0 oy
243 göst.
Aile kategorisinde (410 puan) tarafından
9 aylık oldu ben daha böyle bir alamet görmedim çocuk bakıcılığı yaptım 3 çocuğa birden baktım 11 tane yeğenim var onlara baktım bu bambaşka bir şey oldu şimdiye kadar kuzu gibiydi yedirir oynatırdım şimdi ne oyuncak istiyor ne örümcek ne kucak ne TV hani dursun da yeter diyorum yok babası gitti ondan mı böyle oldu ne anlamadım pat pat beni vuruyor saçımı çekiyor tırnaklıyor yüzüme vuruyor kendi ayağını yere vuruyor 24 saat beni gezdir diyor çıldırıyorım sabah 6 da kalkıyor akşama kadar ağlıyor ağzını bir ayrışı var sanki dayak yemiş yere düşmüş aşı olunca bu kadar ağlamıyordu uyanır uyanmaz hele bir esne ya geril yok ağlıyor calpol verdim acaba diş mi çıkartacak hiç dişimiz yok birde ishal olmuş ayy o alt değişme Çin işkencesi hele kıyafet demiyorum bile vallahi billahi görseniz bu kadın nie kendini camdan aşağı atmamış dersiniz öyle böyle değil 1 haftadır böyle değişti babası gitti gideli acaba diş mi babasını mı özlüyor niye böyle oldu ya ne yapsam durur suyu seviyor ama hep koyarsam da hasta olacak nasıl oyalarım 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Babam gittiğinde kardeşimde böyle olmuştu. Babasını özlüyodur o. Kıyamam ya 
-Reklam-
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Diş heralde ya kaşıyıcı aldın mı buzluğa koy ağzına alsın
(410 puan) tarafından
ah canım ah evin içi kaşıyıcı dolu asla almıyor ama priz tarak kumanda bunları sokmak için can atıyor merde pis şey var onu istiyor çok salyası var kazağı batıyor brşde mesela duruyor normal bşr anda ağlıyor sanki yılan sok muş
0 oy
(10,441 puan) tarafından
Atak dönemidir belki ya da psikolojisi iyi değildir fiziki tepki veriyordur babası gitti diye. Sakin ol sen gerildikçe o daha şiddetli ağlar 
(410 puan) tarafından
bende diyorum sakin ol diye ama gel gör ki dayanılacak gibi değil az önce doktordan geldik kalp doktoru taksiye bindim adam neredeyse bizi atacak o derece durup durup bir anda ağlıyor birde sessiz ağlıyor önce sonra ağlıyor gece iç çekiyor
0 oy
(48,735 puan) tarafından
Allah kolaylik versin canim
(410 puan) tarafından
amin amin
0 oy
(791 puan) tarafından
Bnmde aynı şekil 2 buçuk yaşnda sbh uyanır uyanmaz çikolata der yok dersem bir ağlar apartman ayağa klkr herşeye ağlyo ya
0 oy
tarafından
İdrarında koku azalma koyu renk var mı canım ?
(410 puan) tarafından
aa evet nereden bildiniz bu ara azaldı koyu oldu rengi
tarafından
Kuzum benim oğlumda tam anlattığın gibiydi çişi kokuyordu köyü olmuştu az yapıyordu bana ateş kusma yoksa idrar yolu enfeksiyonu değildir dediler dayanamadım doktora götürdüm idrar yolu enfeksiyonu çıktı gece 15 dakikada bir en geç yarım saatte bir ağlayarak uyanıyordu uyumuyordu doğru düzgün hiç

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 323 göst.
11 Mart 2021 Diğer kategorisinde Huysuz Prenses (1,446 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 548 göst.
16 Nisan 2024 Aile kategorisinde Papatyasever (3,163 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 508 göst.
0 oy
5 cevap 219 göst.
26 Şubat 2024 Aile kategorisinde nurr001 (1,499 puan) tarafından soruldu