0 oy
345 göst.
Diğer kategorisinde (2,181 puan) tarafından
kuzular 27.haftadan selamlaar :)) uygulamaya gore bostan patlicani kadar olmusuz ama ben bu kadar buyuk patlican hic gormedim icimde patlican tarlasi mi var acaba :D bi de sorum olacak bi kac gundur hareketleri cok yavasladi bazen saatlerce hic hareket etmiyo normal midir nedir bilemedim... 

siz neler yapiyosunuz bakalim ne kadarlik oldunuz :)) 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Günaydın :)) günde en az 10 defa hareket etmesi lazım canım :))
(2,181 puan) tarafından
hic saymamistim bugun bi sayayim sagolasin :))
-Reklam-
0 oy
(7,411 puan) tarafından

Gunaydin canim. Bu patlican bildiğin patlicanlardsn degil bacim :D hareketleri değişebilir ama hic etmezse sıkıntı  takip et. Allah in izni ile bise olmaz. Gunu gununu tutmaz bebislerin.:angel:

(2,181 puan) tarafından
oyle canm ya bazen geceleri cok hareketli oluyodu ama simdi gece de pek hareketi kalmadi esim de yoruluyo heralde dokunma bebege diyip duruyo :D
(7,411 puan) tarafından
Bende hamileyken harektlerine cok takardım. Annelik işte. Eşimde elleme cocugu rahat bırak derdi seninki gibi.:D doğurana kadar rahat yok bacim bize.
(2,181 puan) tarafından
valla yaa cok evhamliyiz :D adamlar da bi o kadar rahat yaa bebek hareket etmiyo diyorum yorulmustur diyo :D annelik ne kutsalmis yaa
(7,411 puan) tarafından
Doğunca da aynısı olacak canım merak etme:D
(2,181 puan) tarafından
simdiden bikti adam dogunca napariz bilmiyorum :D
0 oy
(905 puan) tarafından
O haftalrda normal cnm beğeni bazen uzun uyuyabiliyor  ama sen uzan ortam sesiz olsn onu  mutlaka hissedersn  cnmm 
(2,181 puan) tarafından
bu aralar biraz yoruluyorum sanirim onun etkisi.. onceleri baya yerimde sallardi beni
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Arkadsin soledigi gbi gunde en az 10 defa hareket etmesi gerekio ama yeri daralmaya basladiysa hareketleri yavaslar ve tekmeleri daha hassas olabilir normaldir. Daha naif hissedersn :) masallh masallh baygi buyumus minnak biz 35+4 olduk:))
(2,351 puan) tarafından
Evt babasiyla bana cektiricek gbi:)) ayy nasl heyecanlandm suan :)))
(6,826 puan) tarafından
Rabia seninle aramda 3 gun var bende 36 haftalik oldum bugun yalanci sancin falan var mi benim 2 gundur sabahlari sag tarafimda bir agri var sag bacagima giriyor kendime gelemiyorum sendede var mi
(2,351 puan) tarafından
Ben 35+4 um 3 gun degl 10 gun var aramizda.

Karnimin alt kismina sanci girio bazen
Vajinamda igne batmasi gbi birsey hissediorum
Bide zaman zaman karnim kasiliyor
Belime de agri vuruo bazen bu yalanci sanci oluorsa evet  basladi canim.  Nst ye baglandgmdada az az sancim cikio zaten.

Bacagmla alakli hic bisey olmadi bi iki kere uykumda kasildi bacaklarm o hamileligimn ilk haftalarndada olmustu bana
(6,826 puan) tarafından
Yanlis yazmisim duzeltim canim 36 olacakti bian once dogurup kurtulsaydik valla hem mrktan hem kokudan olcem
(2,351 puan) tarafından
Bnde hem korkuom hemde dogsun istiorm :))
0 oy
tarafından
Uyuyup uyanık olduğu zman dilimi var cnm belki o ana denk geliyordur bizim bitiyor Allahın izniyle salı günü doğuma giricem  
(2,181 puan) tarafından
ayy cok sevindim sezaryen mi olacak o yuzden mi gunu belli
tarafından
Evet cnm sezeryan olucak :)
(2,181 puan) tarafından
hadi bakalim boylesi de cok heyecanli yaa :)) hayirlisiyla kurtulmak nasip etsin Allah saglikla kucagina alirsin insallah
tarafından
Aminnnnn inşallah canım benim hepimiz sağlıkla kavuşalım yavrularımıza :)
(2,181 puan) tarafından
aminn insallah :)
0 oy
(1,517 puan) tarafından
26 ile 29 hafta arası benimde çok hareketsizdi kaç kere acile gitim kim bilir :D doktora 6 saattir hareket etmiyor diyince doktor ohooo sen saatleri saysan hayat geçmez Diyor. Başka gün gidince doktor cocouk belki uyuyor aralıksız belki açtır belki canı istemiyor sen niye bu kadar çok takıyorsun diyordu :D ahhahaaaa ama o haftalarda neredeyse her hamilede var hareketsizlik yerine yerleşmeye çalışıyor ondandir 
(2,181 puan) tarafından
ay insallah oyle biseylerdir cunku daha doktor randevuma 10  gun var :D bi kere gittim oyle hareketsiz diye ama yavrum hareket ediyomus da ben hissetmiyomusum megerse simdi daha herif goturmuyo beni sen hissetmiyosundur dokunma bebege diyo :D
(1,517 puan) tarafından
:D :D ahh ahh bende ezberledim gitmiyorum artık muhakkak uzan soluna yat hafifte olsun hisedersen bilki iyi bıraktım gitmeleri :D alıştım çünkü ömrüm acilde geçti
(2,181 puan) tarafından
aynen soluma yatinca hareketleniyo bazen :)) neyseki o kadar cok gitmedim senin gibi :D
(1,517 puan) tarafından
Benim haftam 39+2 :D normal gör :D
0 oy
tarafından

günaydın canım bizde 29 haftamıza girdik  bal kabağı  kadar olmuşuz:D hareketlerinin  değişmesi  çok normal canım

(2,181 puan) tarafından
oyleymis canm ya :)) iyi yakinmisiz senle
tarafından
evet canım sakın benden  önce doğurdum postu açma:) o günleri sabırsızlıkla bekliyorum
(2,181 puan) tarafından
belli mi olur dogurabilirim her an :D

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 129 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Metropol yorgunu (276 puan) tarafından soruldu
+2 oy
24 cevap 561 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 105 göst.
7 Kasım 2021 Aile kategorisinde busraerpolat (327 puan) tarafından soruldu