0 oy
718 göst.
Diğer kategorisinde (1,219 puan) tarafından
Bebekleriniz kaç aylık veya kaç yaşında neyinden çok sikayetcisiniz 

Benim kızım 11 aylık su zamana kada öyle inatçı bi çocuk görmedim markete giriyoruz illa o istediğini almak zorunda bırakıyor avazı çıktığı kadar bağırıp ağlıyor pazara gitsem bu durum oyuncak konusunda aynı erkek bebek olsa bukadar arabasi olmaz herhalde 15 tane var bebek hariç araba sadece 

Diğer bir yönüde çok hiperaktif nasıl desem hiç durmuyor sabah 8 da kalkıyor on ikiye kadar sürekli hareketli hiç bi oturupta dinleneyim demiyor 12 de uyuyor 3 te kLkiyir akşam 9 a kadar hiç yorulmazmi insan bir durusluk yok ben yoluyorum ama benim kızımda sıfır yorulmak 

Hamile olanlara diyorum ay nasıl çocuk demeyin başınıza bela almayin ben kime dedim bilmiyorum ama demisim galba kızımda hiç durmuyor aslında çocukları kolay kolay ay nasıl çocuk dememde nasıl olduysa demisim 

10 Cevaplar

0 oy
(7,411 puan) tarafından

34 gunluk daha gozu açılmadı sikayetci degilim:D:angel: ilerde ne ollur bilemem :ermm:

(1,219 puan) tarafından
Aman benimki gibi olmasın 2 ay usluydu kızım sonra biseyler oldu cin gibu derler ya valla öyle arkadaşımın oğlu çok yaramazdı hani çok fena falan demedim biri konuşsa kendi çocuğu beni ilgilendirmez derdim geçen günü cemreyi gördü anam bune benim oğlum bunun yanında melekmis dedi iki dakika kucakta oturmuyor yemin ederim
(7,411 puan) tarafından
Ay Allah korusun:D ama cok uslu olmayacağını biliyorum ufaak cooooook ufak bazi cocuklari kinamis olabilirim☺ kendimi herseye hazirlamam lazim.:O
(1,219 puan) tarafından
Kinamak değildir belkide hani bazen deriz bu niye bukadar fena yada yaramaz böyle demiş olabilir ben kuzenime küçükken demiş olabilirim 10 yaşlarındayken falan ne yalan soylıyım oda öyleydi ama
(7,411 puan) tarafından
Aynen canım o sekilde. Bizzat yigenlerim var onlara cok derdim bende.
-Reklam-
0 oy
tarafından

Asla büyük konuşmamak lazım canim ben de 11+5 günlük hamisim ilk hamileligimde 8 haftalıkken kalbi durdu onda hiç midem bulanmamisti ama bu beni bitiriyo inşallah önümüzdeki hafta bulantilarim geçer :)

(1,219 puan) tarafından
Inşallah cnm geçiyor onlar benimde oldu ilk dönemde
tarafından
İnşallah bakalım bi hareketlenmeye başlasın da için rahat edicek korkuyorum her an bişey mi oldu acaba diye
(1,219 puan) tarafından
O korku hep gidiyor doğurama kadar cnm her randevuya rabbim hayırlısı neyse o olsun diyerek gittim doktor gayet iyi kelimesini diyene kadar kalbim yerinden cikacakmiscasina atıyordu
tarafından
Valla benim de öyle oluyo ya sağlıcakla doğar insallah
(1,219 puan) tarafından
Inşallah cnm sağlıkla gelsin
0 oy
(845 puan) tarafından

9 aylık dogdugundan beri sallanmadan kesinlikle uyumuyor ek gıda yediriğimde 2 kasıktan sonra ağzını acmiyo :)

(845 puan) tarafından
Bizimde sürekli devam sütü ona hiç hayır demiyor azaltmaya çalışıyorum ek gıda biraz daha ağırlıklı olsun diye ama malesef kabul etmiyor 1 ayda  4 5 kutu devam sütü gidiyor
(1,219 puan) tarafından
Aynen sen bırak yemesin sonunda pes etcek yicek acıkınca mama mama der zaten deyemesede tarif etmeye çalışır benimki öyle oldu onu uygulayamasan beri parmağıyla mutfağı gösterin mama diyor acıkınca tamam yapicam diyorum ben mutfağa girişimle başlıyor homurdanmaya hadi çabuk ol dermiş gibi çabuk olmazsa parçalarına sariyor ağlıyor bu tepki o 6 saatte biri uyguladıktan sonra oldu
(1,219 puan) tarafından
Devam sütü isteyince yemek getir önüne
(845 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim deniyecegim
(1,219 puan) tarafından
Bisey değil cnm nekadar çok zorlandığını tahmin edebiliyorum
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Ah ah bilmezmiyim benim inan başımı kasicak vaktim yok ömrümü yediler resmen biri 8 yaşında biri 2 yaşında biri 3 ayı dolacak 2 yaşında olan beni bezdirdi resmen her yeri aşağı indiriyor büyüğü disari çıkmak için can atıyor en küçüğüyle sabaha kadar oturuyoruz geziniyoruz omrum gitti resmen ödüm kopuyor hamile kalacam diye Rabbim olmayan herkese nasip etsin inşallah   
(1,219 puan) tarafından
Amin cnm çok zor işin allah yardım etsin
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Bir kizim 4 yasinda zaten benden korkar sakin oyuncaklarla oynar ikinci 2ayi olacak sakin bi bebek cok sukur karni tok olunca alti temiz olunca uyuyar simdilik iyiler ama ilerde nasil olcak bileniyorum
(1,219 puan) tarafından
Maşallah cnm inşallah böyle kalırlar
0 oy
(342 puan) tarafından
3bucuk aylık daha ykın zmna kadar gazlı diye sikayetciydim simdi de huysuz diyorlar ama olacak o kadar memnunum bn kızımdan simdilk
(1,219 puan) tarafından
Olsun cnm benimkide huysuz biseyi beğenmez
0 oy
tarafından
10 aylik canim uyku duzeni ypk uyumamak icin direniyor resmen en ufak sese bile dönüp bakiyor tam dalacskken kendi uykusunu dagitiyor gece 15 dk bir kalkiyo geri kalan herşeyi iyi masallah
(1,219 puan) tarafından
Uyuttuktan sonra yüz üstü yatır cnm benimkide öyleydi biz öyle çözüm bulduk
0 oy
(1,517 puan) tarafından

Ahhh ahhh doğurmak için sabırsızlanırken bir yandan bunları düşününce hep karnımda mi kalsa diyorum :D:D:D

(2,181 puan) tarafından
icimi okudun yemin ederim :D
(1,517 puan) tarafından
:D :D 39+2 yım sürekli isyanlardayim gelmiyor diye bazen düşünüyorum gelişini uykusuzluklar sonra mızmızlik şikayetler aboo :D kal diyorum
(1,219 puan) tarafından
Malesef kalmıyor cnm hamilelik daha kolay
0 oy
tarafından

6 gün sonra 7 aylık olacak bu aralar uyku düzenini aşırı bozdu 3 ay filan iyiydi 2 haftadır filan gündüz uykusu hiç yok zaten gece de sürekli uyanıyor hep tehlikeli şeylere merakı var bir sürü oyuncağı var ama sehpalara filan gidiyor çekiyor koltukların altına giriyor terlikleri emmek istiyor yürütece koyunca elinin altına gelen her yeri dağıtıyor her gün yeni bir huy çıkıyor ben de anlamıyorum :D

(1,219 puan) tarafından
Her ay dahada zorlaşıyor cnm gerçekten çok zor sabah sabah delirdim valla ne oyun oynuyor nede duruyor mızmız ağlıyor suluk gibu yapışıyor bağırmaları zaten saymıyorum off ne olcak bu halimiz
0 oy
(772 puan) tarafından
Bizimkide 11 ayı yeni bitti beni hiç bırakmıyo onsuz hiç bişi yapamıorum yani yürümeye çalıştığı için ayaklarjma dolanıo hep bu durumda onla hiç bişi yapamıyorumda diebiliriZ. Bira hiperaktif bizimkide 2 sn otur da yok bana çok ama çok aşırı bağlı afedersin lavaboya bile gitmekte zorlanıorum gün içerisinde tek başımaysam eğer ve ek gıda kabus hala anne sütü yani %90 anne sütü %10 su ve ek gıda  nereye kadar böyle gidecez bilmiyorum 
(1,219 puan) tarafından
Yok cnm uyuyor çok şükür önceden oyladı benim yaramaz sabah 8 de kalkıp 12 de uyutuyorum beya yorulmus oluyor kendisi ee diyor 3 te uyanıyor sonra 9 da uyuyor sabah kadar teķ acikisa veya susarsa uyanıyor birazda yüz üstü yatırıyorum daha rahat uyuyor cnm dahada uzun uyumasını sağlıyor tavsiye ederim uyuyunca yatağa yüz üstü koy
(772 puan) tarafından
Sus kız anlatma Allah korusun nazar değer al başına sıkıntıyı yüz üstü gece kendi dönerse yatıo da gündüz arada bende yatırıom
(1,219 puan) tarafından
Herkeze diyorum saklamam çünkü sakladıkça daha çok oluyor nazar açık açık derim en azından kimse nazar değdirmez bebekkende soruyorlardı maşallahı var uyuyordu uyuyor diyordum  hiçte bozulmadı  uykusu takı ateşi çıkana kadar cnm ateşli veya biyeri ağrıyınca çok uyanıyor kızım bisey olmaz korkma okuyorum ben her gece
(772 puan) tarafından
Aman ne bilim canım ya öle insanlar warki onun ki ne güzel uyuyo fln bi anlatıyo neyseki benimki öle uyumuoda anlattıklarımda yalan olmuo :))
(1,219 puan) tarafından
Olsun düzelir cnm merak etme

İlgili sorular

0 oy
65 cevap 1,418 göst.
28 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,513 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 952 göst.
5 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Cadıkız (5,311 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 323 göst.
9 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu