0 oy
228 göst.
Aile kategorisinde (359 puan) tarafından
6 yaşında bir kızım 1 yaşında oğlum var kızımla sürekli dışarı çıkardık sarılır film İzlerdik boyama yapardık kardeşi doğduğundan beri ona vakit ayıramıyorum oğlum çok hareketli 4.katta oturuyoruz gözümü kırpsam kendini balkona atıyor ve vicdan azabı çekiyorum sanki kızımı eksik bırakıyormuşum gibi geliyor gerçekten yaşayan bilir çok zor abla kardeş güzel anlaşıyorlar oynuyorlar eğleniyorlar kardeşini çok seviyor ilgileniyor tabi ki arada kıskançlıklar oluyor ama kardeşini değil beni kıskanıyor gibi geliyor çocukla ilgilenirken dikkatimi çekmek için kızacağım şeyler yapıyor anlıyorum onu da onu lada elimden geldiğince ilgilenmeye sevgi göstermeye çalışıyorum ama oğlum ufak olduğu için daha çok üstüne düşüyorum nasıl bir yol izlemek lazım acaba kusura bakmayın uzun oldu içimi döktüm ama vicdan azabı çekiyorum her akşam yarın kızımla daha çok ilgilenicem diyorum ama oğlan fırsat vermiyor hiç kucaktan inmiyor sürekli bana yapışık geziyor bel fıtığım çıktı birde dinlenmem de gerekiyor bizde durumlar böylee hanımlar sizde nasıl 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Allah yardımcın olsun

tarafından
Eşinde yardımcı olsa çok iyi olurdu sana
(359 puan) tarafından
Eşimin işinin saati yok canım bazen 2 saatlik uykuyla işe gidiyor inan ona da üzülüyorum adama dert yanıcak durumum yok oda bizim için koşturup duruyor ailem yakın olsa belki bu kadar zorlamazdım ama eşimin ailesi de bizimkilerde başka şehirde senede 2 3 anca gidip görebiliyoruz
tarafından
2 saatlik uykuylamı ay yazık yaa gerçekten çok zor Allah güç kuvvet versin herkese
(359 puan) tarafından
Amin canm evet öyle onun o halini görünce adama bide ben yük olmuyim diyorum içime atıyorum dertlerimi :) zor gerçekten 2 çocuk daha zor biriyle ilgilensen aklın ötekinde kalıyor Allah sabır güç kuvvet versin
tarafından
Amin inşallahhh
-Reklam-
0 oy
(626 puan) tarafından
Benmde 6 yaşında oğlum 7 aylık kızım var.benim oğlumda beni kızdıracak hareketler yapıyor dedigimi dinlemiyor.neden böyle yaptığını sorduğumda sen kardeşimle ilgileniyorsun benimle ilgilenmediğim için yapiyorm diyor. Ben de cok üzülüyorum. 
(359 puan) tarafından
Benim kızda aynı canım söylemese de anlıyorum zaten kardeşiyle ilgilenirken özellikle yapıyor
0 oy
(245 puan) tarafından
Maalesef bizde de öyle büyük oğlum 5 yaşında küçük 5 aylik çok mızmız kucak isteyen bebek bende senin gibi doğru düzgün ilginemez oldum çok üzülüyorum bende oğlumda önceden beni çok dinlerdi şimdi 5 kere aynı seyi deyince yapiyo onu da anlamaya çalışıyorum tek başına herşeye yetismek de zor bu sene anaokulu na gidecek belki iyi gelir ortam değişlikliği diye düşünüyorum ama bilmiyorum bende şaşırdım artık neyi nasıl yapicagimi 
(359 puan) tarafından
Zor gerçekten evet kardeşi doğmadan önce dediğiniz gibi söz dinlerdi usluydu ilgi çekmek için huyu suyu değişti
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Benimki baya ufak 21 aylık büyük küçükte 2 aylık oda aynı ama derdini anlatamıyor tabi kızacağım şeyler yapıyor çok hareketli bir çocuk bir yandan gözüm hep onda yüreğim ağzımda bir yandan ufak gündüzleri genelde durmuyor onla uğraşıyorum zor gerçekten 
(359 puan) tarafından
Sizinki küçükmüş daha iyi aslında şimdi böyle zorlanıyorum büyüğün istekleri farklı küçük sürekli kucağımda bilsem daha erken yapardım beraber büyürlerdi en azından
(2,479 puan) tarafından
Sen öyle SAN canım ikizden bile daha zor emin ol

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 176 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 90 göst.
3 Haziran 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 278 göst.
16 Ekim 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Alyakus (2,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 300 göst.
20 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,722 soru

11,336,115 cevap

34,798 kullanıcı

...