0 oy
632 göst.
Aile kategorisinde (42 puan) tarafından
Kızlar merhabalar ben yeni bir işe başladım hastane temizlik görevlisi olarak ama bir dakika bile oturmak yok sürekli calisiyorsun her yer sürekli silinip süpürüluyor daha 3 gün oldu ama vücudum artık dayanmıyor ne tavsiye edersiniz güç kuvvet artıracak bişey var mi yada çıkayım mi işten bilemedim öğlen 12 aksam 8 buçuk çalışma saatleri eşim de askere gideceğim ayağına işten çıktı şuan sadece ben çalışıyorum 

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dayan bence belirli bi zaman sonra alışırsın şuan yeni ya 
-Reklam-
0 oy
(42 puan) tarafından
Bu arada kizlar 40 kiloyum dışardan bakınca böyle çelimsiz çocuk gibi bişeyim 
0 oy
tarafından
Zamanla o tempoya alışırsın canım ilave bişey içme bence zararı vardır muhakkak 
tarafından
Ben genelde kapatıyorum zaten canım neden sordun
tarafından
Cevap yazılmış ama kaldırdığın için göremedim
tarafından
Afiyet olsun yazdım kuzum
tarafından
Teşekkür ederim.  Merak işte kusura bakma yütfen
tarafından
Yok canım estağfurullah ne kusuru
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Alışırsın inşallah Rabbim yardımcın olsun 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Alisiliyo canim bi noktadan sonra mola fln yok mu hic yemek cay icin
0 oy
tarafından

Ama iyide hastane orası hep temizlik gerekir o yüzden de zor olur bence dayan sende çıkınca nolcak aç kalırsınız 

0 oy
tarafından
Zamanla vücut alışır ama eczanelerde vitamin takviyeleri var onlardan basla istersen
0 oy
(2,750 puan) tarafından
canım eşin de işten çıkmış sen de çıkarsan ne ile geçireceksiniz zaten askere de gidecekmiş keşke eşin askerliğini yaptıktan sonra evlenseydin
0 oy
(1,466 puan) tarafından
10 güne alisirsn  8 saatcik
0 oy
tarafından
Havalimanında temizlik de çalıştım ayaklarım su toplamıştı artık vucut alıştı nşr yerden sonra pes etme çalışma saatş falan güzel bu devirde iş bulmak zor 
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Canim ilk zamanlar zor olur sonra bunyen alışır ben de otelde calisiyordum sabah 5te kalkıyordum günde 32 oda temizliyordum bir süre sonra alışıyor bi 2 hafta sıkacaksın dişini ekmek aslanın ağzında 
0 oy
(848 puan) tarafından
Güzel bir iş bulmussun bikac gün daha sayan Vucudun alısacak şuan hamlanmışsın ondan zor gelir. Ama eczaneden supradyn Energy focus Alırsan Daha tempolu calısırsın enerji veriyor 
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Uzun zaman çalışmadığın için zor gelir, bir hafta on güne alışırsın kuzum, Allah yar yardımcın olsun 
0 oy
(42 puan) tarafından
Allah hepinizden razı olsun valla resmen gaza geldim ne güzel insanlarsınız resmen tavsiyeleriniz ilac gibi geldi yapamam sanmıştım 
0 oy
tarafından
İlk zmnlar diye böyle oluyor birz zmn grçsn alışırsn cnm 
0 oy
(636 puan) tarafından
ilk zamanlar hamlık olur zor gelir sana . Alışasıya kadar zorlanırsın . Ben 2 sene 101de çalıştım. Günde 14 saat ayakta kalıyodum. 20 dk yemek yerdim toplamda. Gerisi hep ayaktaydı. Ve hamileydim. Öyle bile çalıştım. Bi süre sonra alışırsın. 
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Ben sabah 9.30 da evden cikiyorum aksam 8 evdeyim 8 aydir calisiyorum dogumdan once yaklasik 1.5 yil calistim evlenmeden oncede 1 yil calistim yani bunye alismasi lazim benim bunyem alisti bu tempoya vu ritme aksam isten geliyorum yemek yapiyorum ortaligi temizliyom kendi cocugumla vakit geciriyorum oglabi yatiriyom cikanlari tekrar temizliyom uyuyorum yani benim vi haftasonum var hafta sonuda cumartesi full temizlik pazarda Allah ne verdiyse :) bunu yaklasik 8 aydir yaoiyorum hatta 9 cu ayima girmek uzereyim bazi seyler istek sabir ve tempoya vagli cnm alisirsin 
(42 puan) tarafından
Ayy resmen bana örnek oldun allah razi olsun vallahi bende cikicam diyordum ama şunları okuduktan sonra dayanacam diyorum
(3,024 puan) tarafından
Bacim budevirde gecim zoor cok zor calis parana sahip cik
0 oy
tarafından
Belli bir zaman sonra vücut alışıyor ayakta durmaya alışınca yaptığın iş zor gelmez Allah yardımcın olsun 
0 oy
(841 puan) tarafından
Alışırsın şimdi vücut tembel geliyor ondan yorgunluk benim yengem de ilk girdiğinde öyleydi cikcakti şimdi iyiki çıkmadım diyor kadrolu yaptılar emekli olana kadar çalışacak orda virüs zamanı daha sıkı çalışıyor ama güzel iş diyor alıştığı için bu devirde iş bulmakta zor azıcık dayan Rabbim dayanma gücü verir 
tarafından
Alışırsın canım hem sigortan yatar hem eşin askerde iken maddi sıkıntı yaşamazsın
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bnce eşin yatcagina o calissin cnm
(42 puan) tarafından
Bende diyorum ama bir kaç aya askerliğe gidicem diyor resmen bir tarafını yayıyor evde sinir oldum iyicene
(3,901 puan) tarafından
Valla bikac ay calissin o zamn yarin gitmicek askere..o gidince napcn peki cnm..bn olsam calismazdm kalksin calissin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 272 göst.
3 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Frover (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 264 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ❤Öykümİlkem❤ (3,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 289 göst.
22 Eylül 2021 Aile kategorisinde Busemlih (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 210 göst.