0 oy
639 göst.
Diğer kategorisinde (1,237 puan) tarafından
Kızlar düğün zamanı mutlaka bi sorun kavga oluyor sizde neler oldu:) 

33 Cevaplar

+1 oy
(826 puan) tarafından
Kız kardeşimle eşim ağız dalaşına girdi:Dben ağladım oturdu görümcem de üzüldüm diye ağladı :D
(1,237 puan) tarafından
Ay o bendede oldu ablamla eşim agız dalaşına girdiler
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Valla benim düğünüm 5 gün oldu 2 gün Ankara'da 3 gün Tokat'ta 11 sene oldu halada herkes düğününüzü konuşuyormuş harikaydı
(1,237 puan) tarafından
Hmm güzelmiş
+1 oy
tarafından
Teyzemle birlikte görümcemi dövdük düğüne bir gün kala 
(826 puan) tarafından
Kız olaya bak iyi yapmışsın valla sz bile etmişsin hatta kokoşun anneai
(1,237 puan) tarafından
Ohh eline sağlık
tarafından
Ohaa be kız az bıle yapmışssın ayy ne fenaymıs ya benımkılerde dugunde evın kapısında ızledılrr sadece esım kına bıtınce kavga etmıstı sabah hepsı eşş ek gıbı dugun alanında dolandı ama senınkının yaptıgı yenılıt yutulur degıl ayy orda olaydım yemınle senle bırlıkte döverdım:))
tarafından
Konuşmuyorum zaten eşimde konuşmuyor 4 tane var 3 u çok iyi bu beterin beteri
tarafından
En ıyısı kız konusma vala pıslık ya utanmaz
0 oy
tarafından

• Düğün günü, herifle düğüne geç kaldik:D
(1,237 puan) tarafından
Kendi düğününüze :))
tarafından
Hahaha =)
0 oy
(2,383 puan) tarafından
Bizde kavga felan olmadi ama baya altin takılmıştı düğünden sonra görmedim yok oldu :)
(1,237 puan) tarafından
Onu daha gören yok heralde düğünden sonra ne hikmetse altınlar uçuyor benmk hala var şükür :)
(2,383 puan) tarafından
Misafirlerin getirdiği yok oladu ne kadar kaç tane bilmiyorum ama en az 200 ceyrekti gerisini sen düşün:)
(49,829 puan) tarafından
asiret düğünü mu kız 20 ceyrek cok iyi
0 oy
tarafından
Ay evet kına gecmde aman hiç hatrlamym
tarafından
Noldu gı
(1,237 puan) tarafından
:)) peki canım
tarafından
Abim ile görümcem laf dalaşına girdiler Allah'tan düğün sonunda oldu herşey :D
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Çok şükür bi sorun olmadı zaten eşimle ikimiz kimseye sorun teşkil edecek bir ortam olusturmadik 
(1,237 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
(3,281 puan) tarafından
Benim için düğünmüydü cenazemi anlamadım :'(
(1,237 puan) tarafından
Aa neden canım
(3,281 puan) tarafından
Kınada eşimle bizim taraf arasında kavga çıktı teyzelerimle sadece hiç bişey anlamadım yanımda kimse yoktu hala videoları izleyemiyorum hiç istediğim gibi olmadı
0 oy
tarafından
Bizimki darbe günüydü 15 temmuz 
(1,237 puan) tarafından
Hmm kötü denk gelmiş
tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(8,080 puan) tarafından
Eşyalarım geç kaldı onun dışında gönül kırgınlığı olmadı çok şükür 
(1,237 puan) tarafından
En güzeli kırgınlık olmaması
0 oy
(9,731 puan) tarafından
Kına gecem de eltim kınama bi geldi kolları dolu bilezik. O zman nişanlılardı, bana sadece 1 bilezik 1 set takılmştı duğunumde. 

Tabi ben gorunce yzuum duştu eşimle dans ediyorduk sordum kızdm haberm yok valla ddi eve gidince babasyla kvga etmişler babası da biz takmadk ablasnn bileziklerni takıp gelmiş demiş yersennn :D
(1,237 puan) tarafından
A ayrımcılık niye yapıyolarki
(9,731 puan) tarafından
Hep oyleler cnm halen de aynılar :)
0 oy
(3,276 puan) tarafından

Hicbir sorun olmadı şükür :D

(1,237 puan) tarafından
Çok şükür :))
0 oy
(568 puan) tarafından
Verilen sözler balon oldu :) beş bilezik di iki oldu ceyrekler takılar bizimdi yalan oldu hicbiseyim olmadı anlicagin dünya malı için ısrar etmeyim dedim mal gibi o iki bileziktende oldum 
(1,237 puan) tarafından
Ay o kötü olmuş ya
0 oy
(324 puan) tarafından
Bizde kavga olmadı ama koronadan dolayı kaçak düğün yapmak zorunda kaldık biraz aksiyonlu oldu :)
(1,237 puan) tarafından
Kız neler var yorumlar da görümcesini dövennn :))
(324 puan) tarafından
Bende 6 tane var hangisini döveyim arada aklıma gelmiyor değil hani :)
(1,237 puan) tarafından
Benmde 6 görümce eşim tek erkek :)
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Zehirlenme olayı oldu :))) 
(1,237 puan) tarafından
Aa düğün yemeğindenmi
(2,267 puan) tarafından
Tavuktan canım döner falan iptal olmuştu kına gecemin sonunda hastenedeydim iğne yedim hiçbişeyim yokken :))
(1,237 puan) tarafından
Geçmiş olsun canm
(2,267 puan) tarafından
Saol canım
0 oy
(13,247 puan) tarafından
Hiç bir sorun olmadı bizde :)
(1,237 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
(6,135 puan) tarafından
En berbat konusunda en öndeyim 
(1,237 puan) tarafından
Niye nasıldıki
(6,135 puan) tarafından
Söz ve nisan da müzik sistemi bozuldu düğünde de erkek kadın karışık olduğu için kimse oynamadı sadcee erkekler oynadı bide benim tarafımda 4 5 kişi yani b.ok gibi oldu ne resimleri aldım ne videoları tamamen travma benim için
0 oy
(1,319 puan) tarafından
Hiç bir sorunum olmadı 

Allah'a şükür gayet güzel geçti herseyim 

Bir tek gorumcemle eltim tutturdu kuaföre bizde gelecez diye yok diye kendimi yirtsam da geldiler onun harici herşey istediğim gibi su gibi aktı çok şükür pandemi zamanıydı birde
0 oy
tarafından
Esimin baba tarafi muhafazakar yani asla calgili dugunleri olmaz ben de ozene bezene dans muzigimizi secmisim hersey ayarlandi davetliler geldi tam gelin odasindan cikicaz esimin baba tarafindan aile buyuklerinden biri geldi kendisi imammis sanirim bize dedi ki muzik falan calmasin ben Kur'an-i kerim okuyayim mevlutlu dugun olsun dedi esim de babasi olmadigi icin o adami sayar sever tamam sen nasil dersen oyle olsun dedi ben bi cikistim o ne demek son dk alinacak bi karar mi bastan soyleseydiniz olurdu simdi boyle biseyi asla kabul etmem dedim adam da sinirlendi odadan cikti dugun boyunca da suratini asti mesele Kur'an-i Kerim okumasi degil bu sekilde emrivaki yapmasi
tarafından
Ayy bızımkılerınde oyle esım ve kaynanam ve kaynana tarafım cok sever calgılı kaynanam dökturdu oh kızlarına karsı oynadı resmen vala cok oynadık tabı ıcten ıce kotuydum de kendımı bellı etmedım ama sabah da bır guzel kuran okumuslar falan o kısmına tabıkı karısmam ama dans muzıgı falan esım ayarlamıstı zaten gorumcemın bırı kucuk 22 yasında o evden dışarı bıle cıkmadı pencereden bıle ızlemedı gunahtır dıye umrumda olmadı hıc bırı
tarafından
Tovbe ya Rabb'im benim en mutlu gunum niye gunah oluyo herkesin sevinme şekli farkli yani Kur'an her zaman okunur ama dugun bi kere olur
tarafından
İşte kendılerınce guya dındarlar ben esımle sevgılıydım nısanlandık esımım en yakın arkadasıyla gorumcem sevgılı oldu esıme ablaları dedı ısteyecekler falan esım yok en yakın arkadasım arkamdan ıs cevırdınız ısteme bıle olmus haberı yok bır de ablaları ayarladı cocugu ablalarınım dedıgı şu barı senın kızkardesın namusuyla evlenıyor sen esınle gezdın tozdun ee sevgılı oldu kardesın konustu erkekle gunah degılmıydı yanı ama yok kendılerıne degıl 2 senedır kızkardesı konusmuyor ne benle ne esımle esım gıt evlen dedıgı halde ınada bındırdı kin tuttu ıcıne kapandı
tarafından
Sevmek ne zamandan beri namussuzluk olmus Allah akil fikir versin kara cahiller ya
0 oy
(114 puan) tarafından
Dugun salonunu gornemistim sonra bakmaya gittim facia dugun salonu hemen ciktim ordan sinir ola ola sonra degistirdiler salonu 
(1,237 puan) tarafından
Senin değişmiş ben düğünde gördüm

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 258 göst.
5 Mayıs 2024 Aile kategorisinde E.m.hs (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 185 göst.
24 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 147 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde mathildaa (771 puan) tarafından soruldu