0 oy
985 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlaaaaaaaaaarrrrrrrrrrr canımmmm kızlaaaarrrrrrrrr :) bugün abdest aldım dua okudum bide annemin mezarı yapıldı bugün kandil günü . Neyse öğlen biraz uyumuşum koltukta annem geldi ruyamaa anneeeeemmmmmmmm :)))))) böyle 30 35 yaşlarındaki haliydi geldi kocaman sarildikkk sonra mutfağa geçtik ben nohut çok severim sana nohut yapıyım dedi dolabında et varmı dedi sonra açtım buzlugu et kaynıyor . Bu etleri eniştem (teyzemin eşi annem vefat ettikten 3 ay sonra vefat etti oda ) getirmiş galiba dedim oda Allah razı olsun dedi uyandım kokusu hâlâ burnumda :)))) Allah'ım şükürler olsun her gece yatmadan dua ederdim rüyama gelsin diye bugün geldi :))))) Allah'ımmmmmmmmmmmmm

47 Cevaplar

0 oy
(3,055 puan) tarafından
Tüylerim diken diken oldu gözlerim doldu ve hep gelsin inşallah seni hiç ama hiç yanlız bırakmasın:(
tarafından
Ayyy aminnnn çokkk çokkkk amin hemde . Rüyalar 9 saniye suruyor ama ömrüme bedeldi inan
-Reklam-
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Agladim aglayacam ben :(( mekani cennet olsun 
tarafından
Ağlama kuzum mutluyum ben çok sizlerle de paylaşmak istedim aglamaniz uzulmeniz için değil . Ölüm bu her insan tadacak Allah'tan gelen başım üstüne
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin canim cok sevindimm
tarafından
Allah razı olsun canım :)) biliyordum zaten en az benim kadar mutlu olacağınızı tanımıyorum ama burdaki insanlar merhametli onu anladım
(7,791 puan) tarafından
Ya bide cok guzel anlstmissin onun da etkisi var☺️
tarafından
İçimden geçenler eksiği yoktur fazlası vardır kuzum . Ah bide kalbimi çıkarıp gosterebilsem mutluluğumu tarif edemiyorum
(7,791 puan) tarafından
Yaa canim rabbim cennetinde kavuştursun inşallah sizi zamsni gelince :)
tarafından
Amin inşallah canimm
0 oy
tarafından
Ay ay rabbim daim etsin çok güzel bir rüya görmüşsün ya rabbim tüm isteyenlerin  ruyalarini sevdiklerini koysun inşallah mekanı cennet olsun 
tarafından
İnşallah canim Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Yıllar oldu rüyama gelmiyor keşke gelse rüyama bı sarilsa kızım ben yanındayım oğlun iyileşecek bu günler geçecek dese ...
tarafından
Ahh kıyamamm sana :(( Allah oğluna bütün hasta olanlara acil şifalar versin kuzum benim. :((
tarafından
Sağol canım
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Cok sevindim darisi benim basima bebde bimi gormek istiyorum
tarafından
İnşallah canım benim inşallahhh :((
0 oy
(389 puan) tarafından
Agliyabilirmiyim biraz:((
tarafından
Ağlama kuzucum mutlu olduğum için paylaştım ben :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 479 göst.
9 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 514 göst.
0 oy
13 cevap 611 göst.
2 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 249 göst.

381,706 soru