0 oy
254 göst.
Diğer kategorisinde (800 puan) tarafından
Ekonomi 

İşsizlik

Tecavüzler yaa küçücük bebeklere hayvanlara kö.peklere tecavüz eden ülkelerin 2. Sırasındayız hepsini geçtim kadın cinayetleri bıktıkkkk artık her gün canımdan endişeliyiz özgürlüğümüz kalmadı gündüz gözüyle markette bile gidemez olduk canımızdan namusumuzdan korumak için bi yere gidince başka arkadaşıma konum atamadan gidemez oldum başıma bişey gelirse yetişsinler diye vee bizim kızlarımız var napıcaz ne zamana kadar nereye kadar böyle devam edecek Allah aşkına erkek çocuk anneleri çocuğumuza kadınların Allahın emanetleri olduğunu söyleyelim çok iyi yetiştirelim "bişey olmaz sen erkeksin demiyelim" şiddetsiz cinsiyetsiz tecavüzsüz bir ülkü yaşam istiyoruz

12 Cevaplar

+1 oy
(1,807 puan) tarafından
Zerre adalet yok millete değer yok ama paran varsa iyisin bu ülkede 
(800 puan) tarafından
Korkuyorum evimde oturuken bile korkuyorum artık :(
(1,807 puan) tarafından
Korkulmayacak gibi degil ki bu siddet cinnet olaylarinin yuzde 95 i geçim sikintisindan kaynaklanio insanlar yetistirmeye calismaktan yorgun düsüo tahammül kalmio yetistirme aile tarzida etkili elbet ama isinden eve geldiginde insanlar kafa rahat muhabbet edemio hep bi kira fatura ay sonu nasi gelecek zerre isciye emekciye insana deger yok bu ülkede  allah hepimizin yardımcısı olsun insallah
(800 puan) tarafından
Aminn Allah hepimizin sonunu hayra yorsun çocuklarımız için endileleniyorum:(
(1,807 puan) tarafından
Hepimiz öyle
-Reklam-
0 oy
(2,439 puan) tarafından
Hiç yazını okumadan yazıyorum.. 

Ülke değilde dünyada yaşamak neden bu kadar zor 
(800 puan) tarafından
Pisliklerle dolu ülkedeyiz ve o pislikler idam gelmiyor
(2,439 puan) tarafından
Yazıklar olsun öyle varlıklara
0 oy
tarafından

Cunki adalet yok sonra bir tc batandasi cikip ta su ulkede yasam aartlari daha iyi diynce zorlarina gidiyo

(800 puan) tarafından
Allah kahretsin böyle adaleti idamm istiyoruz
0 oy
tarafından
Sadece istemekle kaliyoruz malesef inan dışarı  çıkınca  biber gazı taşıyorum  yanımda keske hic gerek kalmasa
(800 puan) tarafından
Bende bnde eşim gececi yastıgımın altında biber gazi tlf yatıyorum yeter artık idam istiyoruz
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Çok fazla özgürlük varda ondan canım devlet cezalari arttırsa ve idam gelse bukdar cesaret olamaz 
(800 puan) tarafından
Çok haklısın çok idam şartt!
0 oy
tarafından
Adaletsiz bir ülke burası 
(800 puan) tarafından
İdam şart bu ülkeye gör bak o zaman adamım diye dolaşan korkak caniler bidaha yapar mı
tarafından
Allah aşkına yaparlar mı böyle birşey
(800 puan) tarafından
Yaparlar mı bilmiyorum ama yapilması şartt bişey
tarafından
Kesinlikle şart
0 oy
tarafından
Korona virüs haberleri btti şehit haberleri unutuldu bugün kadına şiddet ve cinayetleri konuşuyoruz yarın şiddet unutulacak başka bjr konu ele alınacak her gün farklı bir konu Açıklar kapalılara kapalılar açıklara laf söz söyler oldu bunu yapan insnlar suçlanan devlet kıyamet yakın kimse bunun bilincinde değil herkes birbirine sayıp sövüp öldürme peşinde Allah'ım sen Hidayet ver yarabbim
(800 puan) tarafından
Aminn çook doğru
Devleti asla suçlanıyorum ama idam istiyoruz idam gelseydi o adamım diye kelle alan pislikler korkudan bişey yapamazlardı
tarafından
Halen başörtülü kızları okula almayan zihniyet var izmirde mesela
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Buna göz yumanlar oldukça devami kesilmez.  Adalet bakanimiz sağolsun.  Erkeklerin insafina terketti çocukları kadınları hayvanları.  Bu erkekler yüzünden ne çocuklar ne kadinlar ne hayvanlar güvende değil.  He artik cok sinir bozucu bi hale geldi bu durum
0 oy
tarafından
Bilmiyorum artik napacagimizi sasirdik benim isim cikti fizige gidemedim kizimin hocasi hostes gelsin alsin dedi kabul etmedim cocugumu tek basina gonderemem dedim artik kimseye guvenmiyorum nereye gidersem kizim benle bi babasina birakirim oda ayda yilda bir Allah sonumuzu hayir etsin
0 oy
(2,075 puan) tarafından

Ben az önce bi postta " ufak cocuklara dantelli corap giydiriyolar snra yaygara yapıyorlar tecavüz edilince" diye bi cevap aldım. O yüzden bsey söylemek istemiyorum çok. Bi kızım var gerekirse pamuklara saricam ama onlarin eline de diline de birakmiycam.

image

0 oy
(13,961 puan) tarafından
Bir oğlumuz var elimizden geleni yapacağız :( 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
çünkü başta gelenler memlekette istediği gibi at koşturup sadece işine gelen yasaları çıkarırsa, bu tür suçlara caydırıcı cezalar getirmeyip biber gazı taşınmasına yasak koyarsa, kadın cinayetlerinde şu indirimi bu indirimi kravat indirimi uygularsa bu ülke çok daha b.oka gider. elimde imkan olsa bu ülkede bi dakka bile yaşamam giderim mis gibi yurt dışına çok çok daha iyi şartlarda yaşamaya ama tabi böyle diyenleride vatan haini ilan ederler işlerine gelmeyince
tarafından
Aradığım yorum +++

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 173 göst.
0 oy
25 cevap 314 göst.
25 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Melisa2000 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 321 göst.
21 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy