0 oy
307 göst.
Diğer kategorisinde (699 puan) tarafından
Ya cinlerim tepemde kızlar. Ben kaynanayla hiç anlasamam hep kötü siz söyler hep sıkıntı verir huzurumuzu bozar kadınla arayı açtım 1 ayda 1 gidiyorum gündüz akşam da geri geliyoruz eşimle. Neyse 3 yıllık evliyiz. Ailemlr aynı şehirdeyiz ama baba tarafım 2 saatlik mesafeli yerdeler ve bekarken hep gelirdim 3 yıl sonra kizimi aldm geldim pazartesi eşim izin vermiş kime ne demi. Eşimin teyzesi diyormuş ki hamileym diyip buraya gelmiyor ama bak canı istynce nasl gitti kaynanayi dolduruyor mal kadın. Ne sinir oldum bide yüzyuze gelsek ooo benden iyisi yok canım cicim. Sinirlerimi gerdi kadın. Yarın geri dönecem memlekete iki dkda sinirimi bozdu. Söyleyen kişi söyleme benim dediğimi dedi. Yoksa arycm yani 

6 Cevaplar

0 oy
(119,066 puan) tarafından
boylelerini arayip vercrn ayari
(699 puan) tarafından
Ah bi dese ah bana bir dese
-Reklam-
0 oy
(677 puan) tarafından
İsteyen istediğini söylesin sen hayatını yaşamaya  bak :) milletin dediğine bu kadar takılıp hayatı zehir etme kendine
(699 puan) tarafından
Canım benim sağol :)
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Ben takmazdım. Arkamdan konuşulmasına alıştım ve bitmeyeceğini de kabullendim. Öyle insanları sildim hayatımdan buna çok yakın akrabalarımda dahil. 
(699 puan) tarafından
Bende öyle kendime ailem için yaptım da eşimin ailesi ben silsem de bazılarını eşim konuşuyor mecbur bende yuzyuze geliyorum bazen. Yoksa kendi sülaleme tek kalemde sildim
0 oy
(883 puan) tarafından
Valla söyleyen kişi söyleme diyosa o xaman gelip sana da demicekti o da senin dostun deil bunu belirteyim ve. Kesinlikle o kadını aramalisin ayıp deilmi kovaman kadinsiniz diye artı ben olsam birinin lafı için dönmem 
(699 puan) tarafından
Kesinlikle dostum söyleyen kadın. Söyleyen kişi de gelin. Adının duyulmasını istemedi ve herseyi söyler arkamdan söylenen
(883 puan) tarafından
Keşke sana söylemek yerine. Orda seni savunsaymis asıl dost sen yokken seni koruyup kollayandir ama akıllı kadın onlarla arasıni bozmak istemiyo  seni fişekliyo
(699 puan) tarafından
Hayır zaten savunmuş. Gerekeni söylemiş napsn kiz kafası ordan alıyor Demekki demiş
0 oy
tarafından
İşine bak Dışkapınin dış mandalı dicen
(699 puan) tarafından
Valla bir yuzume dese terslerim illaki
0 oy
(886 puan) tarafından
Bacim sende.mesafeni koy olur mu bundan sonra ..
(699 puan) tarafından
Öyle zaten bu mesafeli halimiz. Arkamdan laf ediyor işte
(886 puan) tarafından
Allahım yardimcin olsunn

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 49 göst.
27 Haziran 2023 Aile kategorisinde sweetlady (594 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 442 göst.
8 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy