0 oy
248 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar pandemi doneminde dogum yapmis olan var mi doguruken de maske taktiriyorlarmi devlet hastanesinde 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından

Pandemide doğurmayan var mı diye sor bence :D

tarafından
Pandemi 1 sene sürdüğü için. Pandemide hamile kaldım ve çalıştım. Pandemide doğum yaptım. Birde corona oldum. Hemde ailecek. Çok zor zamanlardı Rabbim bir daha yaşatmasın
(7,769 puan) tarafından
Amin canım. Ben de öyle pandemide hamile kalıp doğum yaptım. Bir de okuyorum ben. Pamdemi bir bana yaradı dedim yani okul sebebiyle. Uzaktan devam ediyorum bakalım şimdilik
tarafından
Ben yükseklisansta bıraktım canım 2 yıl + 4 yıllık mezunum ama kpss bu sene yalan oldu. Seneye inşallah.
Hangi bölüm
(7,769 puan) tarafından
Peyzaj mimarlığı canım. Senin hangi bölüm?
tarafından
2 yılık olan dış ticaret 4 yıllık maliye kuzum ikiside örgün. Adü mezunuyum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Özelde yaptım hiç indirmedi Lee maskemi ikinirken bile hemşire maskeni tak diyordu
tarafından
Cok zor bir durum ya insanin saci bile o an agir gelirken maake de neymis
tarafından
Valla bak kendisi yakıyordu masada bileya
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Sezeryan oldum takmadım canım epilepsim var bunalmım diye takmadılar 
tarafından
Bende bunalıyorum bende takamam yani zaten su an bile nefes alamiyorum maskeyle birde o an dusenemiyorum bile
(4,061 puan) tarafından
Ah hep maskeli ama normal yapanlar canım dogum dan cıkıyor sun habere maske tak maske tak hemsıreyle kavga ettim zatn canım Burnumda dedım yuru gıt yaklaşma ozman dedım
0 oy
tarafından
Ben çıkarttım bebeğim doğduktan sonra taktım 
tarafından
Bende takmamayi düşünüyorum insallah anlayisli insalar olur da
tarafından
İnşallah canım benim ebem çok iyiydi sıkıntı yapmadı hiç
0 oy
(671 puan) tarafından
Ben yaptım pandemide 2 ay oluyor evet doğum sırasında da taktım maskeyi
0 oy
(774 puan) tarafından
Özel de oldum hemşire sonda mı takarken çıkar demişti ameliyatta da takdırmadılar zaten kaç kere kustum maske falan olmazdı 
0 oy
tarafından
Sezaryanda taktılar canm bana çift maske ameliyat hanede bulunanlar en az 2 3 eldivenli 2 şer 3 er maskeli idi
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Valla bacı normal dogum yaptım Ankara şehir Hastanesi'nde. Doğum başladı hemşire benim maskemi kendisi cıkardı cünkü astım hastası olduğum için bir sıkıntı olmasın diye. Ama normalde evet doğumda maskeni cıkaramıyorsun.
tarafından
Maskeyle daha da zor olacak benim icin
(1,007 puan) tarafından
Maskeyle zor olur ya doguma kadar cok sıkıntı cektim inan cogu zamanda takmadım odamda. Hemsireler tölerans gösterdi tabiki.
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Bende merak ediyorum bunu ya. O sancılar la maske takmaktan off çok zor olur yaaa
tarafından
Ilk doğumda hava maskesi gibi bisey vardı surekli tak tak diyorlardi ama bende çıkardım hep napim yani sanci dan oluyordum oan zaten simdi yine maske diye tutturlarsa takamicagimi soylicem yani olmaz kesinlikle dogurken o aciyla zaten nefes alamiyorsun birde maskeyle iyice bayiltirlar insani cok zor Allah yardimcimiz olsun az kaldi sayılır bakalim
0 oy
(389 puan) tarafından
Evet ben maskeyle ikindim
tarafından
Zor olmustur muhakkak dimi
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben özelde yaptım ama bu durum devlette de bence aynıdır ameliyathaneye giderken taktım doğum anında çıkardılar odaya gelirken takmışlar o ara baygındım ama kendime geldigimde yoktu hastaneden çıkana kadar da hiç takmadım 
0 oy
tarafından

2 hafta önce doğum yaptım. Her fırsatta ebe maskeni tak diyip durdu. Son sancı anlarında maske diyen olmadı. Ne haldeyim o sırada hatırlamıyorum da zaten   :D

0 oy
(5,492 puan) tarafından
Evet doğumda da maskesi takıyorsun, ama oksijen taşımışlardır bana onun üstünde maske vardı
0 oy
tarafından
Ben. Doğum yaptım maske takmadım özeldr oldu doğum 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 104 göst.
21 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Melisaomersamet (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 205 göst.
0 oy
4 cevap 434 göst.
28 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Emine S (16,032 puan) tarafından soruldu