0 oy
399 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi
İki tane çocuğum var biri 5 yaşında diğeri 4 aylık ilk defa bugün oğlumu arabasına koyup markette gittim gitmez olaydım marketi ayağa kaldırdı çalışan birine soruyorum emzşrecekmyer varmı diyor ewde emzirseydin dedim emzirdim ama  ağlıyor... yer yok her yer kamera dolu dedi nasıl kötü insanlar var eltimi aradım geldi yardıma marketin içinden çıkamıyorum alış verişi yarıda kaldı eltim geldi yardım etti sonra eltim başka bir çalışana sordu sağolsun depo gibi Bi yere götürdü emzirdim sizler nasıl yapıyorsunuz hep böylemi olacak valla iki kilo verdim 

14 Cevaplar

0 oy
(8,966 puan) tarafından
Bende kilo alıp gidiom:))

Benim biri 7 biri 7aylik ama market falan gitmiom bebisle gidecegim yere gitmeden karnı tok olmasına dikkat ederim eğer ac cikarsakda  emzirme inkanim olmayan yere gidiyorsam mama vs alırım riske girnm
tarafından
Valla ben karnını doyurdum cnm ama kolik Bir bebek çok ağlıyor
tarafından
Mama yemez sevmiyor
(8,966 puan) tarafından
O zaman kocan gitsin kız sen onla çıkma...:)))
Dışarı çıkınca benim ki arabada uyur hemen o uyumuyor mu
-Reklam-
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Benim kiz bayilir dişarda uyumaya disari cikar cikmaz uyurdu bende alis verisimi yapardim
tarafından
Maşallah ne güzel 5 yaşında kızım o bana hiç acizlik vermez ama oğlum öyle değil
0 oy
tarafından
Biri 5 yas biri 7 aylık.  Valla ayda 1 annemlere gidiyorum.  2 aylıkken kovid geçirdik ondan hicb8r yere gitmedim.  Eline çıngırak dış kasiyici falan versen durmazmi
tarafından
Durmuyor cnm
0 oy
tarafından

Biri 4 yaşında diğeri 1 yaşında. Büyüğü kreşe yolladim kesin çözüm :D

tarafından
Büyüğü beni hiç yormaz
0 oy
(240 puan) tarafından
Benim de 6 yaşında Bi oğlum 7 aylık da bebeğim var eğer evden aç çıkarsam benim bebeğim de arabada hiç durmaz ama karnı tok olursa Bi saat falan uyur arabasında 
tarafından
Karnı tokjende durmaz
0 oy
(195 puan) tarafından
Benimde 7yasinda oglum 5aylikta kizim var iyi seb markete varmissin ben kac kere yoldan dondum durmadi hic. Bebekle biyere gidemiyorum anneme birakiyorum. Emziriyorugidiyorum mamada birakiyorim normalde icmez ama ac olinca iciyor. Ne hayallerle yapmistim 2.yi. Oglan okula gidicekti bende evde bebekle ilgilencektim. Bukadar ara veronce insan unutuyor bebegin zorlugunu. Coronadan oglan okula gidemedi. Evde kafayi yemek uzereyim. Evi bi turlu adam edemiyorum hep bisiler eksik kaliyo. Tam temizlik olmuyo yemek zor yetisiyo sadece guzel havada balkon ve kapinin onune cikiyoruz cildiricimmmmmmm...
tarafından
Aynn valla tam beni anlatmışsın insan çok ara koymayacak
0 oy
(710 puan) tarafından
Oğlum 3 yaşında kizim 4 aylık bebek arabasını tutuyor  oğlum yanımdan  ayrılmaz kızımda çıkmadan emziriyorum arabaya koyuyorum arabanın  kolunu öne verip  gidene2 kadar konuşuyorum onla ağladığı zaman beşik gibi sallıyorum bir süre sonra susuyor
tarafından
Kız keşke oda sussa susmuyor
0 oy
(17 puan) tarafından
Emzirme önlükleri var. Rahat ve kullanışlı oluyorlar. Ben instangramdan banndu sayfasından almıştım.heryerde emzirebiliyordum. Tavsiye ederim.
tarafından
Teşekkürler cnm
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Biri 2 yaşında biri 7 aylık iki çocugum var uzak bi yere alışverişe gitmiyorum eve yakın yerlere koştur koştur giip geliyorum
tarafından
Seninkiler küçükmüş ALLAH bağışlasın
(1,451 puan) tarafından
Amin cümlemizinkini evet küçükler daha
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Benimki kızım 9 yaşında oğlum 10 aylık kızım çok yardım sağolsun oğlumda dışarı çıkmayı çok seviyor 
tarafından
Maşallah cnm büyükmüş
(1,929 puan) tarafından
Aynen canım çok şükür
tarafından
ALLAH BAĞIŞLASIN
(1,929 puan) tarafından
Amin inşallah canım tüm evlatlarımızı
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Gitmiyorum :D çünkü gitsem sonum öyle olacak eşim hallediyor bende ev kuşu taki büyüyen kadar
tarafından
Eşim de hallediyor ama çalıştığı için çıkamıyor
(3,701 puan) tarafından
Valla söylüyorum işten çıkışta alıyor en son markete pazara bile ne zaman çıktığımı hatırlamıyorum Bi dün ilk defa parka çıkardım kolum koptu birini taşı ötekinin peşinden koş
0 oy
tarafından
Hafta sonu giderim ben hep eşim evde oluyor gidiyorum 
tarafından
Bnm eşimin izni yok
tarafından
Pazar günü sokağa çıkma yasağı var o zaman da mı çalışıyor
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Ay 1 kez yasadım ben onu büyük kresteydi küçükte 2 aylıktı avm ye gittim kardeşime hediye almak İcin annemlere gidecektim doğum günüydü

Ne cesaret geldiyse tek basıma koydum arabasına gittik neyse aldım sıkıntı yok Baska bir mağaza girdim hazır uyutyoken kendime de biseylr alayım diye tam girdim aldım her seyi kasaya gidiyorum kasada da bir kuyruk basladı ağlamaya bir Allahın kulu da demiyor ki gel kardeşim bebeğin durmuyor diye aval aval bakıyo herkes sakinleştirdim aldım alacağımı çıktım 

Yine bir çığlık emzirme odasına gidene kadar asansörden inen çıkan yürüyen bize bakıyo :D o 15 dk da iflahım kesildi tövbe ettm:D

tarafından
Aynn valla bugün başıma ne geldi
0 oy
tarafından
Bnm kızda kıyameti koparir bazen tek yaşıyorum mecbur dışarı çıkarıyorum
tarafından
Ayy biran önce Büyüselerde

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 229 göst.
20 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Ysmn18 (359 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 20 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Aylum (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
31 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
29 Ağustos 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu

379,337 soru

11,354,586 cevap

34,829 kullanıcı

...