0 oy
1,081 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Amacım inanın hava atmak değil fikir almak zevkli kişiler bakarsa sevinirim bu oda bana soğuk geliyo ne yapsam sıcak hale gelir sizce 

38 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

image

image

kizlar odam bu
(17,801 puan) tarafından
Tablo yokmu renkli bi tablo al kız yastıklar var renkli onlardan al biblo filan güzelleşir öle
tarafından
TV nin olduğu yere canlı sıva yapabilrsn internttn arastr çok hoş :)
tarafından
Renkli duvar diyosan eğer tekli koltuğunun orası renkli duvar;)
tarafından
Siyah koltuk  siyah fon koyu parke çok koyu bir kepi koyu tekli koltuk  bu yüzden belki iç acıcı değil  güzel  renkli kirlet  güzel duvar süsleri  büyük *** salon cicekleri çok şık olur kendi düşüncem
tarafından
Saol cnm düşünce alıyorum şuan herkezden
-Reklam-
0 oy
(13,873 puan) tarafından
Oncelikle fotoğraf atmalısın canım. 
tarafından
Attım cnm
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Foto yok canım 
tarafından
Attım cnm
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Linç edenler boş boğazlık yapıyor ya takılma

tarafından
Aynen cnm olsun yazdım gene attım foto
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Foto at hele bakalim kime ne lincleyecek bisey olmaz yuhh derim yani
0 oy
(833 puan) tarafından
resim yokk tatlım 
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Cok güzel canm güle güle otur
tarafından
Saol cnm
0 oy
(442 puan) tarafından
Fon perdelerini serbest bırakabilirsin. Dumduz
(442 puan) tarafından
Ayrıca tülünü yenileyebilirsen  iyi olur
tarafından
Saol cnm
0 oy
(3,921 puan) tarafından
TV ünitesi değiştir. Koltuklara beyaz renkli örtü şer o lacivert fonu çıkart parke köyü onlar koyu bogmus
tarafından
Saol cnm
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Ortaya hoş bir orta sehpa üzerine şık bir  şeyler. Başka ve sıcak renkli kırlentler ve duvarlara süs olabilir canım
tarafından
Saol cnm
0 oy
tarafından
Televizyonu berjerlerin yerine koyup iki buyuk kanepeyi karşılıklı koysan tv nin karşısına da berjerleri koyarsan daha güzel olur ben renkleri sevdim 
tarafından
Bi de kirlentlerini degistirirsen guzel olur
tarafından
Saol cnm
0 oy
(260 puan) tarafından
Madem sordun bana göre ev değilde ofis gibi bir sıcaklıgi yok ama tabi her yeri pembe kirmixi yap demiyorum ufak değişikliklerde güzel olur kenara dekoratif limon ağacı olur duvara aile resimleri olur imkanın varsa başka kumaş alışın çekyat üstüne
tarafından
Saol cnm
0 oy
tarafından
Mobilyaların çok koyu parkede koyu boğmuş canım açık renk ünite al bence fonlarının renginde değiştirebilirsin 
tarafından
Saol cnm fikrin icin
0 oy
tarafından
Haklısın soğuk bir oda gerçekten hiç renk yok
tarafından
Aynen
0 oy
(260 puan) tarafından
Konsolu sen boya YouTube de çok video var küçükmüş zaten 
tarafından
Kız hiç yapmadım nasıl boyarim
(260 puan) tarafından
Çok video var bakarsan YouTube Instagram Facebook el boyaması hirdacatcida bir milyoncuda bile satılıyor boyaları inan daha güzel oluyor el emeği hemde daha ucuz oluyor
tarafından
Tamam cnm saolasin bakarim
0 oy
(10,967 puan) tarafından
Duvarlar cok bos bacım bence
tarafından
Katılıyorum haklisin
(10,967 puan) tarafından
Birde camların cok buyuk perdeler duvardan duvara hani perdenin ortasına sarkac lar var onlarda hem ucuz hem degişik hava katıyor
tarafından
Aynen onlar güzel ıyi aklıma getirdin cnm
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Bence sade ferah guzel. Canlandırmak istiyorsanız birkaç değişik kırlent ekleyebilirsiniz. Fonları serbest bırakmaniz odayı daha genç gösterir. Büyük saksı bitkileri koyabilirsiniz. 
tarafından
Mesela nasıl olur kırlent hangi renk
0 oy
tarafından
Bence tek sorun parke
tarafından
Kız onada bişey edemem kiraciyim;)
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Zevksizim ben bakmayayım o nasıl soru kız herkesin kendine göre bir zevki var :)) öncelikle bir çiçek koy şöyle büyük salon bitkilerinden odaya bir can gelsin. 3-4 tane renkli kırlent bir de duvara renkli tablo tamamdır. 
tarafından
Ahahah kiz saol;)
0 oy
tarafından
Tatlım öncelikle bir miktar masraf yapman gerekicek gerçekten soğuk kasvetli bir oda . Öncelikle güzel mavi tonlarinda birer koltuk örtüsü alabilirsin güzel beyaz renkkerde düz bir hali slmani tavsiye ederim beyaz bir TV ünitesi alabilirsin vivense de falan uygun oluyor fiyatlari . Biraz daha renk gelir en azından . Parkelerin falan çok koyu o yüzden soğuk duruyor 
tarafından
Aynen cnm parkeye de bisey yapamiyorum malesef

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 306 göst.
5 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sumeyye69 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
86 cevap 2,323 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 244 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Tugba3101 (1,294 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 396 göst.
28 Aralık 2022 Aile kategorisinde Masum anne (305 puan) tarafından soruldu

380,178 soru

11,381,337 cevap

34,874 kullanıcı

...