0 oy
117 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba kızlar size bir şey soracaktım adet kanaması en fazla ne kadar olmalı çok fazla olduğu zaman doktora gitmem gerekiyor mu iki gündür Regl oldum ama kanamam çok fazla Yani bildiğin Damla Damla oluyor Kusura bakmayın hanımlar bu arada kizlar sure degil yani gun diliminden  bahsetmedim günlük kanamm çok fazla 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Kizlar beni yanlış anladınız döngüyü  sormadım gun içinde  bi paket ped ekstra   5 6 tane bebek  bezi kullandim  onu soruyorum
(247 puan) tarafından
Ben dogum yapalı 5 ay oldu daha dün adet oldum ama sabahtan bu yana kadar 10 tane falan bez kullanmışımdır daha akşamı var bunun :)
tarafından
Canım benim 10 ay oldu doğum yapalım Daha önce böyle olmadı geçen ay tam 29 gün boyunca adetli kaldım Aradan 2 hafta geçti yine hastalandım ama kanamam öyle böyle değil çok fazla
(247 puan) tarafından
Bi doktora danış istersen canım benim doktorum 1 buçuk seneye kadar düzensiz olur bazen çok olur bazen az olur düzene oturana kadar demişti
(725 puan) tarafından
29 gün çok fazla bence doktora görün anlat
-Reklam-
0 oy
(826 puan) tarafından
Max 10 diye biliyorum canım üzeri biraz kan kaybı dolayısıyla kansızlığa sebep olur 
0 oy
tarafından
Bnmki 7 gun suruyo bi bilgim yok cnm
0 oy
(8,081 puan) tarafından

Adet döngüsünü birçok faktör etkileyebilir. Hipomenore nedenleri şunlardır: Genetik: Ailesinde hipomenore olan bir kadında kalıtsal olarak görülebilir. Hormonal dengesizlik: Düşük tiroid seviyeleri, hiperprolaktinemi, yüksek insülin ve androjen seviyesi gibi hormon problemleri yetersiz adet dönemlerine neden olabilir.

Google 

0 oy
(723 puan) tarafından
Kuzum benimde normalde evlenmeden önce evlendikten sonra da çok gelirdi evlendikten bir süre sonra çok geldi ondan sonra bayağı azaldı eskisine göre Hatta bir 3 ay önce bir pet anca doluyordu normalde günde 5 pet falan değiştiririm sonra kadın doğuma gittim �çim rahat etmedi Doktor alttan falan muayene etti Çok şükür hiçbir şeyim çıkmadı fazla kanaması problem dedi az kanıyorsa çok sorun olmaz dedi kansızlığa sebep oluyormuş Belki de bir şey yoktur hormonsal da olabilir Ben bir git doktora derim
tarafından
Canim geçen  donemimde 1 aya yakın adetlik kaldim kanamam da çok fazlaydı gidemedim  aradan 14 gun geçti yine hastayım ve oyle böyle değil  kanamam var
(723 puan) tarafından
Bence en yakın zamanda hastaneye gitmelisin hiç bekleme yani allah korusun kan kaybı olur yani çok halsiz kalirsin bekleme derim nolur olmaz. Kist olablr büyük ihtimal o tarz bisieyler olablr bence

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 35 göst.
6 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2 canli (324 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
0 oy
6 cevap 192 göst.
3 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ezocelik (581 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 298 göst.
7 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu

381,229 soru

11,412,781 cevap

34,956 kullanıcı

...