0 oy
335 göst.
Diğer kategorisinde (35 puan) tarafından
Köpeği olan varmi aranızda kızlar varsa nerde bakiysnz bizimde aramıza Bi dostumuz katıldı

11 Cevaplar

+2 oy
(7,972 puan) tarafından
Evde bakmayın bence o eve melekler girmez o evde namaz kılınmaz
(35 puan) tarafından
Evin içinde bakmiycaz canım ya bahçeli ya teraslı yada kapalı balkonlu Bi yer bakiyorug
(127 puan) tarafından
Bu çok yanlış bir düşünce benim köpeğim var 2de kedim var evimde bakıyorum koltuğum yatağım evimin her odası her yeri onların. Sık sık yıkanıyor köpeğim tuvaletten geldikten sonra ayaklarını poposunu temizliyorum mis gibi kokuyor. Sokaktan aldım ölecekti almasaydım.
Evimizin bereketi geldi onları sahiplenince eskiden ayı geçiremezdik borç içindeydik şimdi Allaha şükür. Allah insan ****** demeden zor durumda kalana merhamet edene yardım ediyor. Onları da Allah yarattı. Dünyanın en kötülük bilmeyen masum canlıları için sanki şeytanmış gibi eve giremez girerse melekler girmez deniyor ya çok üzülüyorum. Busis eğer evde bakmayı düşünmüyorsanız ya bahçeniz olmalı yada bakmayın kapalı balkonda ****** delirir sıkıntıdan havlar durur yalnız kalınca herkes şikayet eder. Bir de bahçede bakacaksınız büyük ırk alın ki kışın üşütüp hasta olmasın yazık.
(35 puan) tarafından
Canım bakımını biliyoruz önceden 2 buçuk yıl dogo baktık yasaklı ırk çatıda açık yerde baktık çok havliyodu başka evdi bide daha alisamamisti baya büyük bir köpek şikayet üzerine aldılar ceza yazdılar 8 binde yasak ırk besliyoruz diye şimdi eşimin aldığı amerikan bully bu yasaklı bir ırk değil çok fazla havlayan bir köpek te değilmiş ve eme giden çok aşırı dogo gibi büyümüyor geceleri panjurlari kapatırsak insanları görüp havlama diye dusunuydm bizde olan dogo çünkü gece gelen geçene bisi sanıp havliyodu bahçeli bulursak veya teraslı bakicaz ama oralar da hep rutubet oluyor o yüzden bu tarz Bi balkonda olur diye dusundm
-Reklam-
+1 oy
(122 puan) tarafından
Biz evde bakıyoruz, ailemizin bir ferdi o da
+1 oy
(85 puan) tarafından

Chihuhuha (Şivava) cinsi köpeğim var erkek 1 yaşında doğduğndan beri benimle 10 haftalık hamileyim onunla birlikte büyümesini çok istiyorum 

image

(366 puan) tarafından
Kız bu ne tatlı
(85 puan) tarafından
Çok şekerdir oğluşummm
(35 puan) tarafından
Çok tatlı canım bizim büyük ırk olduğu için evin içinden en fazla bir ay sonra çıkarmam lazm ama bebelerle çok iyi anlaşıyorlar oğlum deliriyor o onun o nim peşinde kosuyo
(85 puan) tarafından
Evet bende bian önce doğmasını ve birlikte oynamalarını hayal ediyorum..
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Evet var kuzum kaynanamlarin evde bakıyoruz 
(35 puan) tarafından
Bizimde önceden vardı 2 buçuk yıl baktık çatıda evin içinde değil şimdi başka köpek aldı eşim oğlum çok mutlu ama evin icinde bakmiycaz diyrm bahçeli teraslı yada panjurlu ev bulalm
0 oy
(508 puan) tarafından
Şimdi yok ama vardı bahçe de bakıyorduk 
(35 puan) tarafından
Bizde öyle canım sonra şikayet ettiler yasaklı irik diye aldılar elimizden birde ceza yedik şimdi başka aldı eşim bu yasaklı ırk değil ama bahçeli evimiz yok şimdi balkonu panjurlu büyük olan bir ev diyrm evin içinde istemiyorum cnku
(508 puan) tarafından
Hmmm ya da ona özel bi oda ayirabilirsin yani evin çok odaliysa diğer odalara geçis yapamaz
(3,451 puan) tarafından
Keşke düşseydiniz köpeğin peşine ya aldılar diye öyle bırakmasaydïnïz ne kadar üzülmüştürrrr :( benimde tanıdığım çok var yasaklı ırk besleyen, şikayet bile ettiler ama asla alamadılar köpeği polis geldi kaç kere ama vermediler
(35 puan) tarafından
Canım  dusmezmiyiz hiç ya 1 aylikti elimize geldiğin de biberonla besledim onu ben nerelere gittik araya kaymakamı bile soktuk tam 3 4 ay uğraştık ama yok vermediler köpeğimizi öyle aldılar gitti boşver diye dusunurmuyiu hiç 8 aylık hamile halimle eşimle beraber nerelere gittik sorduk paraysa para verelm dedik ne gerekiyorsa barınağın müdürüyle bile konuştuk ama yom
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Merdivenler ve kurulukta☺️ minnacik süs  köpeği 
(35 puan) tarafından
Ne güzel canim
0 oy
(833 puan) tarafından
Benim vardı canım evin içinde kulübesi vardı yavruydu benimki .sora balkona koymak zorunda kaldık geçen sene yazın biz eskişehire flan gittik oyuzden bakacak kimse olmayınca geri verdik bisey olsa vebaline grmk istemedim
(35 puan) tarafından
Bizimde vardı gitti şimdi yenisi geldi bakalm ev ariyrm
(3,451 puan) tarafından
Keşke baştan düşünseydiniz bunları da köpeğe bunu yaşatmasaydınz. Zaten köpek size alışıp geri verilince baya bi vebal altına girdiniz
0 oy
(264 puan) tarafından
4 buçuk yıl baktım güzel Bi kızım vardı evin içindeydi serbestti uykusu geldiği zaman yatak odasına gider yatardı normal evin bireyiydi yani 2 ay önce vermek zorunda kaldık hala ağlıyorum çok üzülüyorum ona hep bakabilecek seniz sahiplenin yoksa hiç bulaşmayın çünkü insan çok alışıyor 
(35 puan) tarafından
Neden verdiniz canım
(3,451 puan) tarafından
4buçuk yıl bakıp nasıl verebildiniz aklım almıyor ya
0 oy
(330 puan) tarafından

Evimizde besliyoruz canım oğluşuM var 

image

(35 puan) tarafından
Maşallah canm
(85 puan) tarafından
Maşallah pug :)
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Benim var ama evde bakmiyoruz bahcede 
(35 puan) tarafından
Bizde bahçeli teraslı ev arıyoruz bulamazsak panjurlu bir balkonu olan ev çünkü evin içinde istemiyoruz bizde

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 165 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 127 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 206 göst.
20 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nur ay_ (3,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 334 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...