0 oy
263 göst.
Diğer kategorisinde (924 puan) tarafından
Kızlar uzun olcak belki ama bilginize ihtiyacım var avukat olan veya tanıdığı olanlar eminim bilgi verecektir geçen sene binada demirbaş için 100 TL toplandi çatı yapıldı verdik sonrasında merdivende önlem yok geçen çocuğum düştü merdiven boşluğuna bizde dedikki para toplansın merdivenin buraya korkuluk yaptıralım çocuklar göremedim veya düşmesin sadece bizim çocuklar için değil ama herkez dedi kurban arefesi ben para veremem ama daha sonra dediler.bekledik geçen birinin tuvaleti taşmış yine herkezden para toplandı bizde hakkımızi savunduk vermedik 150 lirayı hekrkez verdi ama bize söz verilmişti bugün binaya not yazmışlar demirbaşı vermeyen avukata verilecektir diye tek biz vermedik merdiven yapılsın bu 150 yide verecek dedik sallamadilar  hak iddia edebilirler mi bide 150 için avukata verirler mi eşimde diyo bende iş güvenliği için avukata veririrm verirlerse diyo binada güvenlik sıfır çünkü ama verirlermi avukata belli bir miktar ödeyecekler sonuçta sanmıyorum vereceklerini ama bilemedim

7 Cevaplar

+4 oy
(25,224 puan) tarafından
Milletin sıçtığı taşınca para alıp yapıyolar da çocuk düşünce neden yapmıyolar. B.oku b.okuna tehlike dedikleri bu olsa gerek. Ağzımı bozdum gene sinirlendim
(1,326 puan) tarafından
+++ cNim
(5,721 puan) tarafından
Çok haklısın dostum herkes işine geldiği gibi candan önemli daha ne olabilir ya
(924 puan) tarafından
Ağzına sağlık canım doğru diyorsun  ugrastiracaklar belli uğraşırım valla sorun değil çocuklarım için güvenlik istiyorum sadece
-Reklam-
+1 oy
(1,343 puan) tarafından
Korkutmak amaçlı söylüyor olabilirler bence dediğin gibiyse bina avukata veremezler bu sefer binanın eksikleri ortaya çıkar o yüzden bunu yapmazlar emin ol gözdağı veriyorlar
(1,343 puan) tarafından
Vermeyin birşey yapamazlar merak etme kiraciysaniz çıkın da kurtulun oradan
(924 puan) tarafından
Kayinbabamin eviydi bize verdi 8 snedir tapusu bizde ama satsakda üstüne kredi çekmek lazım canım 150-200 anca eder 80 metre kare Kayseri'de ev fiyatları uçuk zaten gücüm durumum olsa hemen çıkarım
(1,343 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun çok zor bir durum ne var ki yapsalar önce güvenlik alsalar illa birine birşey mi olması lâzım önlem almaları için
(924 puan) tarafından
Rezil olmak lazım canım benimde haklarim var bu binada kusura bakmasınlar sağol canım Allah razı olsun
(1,343 puan) tarafından
Senden de canım anlayışsız insanlarla yaşamak çok zor
0 oy
(924 puan) tarafından
Aydatda sıkıntı yok her ay düzenli öderiz 
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Hicbisey yapamazlar zararli cikarlar emin olun daha merdiven de korkuluk yoksa 
(924 puan) tarafından
Yok canım geç oldu yoksa atardım resmini koridorun inan eşim gelirken çocuklar kaipaya koşuyor 1 yaşındaki kızımda koşuyor o direk çıkıyor onu merdiven boşluğu helede lamba patladiysa telimizin fenerini açıp cocukalri kenardan gecirip eve giriyoruz zor inan herkezden 50-100 neyse topalasa neye verilmiyor bu para
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Kimi wc si tastiysa o karsilar masrafı niye bütün bina karşılıyor ben onu anlamadim..herkes o apartmannin wc si e mi sciyo. Merdiven ortak ama yapılmıyor. Saçma. Bisey cikmaz ondan sen takma kafana
(924 puan) tarafından
Canım komurlugu taşmış tuvaleti tıkanmış anaboru hem bizim komurlukten hemde yan komsununki den geçiyor benimde taştı geçen sene kimse para toplaması kayinbabam yaptı iki gün uğraştı adam bunları ki taştı kadın dışarda binaya *** yedirdi binadaklier yesin bu boku ben. Niye cekiyin diye kafasındaki eşarbı fekna çıkardı attı herkez buna baktı rezillik çıkardı kimse bişey demedi ve parayı topladılar bize yapılan büyük haksızlık bende bu binanın sakiniyim benim çocuğum takla atarak düştü benim çocuğumun bisikleti çalındı kamera sonradan takıldı herturlu biz mağdur oluyoruz ve artık bu olaya dur dedik parayı vermedik merdiven için para toplansın diğerinde vercez zaten eski bina yapısı tuhaf Merdiven tam ortada yan komşu bebek arabasını ortalayip koyunca bize geçecek yer kalmıyor
(1,326 puan) tarafından
Hayir saçmalama. Ben olsam senin wc patladiignda lara toplanmamis kendim halletmişsin. Sirf bu yuzden vermezdim. Sen merdiven yapilsin vercem diyorsun hayir verme bnce
0 oy
(157 puan) tarafından
Herkesin derdine para toplanıyor sizinki olunca toplanmıyor oldu cnm. Verme sen karlı çıkarsın dava açsalarda, seninkisi can derdi onlarınki *** derdi tövbe tövbe 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Kat mülkiyet kanununa göre uyumlu ama sizinde taleplerinize cevap verilmesi gerekirdi 150 tl icin avukata vermezler gözdağı vermişler akıllarınca 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 272 göst.
1 Eylül 2021 Aile kategorisinde Sinem.Arel (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 229 göst.
16 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gülhira (924 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 321 göst.
22 Şubat 2023 Aile kategorisinde Prensannesi26 (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 472 göst.