0 oy
491 göst.
Diğer kategorisinde (1,169 puan) tarafından

Kahvaltı ettik evi temizledim makineye çamaşır attım çamaşır astım şimdi oturdum kızçem blok oynayacakmış aç diyor :D Siz ne yapıyorsunuuz

image

image

22 Cevaplar

0 oy
(617 puan) tarafından

Kiz daha yeni kalktım ne işi:ermm: ben kalktım dur bakalim benim osuruklu kizcem ne zaman kalkacak:D  bu arada maşallah senin prensesine annesine çekmiş marifeti 

(617 puan) tarafından
Evet bazen bende öyle yapıyorum gerçekten çok rahat oluyor  bu ara geç kalkmaya alıştık biz
(1,169 puan) tarafından
Bende geçen haftaya kadar öyleydim hantallaşmış hissettim kendimi alışık değilim hiç hemen harekete geçtim :D
(617 puan) tarafından
Kiz ben kalksam bile çocuklar uyuyor malum süpürge filan yapamıyorum onları bekliyorum naparsin canım saat 2 de başlıyorum işlere:)))
(1,077 puan) tarafından
Kız kaç yaşındalar bu kadar uyuduklarına göre bebek olamazlar bizimki 6 7 en fazla 7 buçukta kalkmış oluyor :D
(617 puan) tarafından
10 aylık :))) biraz uykucu maşallah ama gece geç satte yatıyor bir türlü uyumuyor diğeri 15 yasinda  oda aynı sekilde gece yatmaz gündüz kalmazlardan;))
-Reklam-
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Maşallah kuzuya 
(1,169 puan) tarafından
Sağolasın kuzum
0 oy
(44,604 puan) tarafından

Çamaşırlar nevresimler yıkandı onları serdim baska bı iş yapmadım daha sjsksjjs supurulcek silince ohoooo ;)

(1,169 puan) tarafından
Sanada kolay gelsin bacım :D
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Uyanali çok oldu ama tembellik yapıyorum 
(1,169 puan) tarafından
Arada oluyor banada öyle :D
0 oy
tarafından

Keşke bende senin gibi hızlı olsam daha yeni kahvaltı yapıyom anca saat 1 buçyk gibi kalkarım :D

(1,169 puan) tarafından
Kızımın uykusuz geceleri olduğunda güne geç başlarım ama 8 buçuk 9 da uyanıyoruz bende erkenden başlıyorum :D daha spor yapcam
tarafından
Oh oh iyi valla allah kolaylık versn
0 oy
(12,504 puan) tarafından

Toz alıp vileda da yapıyorum bitti yemekte hazır ☺️☺️ maşallah kuzuya <3

(1,169 puan) tarafından
Ellerine sağlık bende yemek için markete inmem lazım pof :/ sağolasın canım ❤️
0 oy
tarafından
Maşallah canım çok hızlısınız :) kaç aylık bebişin
(1,169 puan) tarafından
14 aylık kuzum:)
tarafından
Maşallah ona ayakta kendi başına durduğunu görünce merak ettim:)
(1,169 puan) tarafından
Ha anladım kuzum yaşını geçti :)
0 oy
tarafından
Annemdeyim cnm saolsun beraber yaptık bitirdik şimdi halam geldi dışarda mesafeli oturuyoruz kahve yaptım kahve içiyoruz 
(1,169 puan) tarafından
Ne güzel valla afiyet olsun :))
tarafından
Gel beraber olsun cnm Bnde cuma gününden beri burdayım eşimde birazdan alacak eve gidince düşünemiyorum evin halini kaç günde temizlerim artık
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Biz daha kahvaltı sofrasını yeni kaldırdık. Kızım uyurken balkon ve banyoyu temizleyeceğim. Sonra uyanınca evi süpür sil ona yemek hazırla bize yemek hazırla oyna derken bitecek gün inşallah :D
(1,169 puan) tarafından
Ayy valla günlük aktivite bu özetlemeye gerek bile yok gerçekten :D
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Yeni uyandım her yerim toplu sadece oturma odamda oyuncaklar dağınık bir orası var birde kahvaltı:) 
(1,169 puan) tarafından
Bende bunu yarın düşünürüm :)))
(3,276 puan) tarafından
Neyi :))
(1,169 puan) tarafından
Bugün ev temizledim ya yarın düşünmem gereken bişey olmaz yani :D
(3,276 puan) tarafından
Dün dip bucak temizledim
0 oy
tarafından

Benim anlığım(^_-)

image

(1,169 puan) tarafından
Ellerine sağlık canım:)
tarafından
Sağol canım benim
0 oy
(3,702 puan) tarafından
Uyumak istiyorum 
(1,169 puan) tarafından
:D peki neden uyumuyorsun
(3,702 puan) tarafından
İkiside 7 buçukta uyandı ben desen gecem yok gündüzüm yok yorulsunlar uyusunlar diye dışarı çıkardım küçüğü uyuttum sonra büyük uyudu tam yerine yatirayim bende uyuyum dedim Bi ağladı ötekini uyandırdı kendi uyudu kaldım öyle Gine
0 oy
(868 puan) tarafından
Eşim. İşten gelebilirse hastaneye gidecez onu bekliyoz
0 oy
(10,397 puan) tarafından
Kalktım kahvaltı yaptım evi sildim süpürdüm makineye. Çamaşır attım astım bidaha attım bulaşık makinesini boşalttım çay içtim oğlumla oynadım kızım babaannesindeydi o geldi oynadık biraz şimdi oğlum uyudu kızımı sallıyorum cnm prensese de Maşaallah 
0 oy
tarafından
Esim gececi oldugu icin işlerimi dun gece hallettim ama isler bitmiyor camasir yikayip ascam balkon çöp dolu onlar atilcak ortalık toparlancak balkon yikancak simdi de pogaca  hamuru yaptim dinlensin yapicam esim uyaninca sicak sicak yesin diye  . Cocuklari uyutuyorum şuan. 
0 oy
tarafından
Kahvaltiyi yaptikk yatak odasina giristimm benim oglan huysuzlandi onu uyuttum smdi geri ise gidecem :)
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Kahvaltı yaptık kurabiye yaptım çamaşır katladim evi süpürdüm oğlanı yatırıyorum yatsa silcem WC banyo yıkıycam sonra biraz dinlenip yemek yapacam
0 oy
tarafından

İsim bitti çocuğu uyuttum kahvemi içtim. Şimdi öğlen ne yapsam diye düşünüyorum :D

image

0 oy
tarafından

Ben öğleden sonra başlıyorum işlere sabah insanı değilim :D

0 oy
tarafından
İş yokki bitsin 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 168 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 2935 (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 571 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,702 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 277 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tombul yanak (2,678 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 446 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,224 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...