0 oy
983 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlaaaaaaaaaarrrrrrrrrrr canımmmm kızlaaaarrrrrrrrr :) bugün abdest aldım dua okudum bide annemin mezarı yapıldı bugün kandil günü . Neyse öğlen biraz uyumuşum koltukta annem geldi ruyamaa anneeeeemmmmmmmm :)))))) böyle 30 35 yaşlarındaki haliydi geldi kocaman sarildikkk sonra mutfağa geçtik ben nohut çok severim sana nohut yapıyım dedi dolabında et varmı dedi sonra açtım buzlugu et kaynıyor . Bu etleri eniştem (teyzemin eşi annem vefat ettikten 3 ay sonra vefat etti oda ) getirmiş galiba dedim oda Allah razı olsun dedi uyandım kokusu hâlâ burnumda :)))) Allah'ım şükürler olsun her gece yatmadan dua ederdim rüyama gelsin diye bugün geldi :))))) Allah'ımmmmmmmmmmmmm

47 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ayy vallah çok sevindim adına Allah rahmet eylesin inşallah mekani cennet olsun melek annenin❤️❤️♥️♥️ bu güzel günde gelmiş Allah kabrini nurlandrsn inşallah
tarafından
Mezarı yapıldı bugün gittim sildim güzelce temizledim çiçek ektim sardunya çok severdi sardunya ektim sonra dua okudum . Galiba razı oldu hoşuna gitti :)))))
tarafından
Yaa çok duygulandım :((( yazdıklarindan belli mutlulugn :)))
tarafından
Çokk hemdee :))
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ama ağladım ben 
tarafından
Ağlama kuzummm ben çok mutluyum ağlamıyorum :))
0 oy
(119,343 puan) tarafından
Beni aglattin ama 
tarafından
Ağlama kuzum ben çok mutluyum o kadar mutluyum ki :))
(119,343 puan) tarafından
Nur icinde yatsin ☹
tarafından
Amin canimmin içi Allah razı olsun
0 oy
(341 puan) tarafından
Mekanı cennet olsun canım
tarafından
Amin canım çok saol
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Gözlerim doldu okurken ne güzel ya
tarafından
O kadar mutluyum ki yani tarif edemiyorum :)))))
0 oy
(389 puan) tarafından
Ah kuzum benim ya yaninda olsam.kocaman sarlirdim sana
tarafından
Canım benim sarılmış kadar oldun Allah razı olsun . Uzun zaman olmuştu en son 4 5 ay önce görmüştüm şimdi o kadsr guzel geldi ki bana allahimmm tarif edemiyorum :))))
(389 puan) tarafından
Digrudur kuzum benim
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin mekani cennet olsun nur icinde uyusun peygamber efendimize komşu eylesin Rabbim
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun
0 oy
(1,384 puan) tarafından
Rabbim nur içinde yatırsın ama okurken ağladım 
tarafından
Ağlama üzülme ben çok mutlu oldummm biliyorum rüyalar 9 saniyeyi geçmiyor ama bilmekte istemiyorum işte :)))))
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Kız geçe geçe ağlattın beni ya off Allah'ım annen ne güzel evlat yetiştirmis annen de senin gibi çok mutludur emin ol mekanı cennet olsun inşallah ❤️
tarafından
Amin canım Allah razı olsun . O kadar güzel gördüm ki gencecikti böyle beyaz pamuk gibi bir hırka vardı üstünde krem rengi kalem etek giymişti diz altı o kadsr net hatırlıyorum ki :)) ahhhhh kurban olurum yaaaa çok guzeldiiiiii
(1,584 puan) tarafından
Ne kadar güzel ya ❤️
0 oy
tarafından
Ayy kıyamam kız sana ben bile mutlu oldum yattığı yerler nur olsun inşallah 
tarafından
İnşallah canımmm . Biliyorum zaten burda kalbi güzel insanlar olduğunu benim mutlulugumla mutlu olacağını biliyordum :)))
0 oy
(5,351 puan) tarafından
Bazen rüyalar gerçek gibi olur mutlu eder Allah mekanını cennet etsin inşallah 
tarafından
Amin inşallahhh yaa çok gerçekti inanılmazdı tarif edemiyorumm
0 oy
(10,383 puan) tarafından
Tüylerim diken diken oldu Gülcan sarıldım say sana olur mu? Annen e Rabbim cennet köşeleri versin inşallah 
tarafından
Allah razı olsun kuzummm . Çok mutluyum ya gerçekten keskeee her gece görsem .uyumanın bir anlamı olurdu dimi
(10,383 puan) tarafından
İnşallah her gece misafir olsun sana annen canım benim.
tarafından
Amin kuzummmm
0 oy
tarafından
Ben niye agladim:(((
tarafından
Ağlamaaa ben o kadar mutluyum ki aglamaniz için yazmadım . Benim mutlulugumla mutlu olan kalbi güzel insanlar olduğuna jnaniyorum burda o yüzden paylaşmak istedim
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Içime oturdu allahım sabır versin ağladım çok zor bi durum allah yar ve yardımcın olsun ❤
tarafından
Ağlama kuzum benim . Benim mutlulugumla mutlu olan insanlar olduğuna inanıyorum burda tanimasslar bile . Ben çok mutlu oldum sadece dua etsen kâfi benim için :))
(1,426 puan) tarafından
Ederim tabi allahım sizi cennettin de kavuştursun❤
tarafından
Amin inşallah canimmm
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Sanırım bu rüyayı sadece sevdiklerini kaybedenler yürekten anlar ve gözünden o yaş akar.. Bende geçen gün babamı gördüğümde senin hissettiklerini hissetmiştim..  nasıl özlüyor insan :/ zaman geçsede o özlem azalmiyo artıyo ama azalmiyo alisiyosun ama çok ozluyosun.. 
tarafından
O kadar doğrusun ki her kelimen durumun özeti . Ama konuşmayalım bunları boşver konuşursak ağlarız :)) bende baban için ve annem için Fatiha okuyorum umarim cennetinde kavuşuruz :)) . Elbet bir gün kavuşacağız bu böyle yarım kalmayacak dimi :))
(9,651 puan) tarafından
Bi posta ağladım Allah kabul etsin inşallah canım bende okudum..  Rabbim cennetinde kavuşmayı nasip etsin inşallah..  Kandilin mübarek olsun
tarafından
Allah kabul etsin canım . Seninde kandilin mübarek olsun . Sana şunu söylemek istiyorum Allah sevdiği kullarini sinarmis ilk başta çok isyan ettim neden ben neden benim annem diye tövbe hâşâ kötü durumdaydım sonra baktım ki kucuck bebekler annesiz kalıyor analar bebesiz kalıyor herşey Allah'tan dedim . Umarım Allah beni affeder can acisiyla çok isyan ettim . Sende üzülme bizim hayattaki sınavımız anasız babasız kalmak . Allah taşıyacağımizi düşünmüş bu yükü bize vermiş ben artık kabullendim
(9,651 puan) tarafından
2 yıl oldu canım kabullendim diyorum düşünmüyorum ama aklıma geldiği zaman aslında hiçte kabullenmedigimi farkediyorum.. bu konuda destek almam gerektiğini düşünüyorum açıkçası görebiliyorum dediğin gerçekleri farkındayım ama sanki herşey çok yarim kalmıştı daha bi sürü yaşanması gereken an vardı o anları yasayamadigimiz için bilmiyorum ama o aklıma geldiğinde mahvoluyorum..  babamdan önce dedemi babaannemi kaybettim 1 er yıl arayla öyle hani arada gördüğün babanne dede değildi birlikte oturuyoduk dedemlerle ve aramızda ki bağ çok iyiydi onların ki de canımı yaktı ama babamın ki hala çok kaniyo..  Sanırım bunları konuşmak bi yandan yazıya dökmek iyi gelirken bi yandan da beno de seni de üzüyo..  dediğin gibi imtihan dunyasindayiz Rabbim mekanlarını cennet eylesin insallah
tarafından
Kabullenilmiyor doğru aslinda bu bir boyun eğme duruma alışma başka çaremiz yok ölünmüyor çünkü . Sende dedin dimi bu yaşta insan babasız kalirmi diye . Ben çok dedim 26 yaşında insan annesiz kalirmi daha düğünümü görmedi belki çocuğum olucak onu goremicek diye ama baktım ki ağlamak isyan etmek hiç bir faydası yok . Hayatın olağan akışınds bile mutlu olduğun anlarda ensenden yakalıyor bu acı herşey yarım . Ahhh ve canım daha neler varda dediğin gibi birbirimizi daha fazla kahretmeyelim senin acinida kalbimin en derinde hissettim emin ol buna . Annen oldu yada baban oldu dendiği zaman içine düşen o hiç sönmeyen kor ne demek iyi bilirim sanki bir avuç ateş yutmuş gibi oluyor insan cayir cayir yanıyor insan . Allah bize daha agirlarini göstermesin evlat acısı eş acısı gibi inşallah canimm
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Ahh canım benim yaaa ❤️
tarafından
Aşkimmm :-*:-*:-*:-*
(5,721 puan) tarafından
Kuzum❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Rabbim Nur içinde yatirsin  mekanı cennet olsun inşallah  
tarafından
İnşallah kuzum Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Gözlerim doldu okurken  ALLAH rahmet eylesin mekanı  cennet olsun sık sık rüyana gelsin insallah
tarafından
İnşallah kuzum üzülmeyin uzulmeniz için paylasmadim . Burda o kadar güzel kalbi olan insanlar var ki tanimasalar bile benim mutlulugumla mutlu olabilecek kapasitedeler . O yüzden paylaşmak istedim
0 oy
tarafından
Nur içinde yatsın cennette karsilasin inşallah sizi gulcanim♥️
tarafından
Hepimizden
tarafından
Gülüzar canım
tarafından
Tmm bitanem ben hep yasin veya Fatiha birinden birini okur önce tanidiklara sonra tüm müslümanlara bagislarim ismini söylemek için aldım acını düşmek için değil ♥️
tarafından
Yaaaa kurban olurum yaradana Allah bin kere razı olsun Allah seni coluguna çocuğuna sevdiklerine bağışlasın inşallah su mübarek gecede mutluluğuna mutluluk kattın :)
tarafından
Aminnnn canımın içi herkesin gönlünde ki olsun inşallah ❤️❤️❤️❤️
0 oy
(399 puan) tarafından
Ne mutlu canm sana bak ruyada et görmek gıybet der hep babannem  hemde çok görmüşsün ya hep uyarırdı bizi canm 
(399 puan) tarafından
Yanlış anlama yani annem birinin giybetini yapardı bazen hemen et görürdü  sabah bize kızardı ki yanımda konuştunuz bende katıldım pis niyeti geldi diye  ondan aklımda kalmış
tarafından
Bilmiyorum ki rahmetli annem kimsenin arkasından konuşmazdı zaten umreye falan gitti geldi beş vakit namaz kılardı asla kimsenin arkadaşından dedikodusunu yapmazdı . Yani aslında bende yapmam . Ama eniştem getirmiş bu etleri demiştim rüyamda belki onunla ilgili biseydir hayır olsun
(399 puan) tarafından
Yok cnm annen değil sen yaptıysan  eget o dur
tarafından
Yapmıyorum aslında canım inan kimsenin arkasından konuşmam belki konuşulan ortamda bulunmuş olabilirim . Arkadaş ortamında falan konuşuluyor şu söylemiş bu böyleymiş diye katilmasamda demek ki ortamdada bulunmamak gerekiyor
(399 puan) tarafından
Maşallah sana cnm Allah hepimize nasip etsin inşallah

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 477 göst.
9 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 513 göst.
0 oy
13 cevap 610 göst.
2 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy