0 oy
1,738 göst.
Diğer kategorisinde (133,628 puan) tarafından

Değerli üyelerimiz,

Platformumuzda binlerce üye ve milyonlarca soru bulunuyor. Her gün yüzlerce yeni soru ekleniyor. Bu postlar arasında gerçekten faydalı olabilecek sorular ve paylaşımlar da bulunuyor, hiç kimseye yararı olmayanlar da... Bu konuyla ilgili şikayetler de alıyoruz. Yönetim olarak editör arkadaşlarla elimizden geldiği kadar zararlı içerikleri kapatıyoruz. Bazen de kullanıcıları engelliyoruz.

Bazen, daha birkaç dakika bile olmadan hemen mesaj atıp ağzına geleni sayanlar var. 3 platformda, yüzlerce postun arasından, binlerce yorumun içerisinden herkesi anlık olarak takip edebilecek bir insan yapısı bulunmuyor. Sonuçta yönetim de insanlardan oluştuğuna göre bu sistem bizde de bulunmuyor. Bu konuyla ilgili şikayetlerinizde hangi kullanıcı ve hangi başlığı şikayet edecekseniz açıkça belirtmeniz gerekiyor.

Örneğin bir mesajda şöyle söylüyor kullanıcı:

*Kullanıcı: Admin burda herkes istediği gibi konuşabiliyor mu? Bu nasıl bir uygulama. Bunlara neden müdahale etmiyorsunuz. Gerekeni neden yapmıyorsunuz?

*Admin: Değerli kullanıcı, kim, nerede, ne zaman, ne dedi? Kime gerekeni yapalım?

(Yukarıdaki soruyu size sormuş olsalar ne cevap verirdiniz. Ayrıca üye olurken herkese okumaları için kullanım şartlarını belirtiliyoruz ama kimse okumadan onayladığı için bize bu şekilde şikayetler yapılıyor.)

>Yanlış kullanıcı girişi… Defalarca söylememize rağmen kullanıcı adınızı ve şifrenizi unutmayacağınız şekilde belirleyin diye, ama uygulanmıyor. Daha sonra kullanıcı giriş yapamıyor ve her yerden bize bir sürü hakaret ediyor. Sebebi ise giriş yapamayınca engellendiğini sanıyor. Halbuki kullanıcı adındaki bir boşluğu atlamış ve engellendiğini sanıp bize hakaretlerde bulunmuş.

>Farklı bir konu ise özel paylaşımlar… Değerli kullanıcılar, eğer sizin aile hayatınızı etkileyecek bir paylaşım yapacaksanız, önce düşünün. Sonra aradan aylar geçtikten sonra, “burada akrabalarım var, eşim görüyor, komşumuzun kızı beni takip ediyor, eltim yorum yapmış” diye postları sildirmek istiyorsunuz. Postu kaldırmak elbette hakkınız ama aylarca post hesabınızda kalmış zaten. Fotoğraf paylaşımı yapıyorsunuz, sonra bize mesaj atıyorsunuz burada paylaşılanlar Google’da çıkıyormuş diye. Evet, çıkıyor tabiki. Nasıl ki Instagram’da, Facebook’ta veya diğer yerlerde arayınca çıkıyorsa, burası da sosyal bir platform, burada da paylaşımlar internette çıkıyor. Eğer bu konular sizi, eşinizi, akrabalarınızı rahatsız ediyorsa lütfen paylaşmayın.

>Soru başlıkları konusunu daha önce paylaşmıştık hem sizin hem de cevap verecek kullanıcıların istifade etmesi için önemli bir konu.

Yapıcı yorum yapacağınız için şimdiden teşekkür ederiz. (Bu konular haricinde isteklerinizi özelden mesajla bildirebilirsiniz.)

Herkese sağlık ve mutluluk diliyoruz.

26 Cevaplar

+8 oy
tarafından

Herkes sayıp sövüp size mesaj atmış nasıl bir sabır nasıl bir hoş gördürki hala öylelerine güzellikle söylüyor mutluluk diliyorsunuz :D

tarafından
Allah cezani vermesin :D
-Reklam-
+2 oy
tarafından

Admin kardeş bana telefon alabilir mision  reklamlardan  kıracağım da ;)ya birde ikinci  sayfa falan olmasın hepsi  tek bir sayfada olsun  yorum çok gelince bi kaç sayfa geri gitmek zor oluo

+2 oy
(25,225 puan) tarafından
Admin isim değişikliği olsun artık yütfeeennnm:))) 
tarafından
Önerin anası mı yapacan :))
(25,225 puan) tarafından
Aşk kokulu Ömerim yapcam :D
+2 oy
(22,072 puan) tarafından
Neden engel butonu yok mesela gormek istemedigimiz bi ton kisi var yorumlari dahi insani gicik ediyor konusmak sart degil keske olsa
(402 puan) tarafından
Evet engel butonu gelsin yaaaa
+1 oy
(12,773 puan) tarafından
Aynen katılıyorum özellikle duyduğumuz lafların haddi hesabı yok işlerine gelmeyince sen onu kayiriyorsun sen kimsin sen c. Başkanımısin CEO musun ve bı ton hakaret ama bı şey olunca da hemen yazıyorlar işine gelmediğinde cnm oluyo kimse tanımıyoruz burda eşit ve her 2 taraf dinleyerek bı şeyler yapıyoruz ama bazıları malesef özel hayatinda çıkartamadigi ses bizlere hakaret le yansitiyor lar 

Bu postu da işlerine geldiği gibi anlayıp hakaret veya bu tarz tutum devam da edilecek ama yapacak bi şey yok 
(12,773 puan) tarafından
Sizde rahat durun komple uygulama da herkes engelleyecem yoksa bak her kes birbirinden sikatci
tarafından
Sınıf Baskanı gıbısın tubam arada sen kalıyorsun herkes sana soyluyor ahah
(12,773 puan) tarafından
He valla bak doğru dedin sizde kiziyonuz herkes bana kiziyo benim suçum ne snsjs
(12,773 puan) tarafından
Demi demi kökten engellersin sen beni de sjsjsj
(12,773 puan) tarafından
Vallah devredilmeyecek listem de top 5 de sin sjsjsjs
+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Sevgili adminecim önüne gelene uyarı verenlerede bil el atın lütfen 500 puani olan kendini bi halt saniyoo
tarafından
Ay evet knk özellikle bna giciklar:D
+1 oy
(6,859 puan) tarafından
Bebek bakımında değilde en çok hamile bölümünde çok problem var yeni üyeler genelde orada oluyor. Israrla aynı soruyu tekrar tekrar paylaşılıyor kapat kapat bitmiyor açıklama kısımları bile okumuyorlar eminim ki. Acil kızlar lütfen vs vs . Kayıt olan kişiler okumuyor sözleşmeyi direk onayliyorlar. Çok haklısınız size binton msj geliyordur. Gecen bende fırça yedim :) cinsiyet kapatmıştım diyo neden 1 saat öncekini kapatmadin :) biz sürekli giremiyorum herşeyi heran goremiyoruz izah ettim ama yine ben kabahatli oldum Allah yardımciniz olsun Tuba hanjm ❤️
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Her kelimesine katılıyorum. Fakat sizden çekinip yorumda birşey diyemeyen ama özelden hakaret vs edenler de direk engellenilmeli bence. çok doğru karar vermişsiniz yazıniz böle daha iyi oldu :) 
0 oy
tarafından

Tuğba hanım bir isteğim var 9 mart ta trendyol olacakmış yine bir başlık altında toplasanız hepimiz grupça memnun oluruz :)

(133,628 puan) tarafından
Onun için yarın başlık açarız.
tarafından
Teşekkür ederiz:)
0 oy
(544 puan) tarafından

Adim hanım ne yapsanizda bizim burdakiler anlamazlar ;)

0 oy
tarafından
Xok dogru admincim
0 oy
tarafından

Valla sizde ki sabı sabır taşında yok ben olsam şimdi çoktan patlamıştım:D

0 oy
(4,102 puan) tarafından
Bazen ewet aile ici postlar acilyor şahsen kendi adima soylüyorum gecen eş hakkinda post acmiştim sonra cok tiklandigi icin silemedim size mesaj attim yani paylaşma amacim fikir almakti ve aldim sonra silmek istedim bunda be var ki
tarafından
Post siliniyor mu
(133,628 puan) tarafından
Dikkatli okursanız, yukarıdaki yazıda aylar sonra kelimesini göreceksiniz.
0 oy
(7,654 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
G*tundeki donu paylaşıyorlar malesef ailevi problemlerini yorum yapınca seni ilgilendirmez ilgilendirmezse paylaşma ya milletin de psikolojisini bozuyorlar
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Beni tek rahatsiz eden cınsellık konuları gercekten bilmek zorundayımız coğu postu açmiyorum bile herçeşit mevcut burda 
0 oy
(48,090 puan) tarafından
ne yazikki burayi cok sahiplenip wp gibi ozel saniyorlar herhangi bir postta yuzlerce kisi goruyo bes kisi yaziyo bu bile yeterli olması gerekiyo anlamalari icin 
0 oy
tarafından
Öyle duruma geldi ki saldıracak birşey bulamayıp önceki paylaşılan postlara bakıp hastalığım hakkında Allah şifa versin diyeceğine özel msj olarak hastalığımla dalga geçildi bu kadarına da pes artık dedim hakaret içerikli cümlelerle de yetinilmiyor artık koca insanlarız mecbur admine iletmek zorunda kalıyoruz ilgilendiğiniz için çok teşekkür ediyorum 
0 oy
(27,183 puan) tarafından

Burayı hayatının bir parçası edinen insanlar var onlar o kafada oldukça da sizleri daha çok yorarlar.

Çok takılıyorlar keşke burayı taktıkları kadar başka şeylere kafa yorsalar :angel:
0 oy
(103 puan) tarafından
Kaynanasına görümcesine eşine kızan size parlıyor Admine hanım :D
0 oy
(2,396 puan) tarafından
Admin burada yazılanlar Google da çıkıyor yazsaydın sadece %80 boş boş aile kavgaları soruları kalkardı :D 

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 3,159 göst.
12 Ekim 2020 Aile kategorisinde admin (133,628 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 303 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hayalperestt (695 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 212 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 302 göst.