0 oy
276 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İçimde tarif edemediğim bi duygu var bişeylerden çok rahatsızım ama ne olduğunu bilmiyorum nefes almak bile zor geliyo hiç bişey yapmak istemiyorum sadece uyumak istiyorum aklıma sürekli kötü düşünceler geliyo içimde sürekli vesvese var şeytan sürekli kulağıma kötü şeyler fısıldıyo az çok problemleri biliyorsunuz buraya yazdıklarım buzdağının görünen kısmı daha neler var neler. Böyle düşündükçe içime sıkıntılar basıyo sürekli okuyorum nas Felak ihlas ayetel kürsi inşirah ama geçmiyo gibi gerçi geçen hafta aklımda sürekli ölmek vardı o geçti çok şükür ama hâlâ içim bunalıyo. Psikolojik destek almak istiyorum ama devlette düzgün ilgilenmiyolar özele gitmeye de gücüm yok ne yapacağımı şaşırdım kaldım sürekli eskileri özlüyorum eski mahallemizi üniversite ortamımı ordaki arkadaşlarımı özlüyorum. 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun cnm elinden geldikçe o düşüncelerden uzaklaş sürekli birşeylerle meşgul ol
tarafından
İşte zaten meşgul olamıyorum
(507 puan) tarafından
Bende 3 gun oyle oldum cnm namaz kıldım kuran ve ayetel kursı okudum gectı cok sukyr
tarafından
Ben hep kılıyorum namazlarımı canım kuran da okucam bugün inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Senin sadece bir arkadasa ihtiyacın var hemde gerçek bir arkadaşa. Bende senin gibiydim bunalimlara girdim gerçi ben biraz ilginç bir insanım kendi kendime de çıktım o bunalımdan ama elimden ne gelirse yapmaya hazırım senin için çünkü bende geçtim o yollardan seni çok iyi anlıyorum ♥️
tarafından
Evet aslında çok çok yalnızım o da var
tarafından
Canım benim uzman değilim ama çok iyi dert dinlerim ve seni de her zaman dinlerim bunu unutma ♥️♥️
tarafından
Sağol canım benim Allah razı olsun ❤️
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Ben yazsaydım bu kadar benzer hatta aynı yazardım. Psikolojik desteğe ihtiyaç duyuyorsan mutlaka al canım. 
tarafından
Duyuyorum da işte neyle gitcem bakalım işler düzelir se inşallah anca o zaman
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun kuzumhic yoktan iyidir git devlete en azindan birazolsun rahatlarsin
(7,098 puan) tarafından
Var kuzum
tarafından
Randevu almak için bakıyorum görünmüyo nasıl alcam ki
(7,098 puan) tarafından
182 yi ara pikolog bolumu olan devlet hastaneleeini sor bulundugun sehirde o sekilde al kuzum
tarafından
Bi tane hastane var zaten kız uşaktayım ben :D
(7,098 puan) tarafından
Hee o zaman bilemedim kuzum :D
0 oy
(580 puan) tarafından
Cnm sen hangi üniversiteden ha gi bölümden mezunsun bir arkadaşım inşaat mühendisi belki iş konuşunca yardımcı olur 
tarafından
Balıkesir Üniversitesi İnşaat Mühendisliği mezunuyum canım
(580 puan) tarafından
Ben bir konuşayım burnu murnu havalarda ama olsun postlarından gördüğüm kadarıyla zor durumdasın belki Rabbim sana ordan bir kapı açar. Yalnız geldiğimiz duruma bak saplıköısı boşta öğretmeni boşta mühendisi boşta
tarafından
Aynen öyle herkes boşta. Kuzum uşaktayım ben sanmıyorum burdan iş bulabileceğini ama bi sor sen yine de
0 oy
(5,283 puan) tarafından
Stres sıkıntı insanı bunaltıyo bende çok bunalıyorum bazen seni çok iyi anlıyorum
tarafından
Olabilir canım stresten
0 oy
tarafından
Allah yardimcin olsun cnm.  Ne yap biliyor musun kendinle konuş  içindeki susssun  kaybolsun  terapi yap kenidne
tarafından
Sürekli konuşuyorum da geçmiyo

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 420 göst.
0 oy
6 cevap 174 göst.
1 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,087 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 150 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 565 göst.
30 Ocak 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde linaaras (1,405 puan) tarafından soruldu

378,368 soru

11,325,386 cevap

34,777 kullanıcı

...