0 oy
335 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben haftada bir kere yapiyorum bazen 2 haftada bir kere çünkü bı yere gitmeyince eteklerim temizce dolapta duruyor gömlek giymem zaten eşimde gömlek giymez kazaga da gerek yok ütüye yazın tişörtlerini de ütülememe gerek kalmıyor kot pantolon giyer bende haftada biriken etekleri bide eşarpları mı esiminde iş kiyafetini utulerim

21 Cevaplar

0 oy
(1,428 puan) tarafından
Kutlarken bastıra bastıra iz yaparak katlıyorum ı yüzden pek ütü yapmam 
tarafından
Bende kotları falan çok düzelterek katlarim ama eteklerim utusuz olmuyor maalesef
(1,428 puan) tarafından
Ben etek hiç gitmiyorum boydan elbise giyiiyorım onları da asıyorum
tarafından
Hm anladım
(10,411 puan) tarafından
Kotları ütülemiyomusunuz
(2,078 puan) tarafından
İsmi aşk ben ütülüyorum eşim ne gerek var ütülüyorsun diyor, onlar tek tek askıya asıyorum :)
-Reklam-
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Hiç bı zaman ne giyceksek o gün yapar giyeriz gelince de banyoya atarız ben yapmam eşim yapar ütüyü hiç beceremem ve sevmem:))))
tarafından
Bende pek sevmem ama el mecbur yapıyoruz işte :D
(10,411 puan) tarafından
Kız bu nasıl bi yorum
Hiç bi zaman ne giyeceksek
(3,053 puan) tarafından
Yani ben hiç bir zaman yapmıyorum eşim ne giyceksek o yapıyor giycemiz zaman cümlenin anasını ağlamışım kusura bakmayın:)):D
tarafından
Hahaha ay Allah seni ya:D
(3,053 puan) tarafından
Valla kız :D niyeyse yazamamisim
0 oy
tarafından
Eşim kamuflajlarini ne zaman getirirse o zaman yapıyorum kamuflajlarla beraber tüm ütüyü bitiriyorum genelde haftada 2 kere filan 
tarafından
Bende toplu yapmaya çalışıyorum daha iyi oluyor
tarafından
Aynen sonra bi kaç gün rahat oluyorum tek tük şey olunca ütü masasini acmaya değmiyor
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Haftada 2 kesin bebenin eşyaları full ütüleniyor eşim de çalışıyor ütüsüz göndermen. Bebek yokken çarşafları bile ütülerdim sevmem ütüsüz 
0 oy
(2,078 puan) tarafından
2 günde bütün çamaşırları yıkayıp bitiririm bir sepet ütü çıkıyor, birdefa yapıyorum 
0 oy
(119,113 puan) tarafından
her gece camasir yikanir kurutmadan  cikinca utulenir
0 oy
(776 puan) tarafından
Kıs vakti hic yapmiyorum yazın haftada 2 kere
0 oy
(874 puan) tarafından
Son ütülü kıyafet giyildiyse yapıyorum :) 
0 oy
tarafından
Hiç yapmadım ütü 
0 oy
(10,215 puan) tarafından
Hiç kez. Ben evdeyim zaten eşim de kendi ütüsünü yapar
0 oy
tarafından

Hiç ütü yapmıyorum:D

0 oy
(476 puan) tarafından
Bikere yaparım eşimin oda pantolonunu ütülerim kendim elbise tarzı giydiğim için ütülemiyorım 
0 oy
(813 puan) tarafından

Kışın nerdeyse ayda 1 yapıyorum :) 

Eşim kot kazak giyiyo benimde dışarı çıktığım yok ütülenecek elbisem olmuyo o yüzden yazın hep gömlek giyer o yüzden haftada 1 falan yaparım 

0 oy
(3,729 puan) tarafından
Makineye girip yıkanan herşeyi ütülerim çorap hariç 
0 oy
(83 puan) tarafından
Hafta 1 kez bazen 2 haftanın Bi günü 3 makine çalıştırırım herşeyi ütüler kaldırırım 2 sepet ütü çıkar mutlaka bebegimin eşimin eşim sürekli kıyafet değiştirir bebegimde sürekli kusuyor
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Bakarim ütulenecek ne varsa utulerim günlük kontrol ediyorum kazaklari ütülerim tsortleri kot pantolonu vs herseyi ütülerim kendime esiminkiler kadar dikkat etmem ama eşim topluma çıkıyor ve beni temsil ediyor birde işi gereği hep önemli yerlere gidiyor eşimi aralarinda küçük duruma düşürmek asla istemem ütü yapmaktan nefret ediyorum orasi ayri 
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Eşim kot giyer gömlekte giyer arada onun için 2 3 kez yaparım haftada kızımın kıyafetlerini de ütülerim genelde 
0 oy
(817 puan) tarafından
ben 1.5 senedi evliyim 4-5 defa utu yapisimdir
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Aylardır yapmıyorum 

Çünküüü

Eşim şehir dışında çalışıyor benimde ütülenikecek Bi şeyim yok askıda düz duruyor
0 oy
(814 puan) tarafından

Ütü pek yapmıyorum :D esim kazak giyer kışın yazinda tsihrt giyer utu gerekmiyor

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 790 göst.
19 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 458 göst.
+1 oy
22 cevap 486 göst.
27 Haziran 2021 Diğer kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 294 göst.
8 Nisan 2021 Aile kategorisinde Feride&21 (95 puan) tarafından soruldu

378,179 soru

11,318,797 cevap

34,764 kullanıcı

...