0 oy
111 göst.
Aile kategorisinde (417 puan) tarafından
Kızlar eşim fuzuleve yaz olmak istiyor gidip görüşmüş 125 binlige yazilacakmis aylık taksit 620 filan oluyormus. Dosya masraflari bilmem nesi de 10 milyarmis onuda en başta ödemek gerekmis 3 taksit yaptirmis onuda nişan ayında ilk ödemesi yapilacak. Benm kafa pek almadi ama yinede bir şey demedm yazıl dedim. Fikri olanlar var mı 

4 Cevaplar

0 oy
(1,584 puan) tarafından
Eminevimden alan var arkadasim fuzulevi bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Biz evimizi sattık sattığımız kişiler fuzul evden almıştı 3 senedir ödüyorlardı 210 bin ödemişler bu ay çıktı paraları işte 4 gün sonra alacaklar 
tarafından
İlk aydan çıkmaz canım 125 bini ödeyecek bitirecek ondan sonra çıkar öyle denk getiriyorlar
(417 puan) tarafından
Yok kız öyle değil:)).. eniştem de araba aldı ordan. 30 bine yazılmıştı ayda 800 ödüyordu 4. Taksitte kurada çıktı aldı arabasını. Su an hala taksitlerini oduyor
tarafından
Ben hiç borcu ödeyip bitirmeden çıkana denk gelmedim valla :)
(417 puan) tarafından
Haa bilerek öyle yapıyorlar diyorsun :)
tarafından
Yani benim bildiğim öyle erkenden alanı görmedim hiç bizim ev sattığım kadın 3 sene önce yazılmış borcu bitmiş borçtan 1 sene sonra çıktı işte
0 oy
tarafından
Kuzenim 3 4 sene ödedi iptal etcekmis kac senedir cikmiyo dedi kendileri alcakmis 
(417 puan) tarafından
Kuzum zaten başta diyorlar mesela odemeler 4 seneyi mi buluyor bu 4 sene sonunda hala cikmamissa ne kadarlik eve yazildiysan o parayi sana veriyorlar yine alıyorsun evini. Bize öyle soylediler
tarafından
Him o kadar bilmiyorum iyimiş
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Geç çıkabilir ya o direk krediyle alın krediyi ödeyin bence
(2,393 puan) tarafından
Hımm bilemedim o zaman erken çıkması için belki Bi yöntemi vardır iyice soruşturun o zaman bide emin evime bakın
(417 puan) tarafından
Eminevimde kuralar 5 ayda birmis kuzum bunda her ay çekiliyor
(2,393 puan) tarafından
İyimiş aslında o zaman ev kaç oda bebiş
(417 puan) tarafından
Eve diye yaziliyorsun da kuzum para alıyorsun sen nakit veriyorlar sen kendi istedign evi alıyorsun
(2,393 puan) tarafından
Allah Allah ya çok garipmiş şaşırdım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 149 göst.
12 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 458 göst.
18 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Istanbullu 34 (5,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 357 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu