0 oy
306 göst.
Diğer kategorisinde (128 puan) tarafından
Kizlar simdii  2 ay oldu evimizi sattik yeni eve tasindik kiraya ciktik daha dogrusu esim is kurdu iyi guzel suan islerimiz, daha once bilen bilir gorumcemin cocuklari surekli bisey istiyo 4 bucuk yas cocuk iban atti diye post acmistim

Neyse 2 aydir arayan soran mesaj atan yok bana hic bi sekilde, kucuk gorumcem kaynanam kayinpederde dahil hic aramazlar bi ihtiyac varmi diye, bu arada 35 haftalik gebeyim, 2 ve 3 bucuk yas cocugum var onlari dahi sormak icin aramiyolar. Dogumumda gelicekler diye dusunuyorum sizce benim tavrim nasil olmali, esim baskin bi karakter ve ailesine duskundur fikirlerinizi buna gore verirseniz teskkrler simdiden, biraz uzun oldu :))

4 Cevaplar

0 oy
(12,509 puan) tarafından

Valla aklıma bu sarkı geldi yaaa:D

tarafından
Harikaaa verdim.artini kuzum
tarafından
Güzel şarkı +1 verdim sana :)
(12,509 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben soruyu anlamadım 
(128 puan) tarafından
Nesini anlamadin cok acik yazilmis
0 oy
tarafından
Kız bosver aramasinlar daha iyi 
(128 puan) tarafından
Yani geldiklerinde ne yapicam aramasinlarda hincimi cikarmam lazim
0 oy
(52 puan) tarafından
Bs ver  aramasinlar. Ben sezeryan oldum. 3 gun hastanede yatdim kaynanam bir kere  bile olsun arayib sormadi beni..  hastane cikisinde  grumcem zorla getirmsdi cok sasirdi gorunce. Yani
(52 puan) tarafından
Evet  yani.  Her kes cok farklo bazi kynanalr her gun oglunin  evine gider. Bazilarisa hic ilgilenmezz canimm
(128 puan) tarafından
Yani hic aramamakta cok degisik torunlarini merak eder insan baskalarini goruyorum torun icin deliriyolar
(52 puan) tarafından
Benimki  kocam izindeydi    40 cikmamisi bir onda  bebeyimi  geldi gordu  brde  5 aylikdi bebeyimm.  Kocama siayet etdi annnen kizi gilde  kaliyor ama geli torunun gormuyor. Diye..   onda kocamin zoruyla  geldi oda bebek uyiyana yakin.. sora babaanne vefat etdi  cenazeye bile  gelmedi ondan sorada konusmuyoru hepsini engellexim.. numaralarinda sildim
(128 puan) tarafından
Iste konusmayincada esim tavir yapiyo surekli laf soyluyo onada gelemiyorum suan konusmiyorum ama bende aramadim ben 2 kucuk cocikla hamile halimle tek basimayim bana yarari olmayan kalabalikta etmesin diyorum artik
(52 puan) tarafından
Evet haklisin..  cok  dogru diyosun.  Bir zaman sora  esinde laf soylemez

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 7,618 göst.
25 Eylül 2018 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 332 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,319 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 318 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde fatos18 (687 puan) tarafından soruldu