0 oy
636 göst.
Aile kategorisinde (42 puan) tarafından
Kızlar merhabalar ben yeni bir işe başladım hastane temizlik görevlisi olarak ama bir dakika bile oturmak yok sürekli calisiyorsun her yer sürekli silinip süpürüluyor daha 3 gün oldu ama vücudum artık dayanmıyor ne tavsiye edersiniz güç kuvvet artıracak bişey var mi yada çıkayım mi işten bilemedim öğlen 12 aksam 8 buçuk çalışma saatleri eşim de askere gideceğim ayağına işten çıktı şuan sadece ben çalışıyorum 

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Esjmde hastane personeli ilk zaman biraz zorlandi ama alisti artik 
-Reklam-
0 oy
(183 puan) tarafından
Canim valla is ariyorum suanda su zamanda zor is bulmak esinde calismiyormus gecim zor bu devirde  disini sıkabiliyorsan calis bnce cikarsan bulamassin blki is  devlettmi hastane bu arada bnde hastane isi bakiyorum ama yok almiyorlar
(42 puan) tarafından
Nerde oturuyon bacım
(183 puan) tarafından
Ankara canim ya sorma okadar dardayimki bi is bulabilsem calisma saatlerin cok iyi ole bi is bulsam hemen girerim diyorum su darlikta
0 oy
(530 puan) tarafından
Olur canım 1 haftaya vücudun alışır zaten
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Bir haftadan sonra alışır bünyen canım

0 oy
(4,061 puan) tarafından
Hastanede sim Bı Diyetisyene başvurmanı tavsiye ederim o vıtamın falan verirse duzelır sın ayrıca kolay is yok kuzum ben o ise girmek ıcın neler yaptm giremedim o fırsat eline gecmez birdaha bir hafta calisan alısır sın canım 
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Kayınvaldem 58 yaşında okmeydanı eğitim ve araştırma hastanesinde aynı senin yaptıgın işi yapıyor canım 10 senedir sabah 7 akşam 5 çalışma saati. Yeni başladıgın için böylesin bence hamlamışsın demekki alılır bünyen kaynanam dayanıyorsa bu yaşta onca hastalığı varken sende alışırsın 
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Hayırlı olsun işiniz. Bir kaç gün sonra vücudunuz yavaş yavaş tempoya alisacaktir. Eliniz de iste daha pratiklesecegi için bu kadar yorulmazsiniz merak etmeyin. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 275 göst.
3 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Frover (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 272 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ❤Öykümİlkem❤ (3,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 290 göst.
22 Eylül 2021 Aile kategorisinde Busemlih (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 210 göst.