0 oy
149 göst.
Diğer kategorisinde (1,826 puan) tarafından
Oglum 16 aylık azı dişini cıkarıyor ona baglıyorum ama bilemiyorum da bı komsum var ne zaman yanında yemek yese cocuk on gun yemiyor ıstahlı bı cocuk normalde oyle gorunxe de ay ne kadar yedı falan diyor yanında yedırmıyım diyorum gelince aksama kadar oturuyor yedırmemem imkansız.. Bı haftadır en sevdıgı seylerı yapıyorum yine de agzına koydgm an dısarı cıkarıyor sadece sut ve kuru ekmek yiyor aglıyasım gelıyo sinirden artık ama ac gibi huysuzluk da yapmıyor keyfi yerinde napcam sastım

4 Cevaplar

0 oy
(4,134 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim.. su icir bide pekmez  2-3  kaşik faydali süt ekmekte HoC yoktan iyidir
(4,134 puan) tarafından
Kiz yok dişdendir o.. yemiyosa
(1,826 puan) tarafından
Hıcbıse yemıyo deli oldm ac ac oturuyor dişleri bu kadar uzun surmezdı patlamadı hala ya
(4,134 puan) tarafından
Benimkide 16 aylik bizdede dişi yani o arka dişleri gelmedi .. ve cok zor ya
(1,826 puan) tarafından
Huysuz evevt ama ıstahsızlık daha fazla hıc yemese umrunda degıl
(4,134 puan) tarafından
Canim sen yinede cok su icir yogurt yedir 1 2 kaşik az az ama yedir öyle
-Reklam-
0 oy
(413 puan) tarafından
Bütün gün evinde durabiliyorsa samimisindir. Ne ayıbı olur ne utanılacak bir şeyi. Yedirmeden önce uyar. Maşallah desin hatta okusun. Sadece senden değil gören herkesten nazar değiyor sonra yemiyor hasta olacak diye korkuyorum de. Kötü niyetli olmasa da kimisinin gözü böyle oluyor. Ben hiç çekinmem önce maşallah deyin derim. 
(1,826 puan) tarafından
Evt kendisi de diyor nazarım cok dger dıye
(413 puan) tarafından
O zaman o evdeyken onun önünde yedirme. Kendini bilen insan bakmaz bile. Benim değdiğini düşünmüyorum ona rağmen bebeklere bakmam. Bakacaksam da sürekli maşallah derim. İçim gidiyor çok seviyorum ama zarar vermeye korkarım o da maşallah demeyi öğrensin sırtında taş taşımak değil bu birkaç kelime sadece
0 oy
(617 puan) tarafından
16 aylikmis canım istah surubu verirler bide onu dene canım 
(1,826 puan) tarafından
Onun ıcın de iyi degil dıyolar ama bı iki gun daha devam eder ve dis gozlemeyemezsem gıdıcem doktora danıscam
0 oy
(7,174 puan) tarafından
Kilosu kaç canım ? Düşük değilse sorun yapma . Zamanla düzelir . Çocuğunu kadın geldiğinde oku üfle bir güzel . 
(1,826 puan) tarafından
Kilosu normal canim ama boyle giderse nolır bılmem

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 91 göst.
0 oy
12 cevap 350 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 236 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy