 55 kiloydum şimdi 75 :(
(462 puan) tarafından
Ah ah bekarlık kiloları… insallah dönersin eski kilona
(567 puan) tarafından
İnşallah canım ya beni hormon tedavileri 2 sezaryen bir safra bir de apandisit ameliyatı etkiledi  en fazla 82yi görmüştüm zaf zor 65e düştüm sonra sıkıntıdan kendimi yemeye içmeye verdim yine aldım
(462 puan) tarafından
Geçmiş olsun Allah şifa versin hastalık zamanı insan kendini yemeğe veriyor gerçekten olsun yine verirsin inşallah
0 oy
(731 puan) tarafından
Evlendiğimde 40 kiloydum hamilelikte doğum sürecinde 59 kilo oldum sonra tekrar 48 kiloya düştüm tekrar hamile kaldım 56 kg oldum daha bir kaç gün önce doğum yaptım şuan 50 kg geliyorum tam
(462 puan) tarafından
Maşallah iyi kilonuz
(731 puan) tarafından
Kilomdan memnunum ya çok aşırı zayıftım bekarken çok güçsüz ve dirençsizdim besin almıyor dum evlilik malum yoruyor boğazada çalışıyor sun bide boğazını seven bir kocam olunca bende yemiş oluyorum onunla çok aşırı zayıflıkta iyi değil en ideal kilolar 50 civarı bence bir kadın için
(462 puan) tarafından
Evlilik kesinlikle kilo ekliyor.. boy kaç
(731 puan) tarafından
1.55 boyda yok anam :D
(462 puan) tarafından
Hahahah bu kilo iyi sizin için :)
0 oy
(5,727 puan) tarafından
51 le evlendim 56 ile hamile kaldım şimdi 62 kiloyum :) 10 kilo versem mis gibi olacak
(462 puan) tarafından
Boy kaç :) insallah oda olur
(5,727 puan) tarafından
163 canım. bir de sağolsun alt taraftan kilo alırım ben :))
(462 puan) tarafından
Hee oralardan biraz daha zor gidiyor :)
0 oy
(5,575 puan) tarafından
Evlilik bana 7 kilo ekledi. Memnunum tam ideal kilom boyum ☺️
(462 puan) tarafından
Ne güzel o zaman çocuk var mı :)
(5,575 puan) tarafından
Olmaz mı dünya yaramazı bir oğlum var 2 buçuk yaşında
(5,575 puan) tarafından
Ona hamileyken 71 kilo oldum 51 kilo ile hamile kaldım şu an 56 kiloyum
(462 puan) tarafından
Onun peşinde koşunca formda kalırsın zaten :) iyi kilon maşallah
(5,575 puan) tarafından
Hahahaha kesinlikle:) teşekkür ederim ☺️
0 oy
(234 puan) tarafından
52 ile evlendim boyuma göre azdi 1.72 boyum evlenince 62 oldum hamile kalinca 77 ile dogum yaptm simdi kizim 10 aypik 65 kiloyum:) ama az versem iyu
(234 puan) tarafından
Ama göbek kaldi canm az dümdüzdüm ben:)
(462 puan) tarafından
Sezeryan göbeği mi :) benimde var kilo verdiğim halde
(234 puan) tarafından
Normal oldu dogum ama canim gitmedi hafif var yemek yiyince bir 4 aylik oluyo
(462 puan) tarafından
Hersey kadınlara oluyor zaten. İnslalah gider bende karın egzersizleri yapayım defim bu sefer başka yerlerim ağırdı eğer egzersiz spor yapabiliyorsan belki onlarla geçebilir
(234 puan) tarafından
Yok canm benmde aynu heryer doķülüyor valla oyle
0 oy
(9,971 puan) tarafından

Ayy 52 ile evlendim 2 dogum sonrasi şuan 57 kiloyum. Veremiyorum daha bu kiloda kaldim. Dahada ugrasmiyorum naparsa yapsin :woot: o degilde 52de olsam belim asla o incelige gelmez sanmam ona uzuluyorum :unsure:

(462 puan) tarafından
Boy kaç? Doğumdan sonra vücut değişiyor diyorlar tabi ne kadar doğru bilinmez
(9,971 puan) tarafından
Degisiyo ya insanin kemikleri bile genisliyo bence. Boyum 1.57
0 oy
tarafından

Hamile olmadan önce 55 kiloydum şimdi 67 falandım en son bazen çok takıyorum ama sonra amaaaan diyorum :D

(462 puan) tarafından
Bencede kilo bir şekilde verilir sonradan :)
tarafından
Eşim sporcu benim okulu da Besyo hala öğrenci ondan söyledim :)
O konuda bir kalkışsam haydı haydı yapılır parasız spor hocası var elimde :D ama ben çok üşeniyorum spor fılan da hiç sevmıyorum diyeti hele hiç bakalım ya verilir elbet
(462 puan) tarafından
Hee anladım bende spor sevmiyorum bir yürüyüş seviyorum o da ne zamanım var ne de yürüyüş yeri :) diyete bünye alıştı artık birde insan hedefler koyunca daha da gaza geliyor. Kendini hazır hissedince verirsin sende
tarafından
Benimde öyle canım oğlum daha 14 aylık hşçbşrley yapmaya vaktim yok onunla ilgilenmekten evden filan artık o büyüyünce biraz daha kendime bakarım :)
0 oy
(471 puan) tarafından
Evlilik bana 19 kilo ekledi :(( kilomdan memnun degilim
(462 puan) tarafından
Verirsin inslalah ❤️
0 oy
(1,480 puan) tarafından

Fazlasıyla memnunum evlilik beni 75 kilo eksiltti MAŞALLAH 

(462 puan) tarafından
Ahhaha nasıl :)
(1,412 puan) tarafından
Nasılllllll
0 oy
(316 puan) tarafından
Eşimle tanıştıktan sonra 25 kilo almıştım öyle hamile kaldım. Şimdide eşimle tanistigimdan itibaren +32 kilo oldu asla memnun değilim. Ramazan bayramına kadar en azından 12 kilo vermem lazım 
(462 puan) tarafından
Bende çocuğa kadar +10 çocukla +13 kilo oldu bi yıldır diyetteyim sonunda evlilik kiloma geldim suan altına düşmeye çalışıyorum. Bırakmadan azimle verirsin inslalah benim de hedefim ramazana kadar vermek ramazanda ister istemez kilo alıyorsun
(316 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(549 puan) tarafından
53 le evlendim. 3 sene sonra 64 le doğuma girdim. Şu an kızım 27 aylık 58 kiloyum. Bi 3 5 kilo versem on numara olur :) 
(462 puan) tarafından
3 5 verilir azmış Allahtan :)
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Evet evlilikten sonra kilo aldim ama her halimle kendimi cok seviyorum ❤️
(462 puan) tarafından
Ne güzel ❤️
0 oy
(3,364 puan) tarafından
Ben evlilik öncesi aldım pandemi yasagi vardi evden cikislar yasakti o dönem dügün olcak mi onun siniri stresi 78 le evlendim  gelinligimi subatta almistim haziranda evlendim icime iki tane korse giymistim farmuarım kapansın diye temmuzda komple acilcagıni bilseydim ertelerdim ama ertelemedik artık belirsiz diye birde adet geciktirici hap icmistim o da sisirdi beni tam kilo vermeye basladim bir de ustune hamile kaldım 88 le dogum yaptım 74 de indim emzirme surecinde  sen emziklisin ne diyeti dedi annem gil ben gecen haziran 84 u gordum eylüle kadar 78 düstum  gecen ay tartildim 80 cikmisim 15 günde 76 ya dustüm bu hafta duzgun diyet yapamadim 76 devam ke :)
(462 puan) tarafından
Ah korona gelinleri :) bende onlardan biriyim. Daha da veririrsin inşallah ❤️
(3,364 puan) tarafından
Ilk hedefim 65 bir gorsem göbek atıcam :) pandemide cok magdur olduk o belirsizlik bitirdi bizi
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Evlilik benden kilo aldı 

Bekarken 87 idim 

Şimdi 2 çocuğum var 4 ve 6 yaş çocuklarım var 56 kiloyum
(6,203 puan) tarafından
Vallahi seve seve alırım Keşke gelse:)
Boyum 1.69 zayıf görünüyorum
Çevremdeki herkes senin gibi olabilmek için para veriyorlar Ne gereği var kiloya diyor Diyetisyene gittim kilo almak için bana hiçbir şey yapmadı 30'undan sonra kilo alırsın işte millet senin gibi olmak istiyor sen gelmişsin tam tersi dedi bana hiçbir şey yapmadı
(5,240 puan) tarafından
Gece birşeyler yesen tatlı şeyler belki alırsın bence de aşırı olmamak şartı ile zayıflık güzel takılma bosver
(6,203 puan) tarafından
Ben zaten hiç tıkınmayı bırakmıyorum ki tatlı hamur işi aşırı derecede çok yiyorum ama faydasız bazen posta açıyorum çayın yanına koyduklarıma diyorlar ki bunların hepsini sen mi yiyorsun hepsini ben yiyorum ama yok bünyen nankör
(5,240 puan) tarafından
Hahha ne güzel ya bende istiyom o bunyeden
(1,864 puan) tarafından
Kız ne şanslısın 160 boyum var 42 kilo ile evlendim şimdi 80 kiloyum 10 yıl oldu evleneli doğum ve sonra strest beni kilo aldırıyor ya uykusuzluk strest düzensiz beslenme abur cubur yemeni tetikliyor yemek yemiyorum bile diyebilirim düzenli birşey yemiyorum hep elde karbonhidrat bazlı beslenme ve yaşım 35 oldu sonuç bu kilodayım , sürekli elimde kahve çay abur cubur nasıl gidecek bu kilolar bilmiyorum düzenli nasıl beslenebilirim çocukla onuda bilmiyorum özellikle uykusuzluk benim hayat duzenimi mafediyor
0 oy
(621 puan) tarafından
48 Le evlendim .3 gebelikte 48 ile hamile kalıyorum doğurduktan hemen sonra 48 e düşüyorum..48 benim uğurlu rakamım 
(462 puan) tarafından
Hahahah ay maşallah memnunsanız sıkıntı yok yiyip kilo almamayı bende çok isterdim
(621 puan) tarafından
Memnunum kız 1.60 da boy oh miss :))
0 oy
(626 puan) tarafından
Ben hic dikkat eden biri degilim.bekarken diyet yapmaya çalışırdim ama max 71 e kadar inebildim hamileyken lohusayken simdi ikinciye hamileyim hep 79 80 81 o aralardayim 70 kilo olmak isterdim boy 175
(462 puan) tarafından
Boyunuz varmış maşallah iki aylık sıkı diyetle toparlanır
0 oy
(485 puan) tarafından

Evlendiğimde 60 hamile kaldım 70 doğum yaptım 60 oldum 7 yıl geçti gene hamile kaldım 60 tan 77 oldum doğum yaptım 7 ay önce gene 60 oldum :D

(462 puan) tarafından
Hhahaha iyi o zaman :)
0 oy
(1,196 puan) tarafından
56 kilo ile evlendim. 3 çocuktan sonra 70 kiloyum
(462 puan) tarafından
Oyy 3 çocuk normal
(1,196 puan) tarafından
İnşAllah bi 3-5 veririm :)
(462 puan) tarafından
İnşallah :)
0 oy
(1,086 puan) tarafından
51 kiloydum kızken evlendim 65 oldum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 636 göst.
20 Aralık 2019 Moda kategorisinde Minik mucizemm1 (491 puan) tarafından soruldu
0 oy
79 cevap 648 göst.
14 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 411 göst.
27 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikii (472 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 352 göst.
7 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikii (472 puan) tarafından soruldu

378,361 soru

11,325,205 cevap

34,777 kullanıcı

...