0 oy
172 göst.
Diğer kategorisinde (43 puan) tarafından
Tum sosyal medya sayfalarında Kaynanalar oğullarınızı kundakta bebek olarak gormeye devam edip ayri bir aile kurduklarini kabullenemeyecekseniz EVLENDİRME yinnnn diye bagirasim var.....

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bağır ayol ne kaybedeceksin sjsjsjs
(43 puan) tarafından
Kaynanami kesin kocami bir ihtimal kaybetme riskim olabilir mi
tarafından
Kaynananı kaybette kocani riske atma :D
(43 puan) tarafından
:) :))
-Reklam-
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bnde erkek annesi olacağım şimdiden düşünüyorum nasıl evlendireceğim? Kıyamam yani nasıl dayanırım bilmiyorum.
(43 puan) tarafından
Valla bende erkek annesi olcam ama kuzum bizim kaynanalr gibi kaynana olcaksan acı evlendirme gelin ahi alma :)
(2,493 puan) tarafından
O zaman oğlunu evlendirip de milletin gül gibi kızının başını yakma bacım böyle düşünüyorsan :D
(3,895 puan) tarafından
Bnm kızımda var ona da kıyamıyorum soranlara evlendirmiyceem iştee diyorum fazla pimpirikliyim işte huyum çıksın :D
(2,493 puan) tarafından
Ahh senin işin zor vallahi :)
(43 puan) tarafından
Vallahi benim kaynanamda pimpirikli ilk gelini benim 3 gelini daha olcak benm sabrim tastiysa diger ikisi hayatta idare etmez tanidigim kadariyla kızları . Kocam 30 yaşında ameliyata girerken benle birlikte cok ozur dileyerek söylüyorum ic camasirini kendisi giydircekti nerdeyse. El kizi da bi yere kadar ceker bunu kendi annemiz bu kadwr yapsa kiyamet koparirdik ama bunlarda da bi yere kadar yeter yani.
0 oy
tarafından
Gel bağıralım beraber 
(43 puan) tarafından
Valla kiz bizden ellerini eteklerini çekerler belki
tarafından
Rabbim nasip ederse bir oğlan annesi olucam bende ama ne yapmamam gerektiğini çok iyi biliyorum .
Bunlar mic mic aman oğlum şöyle aman oğlum sen otur oğlumda oğlum.  Yahu tamam evlat kaç yaşına gelirse gelsin kıymetli ama sal yakayı demi bu adam kendine aile kurmuş bırak  iyi kötü kendi bildiği düzende gitsin . Kendi ailesinin kuralları düzeni olsun yoook ama olmaz :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 298 göst.
6 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 314 göst.
17 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 380 göst.
22 Mart 2021 Aile kategorisinde Elifin annesiiiii (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 513 göst.
29 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Derya58 (2,356 puan) tarafından soruldu

381,321 soru

11,415,373 cevap

34,966 kullanıcı

...