0 oy
354 göst.
Diğer kategorisinde (572 puan) tarafından

Tatil varya burnumda tutuyo hergun tatil yerlerine bakiyorum kac yildir erteliyorum hep birseyler cikti hamilelik bebek simdide virus var ama gidicem galiba ankaradayiz antalyayi dusunuyorum otobusle  7 8 saat 1 yasindada bebegim var nasil olur zor olurmu virus kapma olaisligimiz olurmuki ya soyle dusunuyorum esim markette calisiyo aksama kadar binlerce kisi geliyo buyuk bir market kapsa ordan kapardi ordan kapmadiysa bisi olmaz insallah diye oteldede herkesten ayri uzak dururuz zaten ben cok dikkat ederim disari ciktigimizda elimde dezenfektan sprey heryere sıkarım :D sizce ne yapayim ya bir yaz daha evde oturmak istemiyorum sizler ne yapacaksiniz tatil planlariniz neler 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Araç kiralama şansınız yok mu ? 1-2 saat olsa tamam ama çocukla otobüs çok zor oluyor. :)
(572 puan) tarafından
Esim col bilmiyo ya surmeyi bebegim uslu 3 4 saatlik yola gitmistik uyudu durdu aglamaz pek
tarafından
O zaman gidersiniz. Bende yazı iple çekiyor bir an evvel gelse de gitsem sahile tatile ah ah :)
-Reklam-
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Keyif yapmak istiyorum :D bend ee

(44,800 puan) tarafından
Gel gidelim tatile :D
0 oy
(2,260 puan) tarafından

Gerçekten tatil burnunda tütüyor kullanıcı adından belli :D

(572 puan) tarafından
Evettttttt aynen oyle :D
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Bu kadar ertelediniz erteledinizbirazdaha ertelemelisiniz bence otobüsle hemde çok daha zor
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Ben yeni ailemin yanından geldim otobüsle çok zorlanmafım birde antalyaya geliceksen nisan ayını tercih et kuzum bu zaman pek tatil için uygun değil 
0 oy
(424 puan) tarafından
Uçakla gidin kuzum
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Uçakla gidin daha mantıklı 45 dk falan 
0 oy
tarafından
Bence biraz daha bekle sabret 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
7-8 saati sen 12 yap kuzu bebekle uçak en sağlıklısı
(7,768 puan) tarafından
Ve biz oğlum 1,5 yaşında 2 saatlik yolu zor gittik çocuk rahat uyuyamıyor ankara ant 12 saat sürüyor iki kez ankaradan ant gittik çocuk yokken geçen yazda çoxuk var diye  hava alanından bodruma ama öldüm öldüm dirildim otobüs yarım saatte olsa çocukla çok zor sen gittiğinde uyuyacağı tutmuş hep öyle olmaz zehir olur o yol sana
0 oy
(294 puan) tarafından
Valla bise cik de olmaz ototbusle gitmek cok da zor diyil hem zaten simdi iki koltuga bi kisi oturuyor kendin oturursun yanında ki koltuga da cocugu pusetle koyarsın ohhh mis 
(294 puan) tarafından
Öyle mii onu bilmiyordum
(294 puan) tarafından
Benim abim bursa da oturyor biz Trabzon dayız yengem iki cocukla 18 saat gitti geldi sen de yaparsn 7 8 saat hera lde:) :)
(7,768 puan) tarafından
Aynen cnaım biz kasımda iki ayrı koltuk aldık 2 saatlik yol için çocukta yanımda uyur dedim1,5 yaş iptal edip yan yana vermişler o bir buçuk saat zehir oldu bize
(7,768 puan) tarafından
Soru benm değil canım ama merak ettim çocukların yaşları kaçto
(294 puan) tarafından
Kız ben de keyif düşkününe dedim o okuyor bunları heralde sana demek maksadıyla demedm:)
0 oy
tarafından
Ben geçen sene Ekim'de gittim canım Alanyaya kmsede maske yoktu gayette sağlıklıydılar. Bizde otelde takmadık maske bi sorun yaşamadık güzeldi otel hele çok iyiydi git bişey olmaz. Otobüs yerine uçak tercih edebilirsin daha pratik olur fiyatları aynı oluyo erken alırsan. 
(572 puan) tarafından
Maske yokmuydu ya ben maskesiz rahat edemem :D simdi vardir ya sanmiyorum maskesiz gezilcegini
tarafından
Yok vlla polisler yanımızdan geçiyodu maske fln soran yok barlar kafeler tıklım tıklımdı onları öyle görünce insan koronaya olan inancını yitiriyor :D
0 oy
tarafından
Gidecez canım nereye olduğu belli olmaz eşimin aklına neresi eserse artık :))) 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 136 göst.
13 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde amine.mm (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 51 göst.
30 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Seldaekinci (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 102 göst.
30 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Seldaekinci (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 305 göst.