0 oy
763 göst.
Diğer kategorisinde (7,441 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kizlar evde masa hazırlayıp foto çekmek için doğum günü yapacağım ama kızıma içime sinen bı elbise bulamadım e bebek te iki model beğendim beden sıkıntısı var e bebek ve lcw dışında aldığınız bı yerler varsa veya sizler in nasıldı foto atarsanız sevinirim fikir olsun beğendiğim modelleri atayım onun benzeri modeller istiyorum 

image

image

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bunlara baktım ben. Mevlüt elbisesi gibi söyleyeyim yakından. Bende arayistayim. Sizin ne zaman :)
(7,441 puan) tarafından
27 Mart canım evet ilkini mağazada gördüm mevlüt elbisesi gibiydi ikincisini daha çok beğendim mağazada göremedim görerek almak istiyorum aslında içime sinen birşey olmadı
-Reklam-
+1 oy
(2,323 puan) tarafından
Şu alttakinden var bizde kızım 16 aylık annem 1 yaş aldı olmadı değiştirdim 2 yaş aldım anca oldu ona göre al canım 
(7,441 puan) tarafından
Yorumlarda biri yazmış bir yaş kızıma 9 ay aldım tam oldu diye benim kızım da minyon daha 9 aylık elbiselerini yeni giydiriyorum 1 yaşı kalmamış 1.5 yaş var stokta.peki nasıl güzel mi doğum günü için uygun olur mu mağazasında yoktu yakından göremedim
(2,323 puan) tarafından
Ben çok kısa giydirmeye sevmiyorum 2 yaş tam oldu canım. Evet güzel giyince kabarıyor.
(7,441 puan) tarafından
Bende heralde onu sipariş vereceğim canım başkada şuan birşey bulamadım teşekkür ederim
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Başka model yokmu çok güzel kız bebek elbiseleri var ben bunları pek beğenmedim cnm
(7,441 puan) tarafından
Böyle uzun kollu istiyorum çok abartı istemiyorum canım işte begendihiniz modeller varsa atarmisin fikir olsun o yüzden sordum
0 oy
(782 puan) tarafından
Ikiside guzel.1.ci bence
(7,441 puan) tarafından
Beden leri yok canım bunlarında
0 oy
tarafından
Başka model yok mu canım 
(7,441 puan) tarafından
Genelde hep askılı modeller var canım bende öyle istemiyorum kış bebesi olduğu için ayına uyumlu olsun diye.
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Trendyola baktinmi

(7,441 puan) tarafından
Baktım canım genelde askılı var bende askılı istemiyorum içime sinmedi
(27,357 puan) tarafından
Cıvıl ve minicity e bak
(7,441 puan) tarafından
Civilde bugün gittim hep kabarık tütülu elbiseler var ve 2 yaştan başlıyor minicity e bakayım oraya bakmadım teşekkür ederim canım
(27,357 puan) tarafından
Rica ederim en ucuz bebek te var.
n 11 orada da olur
(7,441 puan) tarafından
Oralarda bakayım canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından

İkiside güzel değil biliyor musun geçen biri atmıştı çok güzeldi kimdi acaba :ermm:

(7,441 puan) tarafından
Aynen ya dün lcw girdim fi tarihinden kalma kıyafetler vardı resmen mağazalarda öyleydi hiç birşey yok hep eski
tarafından
Sonra ucuz ucuz koyuyorlar kimse almıyor ben hep netten alıyorum 8 senedir felan koronanin bana bı etkisi olmadı eski düzen devam
(7,441 puan) tarafından
Bende hep netten alırım normalde canım kızım biraz minyon fotoğraf çekimi yapacağım için üzerine tam olsun istiyorum bu kıyafetin o yuzdne görerek almak istedim ama günüm boşa gitmiş oldu
tarafından
Üzülme ya bulursun daha zmanin varmis
(7,441 puan) tarafından
İnsallah canım  teşekkür ederim
0 oy
(530 puan) tarafından
Çiçek sepetin de çok güzel elbiseler var canım
(7,441 puan) tarafından
Çiçek sepeti aşmış kendini orda olduğunu bilmiyordum bakayım canım teşekkür ederim
0 oy
(237 puan) tarafından

Biz bunu aldik. Içine beyaz badi giydirdim. Havalar soğuktu.

image

(7,441 puan) tarafından
1 yaş var mı canım bunlardan vardı mağazalarda
(237 puan) tarafından
Evet var. Ben 2 yaş aldim. Belki 1 küçük gelir diye. 2 biraz büyük geldi
(7,441 puan) tarafından
Benim kıza bir yaş lar bile büyük geliyor
(237 puan) tarafından
Çok mu zayif
(7,441 puan) tarafından
Aslında ayıyla uyumlu ortalama kiloda  8900 ama tipi minyon daha yeni 9 ay giydiriyirum bir yaslar büyük geliyor
0 oy
(2,332 puan) tarafından

Şimdi Lcw nin uygulamasına baktım bunları gördüm canım. Sende altındaki kodlardan detaylı bakabilirsin

image

image

image

Şu eteği alıp altına beyaz ya da krem rengi bi body de giydirebilirsin canım çok tatlı 
(2,332 puan) tarafından
Sen böyle şeker pembesi bi pembe istiyosun sanırım ☺️ bende kızımın doğum gününü pembe gold krem yapmıştım. Sonradan da giyinebilsin diye pembe bi salopet diktirmistim canım
(7,441 puan) tarafından
Aynen canım Pembe gümüş koncept yapacağım çok tutulu olanları istemiyorum boşuna bir seferlik giyecek önümüzde bayramlar var o zaman da giyer mantığı ile hem sade hem şık birşey ariyorum her yerde de bu attığın renklerden var mağazalarda bile bu renk ler dolu hep
(2,332 puan) tarafından
Dur kızıma diktirdigimi atayım. Instagramı var diktirdigim kadının. Oraya da bakabilirsin.
(7,441 puan) tarafından
Ay çok sevinirim canım
(7,050 puan) tarafından
Pembe canım çok hoş bir elbise tavsiye ederim
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Daha güzellerini bulabilirsin bence
(7,441 puan) tarafından
Varsa bildiğin sayfa tavsiye edermisin veya görsel atarmisin
(1,343 puan) tarafından
Lc waikikiden bakabilirsin daha güzelleri vardır
(7,441 puan) tarafından
Oraya baktım malesef hep penye modeller var ve diğerlerinde askılı ben askılı istemiyorum
0 oy
(677 puan) tarafından
Cnm instagramda minnoskids_butik  diye sayfa var ben ordan getirttim çok güzel bi bak istersen sende
(7,441 puan) tarafından
Burdan tekrar yorumda da atabikirisn canım
(677 puan) tarafından
Cnm bak paylastm happy birthday elbsiemiz nasil diye
(7,441 puan) tarafından
Baktım canım çok güzel maşallah güle güle giysin sayfaya da baktım elbiselerin kaliteleri zaten güzel gözüküyor ama hep karakter elbisesi var ben iki yaş ta minnie mouse düşünüyorum koncept olarak bu yıl daha bir yaş olduğu için karakter bilmiyor diye düz tercih ettim.cok teksekkur ederim tekrardan ugrastirdim seni hakkını helal et canım
(677 puan) tarafından
Helal olsun cnm ne demek rabbim gönlüne göre elbise bulmayı nasip etsin.çok guzel doğum gunu geçirin
(7,441 puan) tarafından
Amin canım inşallah cümlemizin günleri güzel geçsin
0 oy
(119,463 puan) tarafından
Daha kokoslari vardir yaa bak bulursun
(7,441 puan) tarafından
Çok kokoş istemiyorum aslında istediğim bu tarzlar uzun kollu olsun diyorum hep kısa kollu var her yerde ay sonunda zaten o zamanda biraz daha araştırmaya devam
0 oy
(3,552 puan) tarafından
H&m e de bak canım 1 ay önce kutladık ordan aldım ben harika elbiseler var
(7,441 puan) tarafından
Oraya önce bı bakmistim tekrar bakayım canım teşekkürler
0 oy
(2,332 puan) tarafından

image

ben bunu diktirmistim. Senin istediğin pembe de bu sanırsam ☺️
(7,441 puan) tarafından
Çok güzel bı sayfa elbiselerin hepsi kuğu gibi çok güzeller hem sade hem şık hem asil kaç günde dikim yaptı hemen yazayım sayfaya
(2,332 puan) tarafından
1 haftada ulaşmıştı bana yanlış hatırlamıyosam canım
(2,332 puan) tarafından
Ulaşabildin mi kadına canım
(7,441 puan) tarafından
Kızım bugün baya huysuz dış geliyor galiba tam anlamıyla inceleyip yazamadım canım hani bı model beğenip ona göre fiyat falan sorsam diye bakım akşama kızım uyudugunda ancak
(2,332 puan) tarafından
Anladım canım. Allah kolaylık versin ☺️
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Canım Instagram'da bertugbebek var oraya bir bak istersen biraz pahalı ama çok güzel elbiseler var.
(6,047 puan) tarafından
Rica ederim fiyatları biraz uçuk ama en azından fikir olur.
(7,441 puan) tarafından
Olsun canım fiyat önemli değil bir defa giyimlik olmasın yeter
(7,441 puan) tarafından
Baktım güzel ürünler var sade ve şık istediğim tarzlar mevcut teşekkür ederim tekrardan
(6,047 puan) tarafından
Rica ederim. Gönlünüzce olsun herşey iyi geceler. Mutlu yılları olsun kızınızın.
(7,441 puan) tarafından
Amin canım güzel dilekleriniz için teşekkürler
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Lcw da cok güzel Modeller var canım 
(7,441 puan) tarafından
Oraya baktimda renk olarak bı tutturamadim birde istediklerimde hep askılı model falan var

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 79 göst.
1 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Rabia_68 (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 193 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 187 göst.
2 Nisan 2023 Moda kategorisinde Minal (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 334 göst.
27 Mart 2022 Diğer kategorisinde 0852 (739 puan) tarafından soruldu

381,075 soru

11,408,562 cevap

34,945 kullanıcı