0 oy
565 göst.
Diğer kategorisinde (110 puan) tarafından
Alt kısma indirdim ama çok fazla aşağıda kaldı egilip almak çok sıkıntı  ara kat var mı başka kademe olarak satiliyo mu diye baktım ama öyle bulamadım yorgan denedm ama sanki ymuk oldu ortasi çoktu gibi nasıl kullanayım bilemedm 

5 Cevaplar

0 oy
(1,343 puan) tarafından
Ben battaniye falan katladım açtım altına üstüne yatağını koydum
(110 puan) tarafından
Yorgan koydum ama düzgün durmadı gibi
(1,343 puan) tarafından
battaniye daha toplu olabilir
(110 puan) tarafından
Öyle deniyim bide teşekkür ederm
-Reklam-
0 oy
(48,667 puan) tarafından
battaniye ve yorgan katlayip koydum hem alttan soguk cekmez
(110 puan) tarafından
Herkes yorgan battaniye koymus bı kat daha yapılabilirmis bence ya da biraz daha alçak olablrdi üst katı ugrasmazdk böyle artk battaniylerle desteklicz mecbur
(48,667 puan) tarafından
aslinda o bebek dusmesin tirmanmasin diye benimki korkar tirmanmaz yatagada bitişik cikip geliyo ben usumesin djye doldurdum☺️
(110 puan) tarafından
Kendini tutup kaldrmaya başladi 8 aylık şuan brakip gdemyrm atar kendini dye aşağı indireyim artk dedm ama o kdr çok eğilmek zor oluyo
(48,667 puan) tarafından
30 aylik olacak benimki hic tirmanmadi ☺️
(110 puan) tarafından
Daha iyi öyle olması bnce fileyi tırnaklaya tırnaklaya bı hal oluyo kalksın dye smdide demirlere tutunup kalkiyo kolunu aşağı salmaya calsyo falan guvenemyrm
0 oy
(283 puan) tarafından
Yatağı varya döşek diyim onun altina bataniye vs koy 
(110 puan) tarafından
Yorgan denedm de ortası çökük durunca bilemdm nasl yapaym ama herkes yorgan battaniye koymus yarın bı daha deniyim bakm teşekkür ederim
0 oy
(157 puan) tarafından
Çift kişilik kendi yorganlarımızdan güzelce katlayıp koydum cnm üzerinede yatağını koydum çarşafını serdim. Bizde öyle çöküklük felan olmuyor. Ben oğlumu kucağımda uyutup beşiğe koyduğumdan rahat ediyorum bu şekilde birde alttan soğuk olmuyor
(110 puan) tarafından
Ben yorgan koyunca ortası aşağı doğru oldu braz çöktü tam düz olmadı belki ddm başka türlü kullananlar vardr ama herkes bu seklde yapyms yarın bı daha bı deneyeyim battaniye falanda üstüne koyayım olcak bı seklde mecbr
(157 puan) tarafından
Tam beşik içi büyüklüğünde katlandı yorgan cnm, uç uca katladım sonra diğer uçları katladım tam oldu açıklıkta olmadı. Yatak ortapedik ince onuda üzerine oturttum. Bikez daha dene olmazsa yorganın arasından ortasını bebeğinin kundakları yada battaniyesiyle destekle
(110 puan) tarafından
Öyle deniyim bide teşekkür ederim ☺️
0 oy
tarafından
ust kademesi var bir de alt bebegi almak zor degilde tuvalet egitimi doneminde cok zor oluyo uyuyan cocugu kaldir falan. ama ben icine normal yatak almistim incelerden degil yayli yatak boyu egilme bukulme yapmasin diye onu tercih etmistim
(110 puan) tarafından
Benimki ince yatak onlardan olsa o kdr aşağı da kalmaz çok mantiklimyms aldiginz yatak tuvalet eğitimine daha var 8 aylk daha ☺️
tarafından
aynen hem omurgasi vs duzgun gelissin dedim cunku biliyorum ablamlarda ince kullandi bir yer asagi bir yer yukari oluyor oyle. belki altina battaniye koyduktan sonra bir tahta kestirip yatagi ustune koyabilirsin yamulmamasi icin
(110 puan) tarafından
Evet öyle de olabilir teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 122 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde eylul_ (1,326 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hilay (329 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 30 göst.
17 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,680 puan) tarafından soruldu