0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (1,230 puan) tarafından
Kaynanam ise gidiyor kardesinin çocuguna bakmaya kardeşi çalışıyor kardeşi korona olmus pozitif çıkmış eşinde ve çocuğun da yokmuş ama annemlede temas kuruyor öğlen yemeğe geliyormus eve sağlık bakanlığı temas oldu için annemin yanina geldiler demin ilaç verdiler kusma belirti olursa ara bizi dediler sorum kaynanam bizimlede esimlede oglumlada esiyle kaynım da var temas kurdu yani bizle ama kaynanamda şuan belirti yok diye test yapilmadi kaynanam da olsa eşinde olur kardeşimin bende de olmaz ddi bende herkesin bünyesi bir deil dedim olursun haberin olmaz yarın test yaptır garanti olsun dedim oğlum var bende korktum onuda öptü bugün sizce belirtiler nedir yada korona olupta haberi olmayan sonra anlayan varmı

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet olmaya biliyor aynı evin içinde kayınbabam oldu kaynanam olmadı
(1,230 puan) tarafından
Himm eşinde de yokmuş kardeşinin çocuklarında da ama kaynanamda temas kurdu ya ben tik oldum
-Reklam-
0 oy
(4,292 puan) tarafından
Patronum sali gününden itibaren halsizlik benzinde soğukluk vardi sonra perşembe günü iyice kötülesti ve tat koku kaybi olusti ertesi gün ben fena oldum psikolojik olarak etkilendim zannettim cumartesi pazar iyi oldum sonra pazartesi iyiyim diye ise gittim tat koku kaybi olunca hemen hastaneye gittim pozitif ciktim arkadasim da pozitif cikti ayni yerde calisiyoruz esim ile temasliydim ona geçmedi ama kizim ateslendi 1 gun boyunca sonra duzeldi yarin allahin izniyle bitiyor karantinam
(1,230 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım açıklaman için sağol şimdi kardeşi olmuş esinde yok çocuğun dada yokmuş kaynanamda temas kurdu için tik oldum ben ya ama belirti olmadi dıe test yapmadılar
(4,292 puan) tarafından
Tat koku kaybi olursa hic olmadigi sekilde bel ağrısı bas ağrısı bile olsa gitsin test olsun sadece bas ağrısı ile gecirip pozitif olanlar var arkadaş da mesela tat koku gitmedi bende gitti arkadaşın saci cok cok döküldü bende olmadi herkes de belirti olayi farkli anormal bisey gordugunde mutlaka gitsin
0 oy
tarafından
Canım kaynım saglikcj korona oldu bize hiç gelmedi kaynanam bize geldi sadece ilginç olan kaynım ben ve benim annem Corona olduk pozitif tık ama kaynımla aynı evde kalan kayınvalidem negatif ti bize taşıyan virüsü kaynanam ama kendisi olmadı 
0 oy
tarafından
Olabiliyor eşim yurt dışında korona oldu kardesi ve yaklaşık 20 tane insan dahil ama küçük kardeşi olmadı mesela 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 92 göst.
17 Mart 2022 Diğer kategorisinde Cihangirnur (1,583 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 171 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde Cihangirnur (1,583 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 81 göst.
28 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mbbatnngghu (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 497 göst.
25 Eylül 2020 Aile kategorisinde minnakoglum (54 puan) tarafından soruldu

384,975 soru

11,514,117 cevap

35,174 kullanıcı

...