0 oy
149 göst.
Aile kategorisinde tarafından
5 yıllık evliyim dun gün boyu doldum eşime zaten gece de oturma odasına yatırımcı dedi gece bebek uyanırsa uyanmiyim diye bende hazırlarken beraber yatalim iki gün sonra göreve gidersen özlersin pişman oluruz dedim uykusuz kalıyorum illaki yatarız dedi sinirlendim ne anlarsın öküz gibi bisey dedim sonra geldim yatağa geçmiş bende kalk bebekle yatcam dedim burda oyun mu oynuyorm vsvs dedi koptu olaylar gece neler neler d3dik birbirimize çok ağır konuştum o da ağır konuştu sabah gelmiş öpüyor hiç yüz vermedim şimdi msj atıyor degermi anlasın istiyorum ne yapabilirim 

2 Cevaplar

0 oy
(91 puan) tarafından
Belirli sureden sonra evlilik degisiyor canim 10 senelik evliyim oyle buyuk askla evlendikki sonra rutine dondu herkeste oyle yani bosa canini sıkma biz kadinlar sevgi gormek istiyoruz yasimiz kac olursa olsun ama zamanla onuda istemez hale donuyoruz
tarafından
Huyu suyu iyidir ama aramızda bisyler eksildi iyice
(91 puan) tarafından
Zamanla rutine donuyor eksilme degil canim artik alisiyorsunuz hergununuz ayni geciyor hepimizde ayni bir kac sene sonra emeklilerin evliligine doner :)) biz oyle olduk
tarafından
Kavganiz gurultunuz oldu mu peki çok
(91 puan) tarafından
Ilk yillar oldu belki 4 sene hergun kesintisiz oda calisiyor bende calisiyor oldugum halde oglumuz oldu o kavgayla bile oglum dogdu ne kavga kaldi ne gurultu sakun hayata gectik yaslilar nasilsa oyle olduk inan zamanla evlilik oturdukca sevgi gosterisi ask kalmiyor
tarafından
4 buçuk aylık kizim var o doğdu yine aynıyız
-Reklam-
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Aşk zamanla yerini sevgiye devrediyor ama sevgi de beslenmedikçe tükeniyor canım. Bu ağır konuşmalar da en büyük katili oluyor ilişkinin. 
tarafından
Ne yapmak lazım
(3,213 puan) tarafından
Sanırım kabullenmek ve değiştirmeye çalışmamak lazım. Akışa engel olmak mümkün değil ilk günkü aşk için ısrarcı olunmamalı. Kırıcı olmaktan çekinmek lazım.. Kelin ilacı olsa :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 113 göst.
11 Mart 2021 Aile kategorisinde Bebegimm (417 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 53 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 205 göst.
3 Haziran 2023 Aile kategorisinde Ceylin16 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.