0 oy
446 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Biraz önce marketten geldim akşama esimin arkadaşı ve hanımı gelecek bir hafta öncesinden sozlesmistik. Eşimi halası aramış çay koy size geliyoruz diye eşimde biz müsait değiliz akşama misafir gelecek hala siz yarın gelin demiş halası da tamam demiş. 10 dakika geçmeden babası aradı sen halana niye gelme dedin eve gelene gelme demek nerde görünmüş diye eşimde baba ben gelme demedim müsait değiliz yarın gelin dedim dedi. Akşama kim gelecekse söyle gelmesin halani ara onlar gelsin dedi. Ay nasıl deli oldum benim evime gelecek olan misafirime bile karışıyor bunlar eşim de baba sen ne sacmaliyon yarın gelsin halam yabancı değil akşam 7 gibi arkadasim eşiyle gelecek ben onlara nasıl gelmeyin dedi. Adam düpedüz eşimle telefonda tartışıyor kılıbık olmuşsun sen iyice dedi kapattı. Sastim kaldım bu aileye nasıl insan bunlar hem benim hem eşimin moralini bozdu böyle baba olmaz olsun.

16 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Kaynana teroru bitti simdi bi de kayinbaba teroru basladi gercekten..herseye karismasalar bi taraflari eksilir.
tarafından
Ben bunlar gibi görmedim eşime hiç bir faydalari olmadı bugüne kadar. Hep zararlari oldu . Benim misafirime karıştı eşimin yüzü düştü .
tarafından
Kendi evinin isine baksin o. Bu nedir ya herkes herseyi kendinde hak goruyor. Esine helal wermis cevabini.
tarafından
Kılıbık olmuşsun dedi ona çok bozuldu.
tarafından
E denmez erkek adama. Hakli..
tarafından
Baba olsa demez zaten incinir mi kırılır mı düşünmeden dam kapı konuştu
-Reklam-
0 oy
(657 puan) tarafından
Benim burda sinirim bozuldu 
tarafından
Valla bütun sevkimizi kırdı gerizekalı adam ya yaptığı ayıp daha üstte çıkmaya çalışıyor
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Ay ne zot adam ya ona mı kalmış yani hala sorun etmemişte
tarafından
Durduk yere huzurumuzu bozdu. Yarın gelse ne olur hem gelecek insan bir gün önceden ya da sabahtan arar gelmeyin dememiş yarın gelin demiş bir abarttı telefonda inanamadim ya
0 oy
(2,226 puan) tarafından
onu hiç de ilgilendirmez . Hayret bi şey 
tarafından
Kendilerine neyse bende anlamıyorum sinirden yazamıyorum bile
0 oy
tarafından

Kusura bakma güldüm kiz ya şaşıyorum. 

Senin kapın ayrı bacan ayrı bu denli karışma olmaz yani. Onu geçtim halada hemen kardeşine yetiştirmiş He ne ayıp. Yeğenin sana gelme dememiş ki demis yarın akşam.gekin diye. Senin 1 hafta öncesinden gelecek misafiri  belli imis o insana nasıl gelme denir. 

Ailelerin bu denli karışması çok ayıp. 

tarafından
Valla ben akıl erdiremez oldum her şeye zipliyorlar ne var sanki yarın gelsen kayinbabam ne haddine evimize karışıyor . Sabrimi siniyorlar
tarafından
Bosver kuzum esin yanında en azından onlarda yana değil o yüzden cvp verip hiç morelini bozma.  Duyma görme
tarafından
O kadar olay yaşadık ki artık tahammül edemez oldum.
0 oy
(606 puan) tarafından
Ayy ne gıcık bir baba okurken sinir oldum adama
tarafından
Baba demeye bin şahit ister iskele babası
0 oy
tarafından
İyyy ayni benim kayinbabam kaynanana gibi her b.ka atliyolar allahtan esimde bende konusmuyoruz kaynanamla kayinbabamla allah sana ve esine yardim etsin canim
tarafından
Amin canım inşallah bizde konuşmayız her seyimize karışıyorlar bir şey alsak bir yere gitsek biri gelse valla usandım biktirdilar tiksiniyorum artik
0 oy
(2,934 puan) tarafından
Allahim daha neler görecek bu gözler
tarafından
Bende daha neler görüp neler isitecegim
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Esin gerekeni söylemiş bosver takılma sen 
tarafından
Eşime üzüldüm ben kılıbık olmuşsun dedi utanmaz adam
0 oy
(5,272 puan) tarafından
İstedikleri kadar konuşsunlar sen bildigini oku
tarafından
Öyle yapıyorum ama evimin içine karisiyorlar
(5,272 puan) tarafından
Dinlemedigin icin karisiyorlar boşver sen
0 oy
tarafından
Gelen senin arkadaşın mış gibi kılıbık demesi ne alaka ya oğlunun arkadaşı:) halasıda az fena değilmiş ha yememiş içmemiş onlara mı yetiştirmiş töbe yarabbi herkes bi acayip anam
tarafından
Valla kocaman adam dediği lafa bak
tarafından
O adam evde bunu hep konuşuyodur sen yokken şimdide patlamış işte fikri zikre dönüşmüş canım ne düşündüklerini öğrenmiş oldun
0 oy
(167 puan) tarafından
Allahtan eşin babasına gerekeni söyleyen biriymiş yoksa iyice sinir ederdi bu durum. Ne karışıyor ya ona ne benim evime gelen misafiri ona mı sorcam bunun kılıbık olmak ile ne alakası var. Kılıbık olsa ona ne ayrıca o bile onu ilgilendirmez de neyse yaaa ayyy boşver düşünüp sinirini bozma iyice 
tarafından
Valla bir garip bu adam da kaynanam da Allah akıl fikir versin uzak etsin bizden
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Önceki postlarina baktım da kayınvaliden ve takımı belli ki seni çok kıskanıyor  eşin seni birinci planda tutuyor diye bence çok üstlerine gitmeyin maazallah sizi ayırır bunlar 
(1,856 puan) tarafından
Madem nisanliylken boyleydiler kız neden evlendin
tarafından
Eşimi seviyorum diye. Ailem istemedi hele abim yalvardilar bana görücü usulü tanıştık seviyorum dedim evlendim düğünümden üç gün önce vazgeçtim evlenmekten nikah kıyıldı diye eşim ağladı . Ben annemle konuşurum evlenince kimseyi karıştırmam vs dedi ama hala karışıyorlar
(1,856 puan) tarafından
Aslında eşinde suç onlarda değil eşin dengeyi saylayamamis
tarafından
Evet ben bunu hep söylüyorum ona senden yüz buldukları için böyle oluyor diye
(1,856 puan) tarafından
Eşin arkanda olsaydı onlar laf söylemeye cesaret edemezdi
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Saçmalığa bak yaaa onlara ne benm eve gelen misafrmden sok oldum vllahi çok enterasan insanlar
tarafından
Bende duyunca şok oldum. Kadın gibi lafa karisiyor
(1,122 puan) tarafından
Allah yardmcin olsn cnm gerçektn zor bi durum sende sessiz kalma ezdirme kndini söyleyin karsmasnlar yani sizin ev ayrı onlrn ayrı yani bi rahat braksnlar ya su oğullarını evleniyorz mutlu olalm diyorz insanlar gerçektn garip yaaa madem karışicaksn oğlunun evine evlendirmeseydn o zmn
tarafından
Oğullarıni evli olarak gören yok ki sürekli herşeye karışıyorlar bin diyoruz kusuyorlar kendi kafalarında kurup yaşıyorlar . Amin canim
(1,122 puan) tarafından
Aynen öyle cnm mevlam yardmcn olsn inşallah.
tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
tarafından
Kayinbanalar eşlerini kıskanmaya başladı heralde onlarda kaynanaliga soyunuyor artık pees
tarafından
Geçtiler bile
0 oy
tarafından
Çok saçma o zaman kendi çağırsın kardeşine ayıpsa demek ki senin ailen gelse ooo daha neler der 
tarafından
Usandım artık var ya

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 308 göst.
7 Mart 2021 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 462 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Serpil Kubis (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 279 göst.
28 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Saliha22 (659 puan) tarafından soruldu