0 oy
321 göst.
Diğer kategorisinde (1,446 puan) tarafından

20 aylik tatli bi kizim var . Ama huyu çok değişti.  Ne versem oyun yapıyor yemekle bile . Artık kendi haline bıraktım kızmıyorum da ne yapabilirim geçici mı bu ataklar:'(

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
20 aylğz aynısının tıpkısını ediyor yeni huy edinmiş yastık getirir üstüne çıkar kapıları açar bı tanesi yetmez iki tane üst üste koyar kapıları kilitliyorum korkudan
(1,446 puan) tarafından
Aynı ya ne yapabilirim bende şaşırdım az önce meyve koydum hepsini döktü yemiyor da oynuyor
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Şu 2 yaş atağı bız niye yaşamışız bilmiyorum bazıları kısa geciriyo bazısı 3 4 yaş kadar suruyo valla kendi haline bırak sabır işi baya 
(1,446 puan) tarafından
Meyve koydum hepsini dökmüş . Ne versem döküyor
(12,777 puan) tarafından
İnat işte inadindan kızsan olmuyo kizmasan olmuyo eline ver bari tek tek
(1,446 puan) tarafından
Beraber yiyelim diye koydum hepsini döktü bıcırık:D
0 oy
tarafından
Oyun demek öğrenmek demek canım tam öğrenme zamanları hoş gör 
(1,446 puan) tarafından
Inşallah ya . Valla geçen hali yıkadım.  Kahve su meyve ne bulsa döküyor
tarafından
Benimde öyle canım deterjanli su kovası vardı halıyı silecektim arkamı döndüm devirmiş meğer
0 oy
(272 puan) tarafından
Benim kızım 1 yaşına giricek önüne geleni tokatlıyor bide parmağını gözümüzün içine sokmak için sürekli uğraşıyor geçmez daha da şımarır
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Benimki de öyle ya yemek yediriyorum ağzına alıp geri çıkarıyor çıldırıyorum öyle yapınca dün cam saklama kabını kırdı gün içinde hep huysuz hiç tek kalmak oynamak istemiyor beni otutturmuyor telefonu elime alınca ağlıyor TV ye bakınca ağlıyor hep bana bak benimle ilgilen diyor :)
0 oy
(677 puan) tarafından
Bnm oğlum suan 10 yasinda.dogdugundan beri MaşAllah çok usludur hiç yaramazligini kendini tehlikeye atacak şeyler görmedim ama iki yaş sendromuna girmisti o akilli cocuk gitti kapıları çarpan kafasını duvarlara koltuklara vurup aglama krizlerine giren çocuk geldi yaklaşık 3 hafta sürdü geçti.Allah sabir versin zor bi süreç sen sakin kalmaya çalış tehlikeli şeyler yaparsa uyar ama çok müdahale etme ağlarsa üstüne gitme kendi kendine sakinleşmeyi öğrensin.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 136 göst.
28 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kbrarslan (1,018 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 148 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Aye1 (436 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 241 göst.
29 Nisan 2021 Aile kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 545 göst.