0 oy
313 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Kızlar hamilelikte vişne suyu iyi midir günde bir bardak vişne suyu içiyorum hazır olanlardan tabi yani doğumu kolaylaştırıyor kalsiyum D vitamini mi Hiçbir fikrim yok bileniniz var mı veya içiniz

7 Cevaplar

0 oy
(1,449 puan) tarafından

Cıkssss bunu canım istemedi :D

tarafından
Bende her bunu yazana bakıyorum ama bazen istiyor ne bilim
(1,449 puan) tarafından
Bende bakıyorum ama canım istemedi ilk kez :))
tarafından
Ohh iyi iyi çık hemen
-Reklam-
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Onun yerine kompostu yapabilirsin canim katki var illaki hepsinde.
0 oy
tarafından
Bana  bebek hareket etmediğinde iç.demişti doktorum
0 oy
(2,351 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yani visne suyu kan yapar iyidir ama kaynatip sen komposto yapsan daha iyi olur onlar hep fabrikasyon beybi
0 oy
tarafından
Cnm sonuçta hazır meyve suyu Bn çok seviyorum içicek siz yapamıyorum annem bana evde limonata yapıyor hem yapımı da çok kolay ve doğal az şekerli evde yap derim ben havalarda sıcak mis gibi oluyor valla tüm hamileliğim su ve doğal limonata ile geçti annem sağolsun doktorumda aynen bu şekilde devam demişti 
0 oy
(404 puan) tarafından
Canim tam visne zamani bol bol alip komposlu yapsana dogal, ben oyle yapiyorum buzlugada attim baya canim cektikce kaynatip sogutup iciyorum
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Canım hazır ürün olduğu için çokta uygun değil ama vişne suyunun uykuylada arası iyiymiş.. uyuyamayinca 1 bardak için rahatlatır demişlerdi doğru mı bilemem :)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 288 göst.
18 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 639 göst.
13 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde M.emirbebekk (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 190 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Prens-prenses annesi (545 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 739 göst.
29 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı

...