0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (782 puan) tarafından
Bu hafta cok agrilar yasadim batma hissi oturunca assagida batmam oluyo bebek kanala yerlesmis buyuk ihtimalle idrarim geliyo gibi oluyo gidiyorum yok hic bisey bi anda altima yapicam.saniyorum ama bisey oldugu yok annem acilman oluyosa ondan oyle hissediyosundur diyo iyice acıldigindan bi damla gelse tutamazsin diyo bende size soruyim dedim yarin kontrolum var en son 1 ay once gittim dokotra bidaha gitmedim ne durumdayim hic bir fiktrim yok 36+2

6 Cevaplar

0 oy
(401 puan) tarafından
Cnm bende 32 haftamdayim bende idrarimi hic tutamıyorum oturunca senin gibi oluyor bendede doktora gittim bana bebegin ters ondan baski fazla oluyor dedi belki bebegin idrar torbana baskı yapiyirdue
(782 puan) tarafından
Ters olunca mi oyle oluyomus bilmiyorum ki bebek hareket ettikcede cok oluyo belkide baskidan dolayidir tesekkur ederim
(401 puan) tarafından
Bebek hareket ettiginde ozleikle cok oluyor dedgin gibi  ne demek rica ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sanmıyorum anın açılma doğum sırasında oluyo 2 santim felan önce pluyoda doğumdan önce ama hissetmezsin bebek kanala girdiği için bebek büyüdüğü i in öyle ,açılma sancıyla olur ,sancısız açılma da ölü da hissetmezsin bence 
(782 puan) tarafından
Iste bende bu son bi kac gundur baya sanci cekiyorum cok duyudum hi agrim yoktu 2cm acilmam var dedi doktor diyenleri oyizden sordum
tarafından
Belkide doğumun başlamıştır kiminnki yavaş yvaz başlar oyle
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Bebek artık doguma hazırlıyor kendini asagı ya baskı yaptıkca ole tuvalete girme hissin gelıo
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Doğuma hazırlık ağrıları canım onlar açılmayı gerçek doğum sancısı tetikler ve Dr kontrol ederek anlar
0 oy
(7,780 puan) tarafından
Bebeğin alanı daraldı annesi baskı yapıyor haliyle. Açılma hissedilmiyor yani sancı oluyor çok kısa aralıklarla o kadar
0 oy
(4,222 puan) tarafından
38+2 haftalıkken dogum yaptım son ay hep sancılıydı son gunler sabaha kadar doguma gıdecek gıbı sancım vardı, megerrse acılma oluyormus, ben yuruyuse bile gidemiyordum sankı bebegın dusecek gıbı baskı vardı adım atamoyordum. En son ki gece yine sabaha kadar sancı cektım gunume 10 gun vardı. Dr kontrolune gıttık o gun 3 cm acıklık var dedı, suni verdı 5 saat ıcınde dogum oldu cok sükür. Dogumdan 1 hafta once 2 cm acıklık var demıstı. 
(782 puan) tarafından
Evet aynen benimde oyle yururken bisey dusecek gibi oluyo cok yuruyunce yada ayakta durunca bebek cok toplaniyo
(4,222 puan) tarafından
Canm sancının olması bebegın baskı yapması bunlar olagan seyler hatta ıyı bısey doguma hazırlık yapıyor bebegın. Benm onceden sancı cekmemın doguma faydası oldu acılma hızlandı bebek rahat geldi dikişsiz dogum oldu cok sukur. Sende elinden geldıgınce  yürümeye calıs, merdiven cık, çömel kalk, inan bunların cok faydası oluyor. Allah bir avazda kurtarsın.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 249 göst.
22 Mart 2024 Aile kategorisinde heygirls (391 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 602 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (326 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 264 göst.
0 oy
3 cevap 92 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Nefes09729 (369 puan) tarafından soruldu