0 oy
2,319 göst.
Diğer kategorisinde (696 puan) tarafından
Eşimin telefonla başka kadınla konuştuğunu yakaladim demiştim. İki küçük çocuğum var boşanmayı düşünmüyorum demiştim. Ama herkes anında bosarım. Yok sen kocana bak. Karşıdaki kadını boşver vb değişik değişik yorumlar yazdı.

Burda herkesin dortdortluk yaşantısı var galiba. Bide yaş ortalaması küçük şöyle mantıklı cevap yazan çok az kişi. 

Kadınla konuştum biliyormuş evli olduğunu. Birdaha karşıma çıkarsa onu şikayet edeceğimi söyledim. Elimde kanıtlarımin olduğunu söyledim. İyikide konuştum içimde kalmadı korksun biraz ki baya da korktu. Kocamada gereken dersi veriyorum verecegimde.

Çocuklarım için son bir şans verdim. Bunu kullanır kullanmaz kendi bilir. Daha çok küçükler başlarında babaları olsun diye. Odaları ayirdim evin maddi bütçesini elime aldım. Şuan herşey benim kontrolümde. Boşanmak 2 dk lik imzaya bakar önemli olan aile bütünlüğünü korumak. Bunuda niye yazıyorum eğer başka bir sorununuz yoksa sadece kocanizin böyle bir aldatma problemi varsa yuvanizi bozmayın hemen diye. Siz toparlamaya çalışın gücü elinize alın baktın kocan duzelmiyor tmm boşan. Ama en başta pes etme

86 Cevaplar

+33 oy
(3,830 puan) tarafından
Eee seninki daha önce de aldatmış yakalamıştım demiştin ? Demek ki kocan düzelmiyor dime ? kusura bakma yine yapacak çünkü senin yuvanı dağıtmamak için yine elinden geleni yapacağını bilecek yani ne diyelim böyle mutluysan miden alıyorsa mutluluklar size 
(10,328 puan) tarafından
Bak ben de aynısını yazdım bir yapan bir daha yapar ki yapmış
(7,121 puan) tarafından
İçimdeki seslerin bütünü ❤️
(155 puan) tarafından
Aferin kız. Şahsen benim kabul edemdigim şeydir. Afederisn yatağımda başka gt leri düşünen adamla değil evladımı ömrümü emanet etmek bir dakikami bile emanet etmem daha. Yıkılsa da yıkılsın yuvam. Sonuçta birkere yapmış olması önemli. Bir dk geç mi geldi hemen aklım orda olur başkasına mi gitti. Başka yerde telefon mu kullanıyor her dj takip etmesem acaba yine mi dusunmektense cehennem e gitsin. Dediğin gibi de asla midem almaz. Her baktığım da başkasıyla konuşması sevsmesi gelir çünkü. Üstelik kadın da biliyor evli olduğunu bu daha tehlikeli.
-Reklam-
+10 oy
(6,165 puan) tarafından
Niye kocam benim çocuğum mu onu düzeltmeye ugrasayim bide onla mı uğrasacaz yani sahip çıksaydı kendine ayrıca senin muhatabın o kadın değil kocan ayni şeyi sen yapsaydın barındırır mıydı seni o evde büyük sözüme tövbe ama ne kendi degerimi yitiririm nede o adamı midem alır o saatten sonra herkes kendi seçimiyle mutlu olsun 
tarafından
Kesinlikle katılıyorum kuzum ya. Millette mide kalmamış. Bide çok iyi bir şey yapmış gibi post açıyorlar.
(3,031 puan) tarafından
Ne desek boş yâ gerçekten anlamayana laf anlatmaya hiç uğraşmıyorum
+4 oy
(173 puan) tarafından
Burdan fikir almak istersen boşan diyen çok olur.

Bu sözleri duymak istemiyorum diyorsan buraya yazmama hakkın var
(173 puan) tarafından
Bende aldatıldım. Boşanıp tekrar yaşamaya karar verdik. Çünkü maddi manevi çocuklarla sıkinti cekiyordum.
Ama o aldatılma mevzusu halen aramızda. Huzur yok ben kendi kendime sıkinti yapıp duruyorum kaslarım beyazladi. Hormonlarim bozuldu. Ruhen ve bedenen çöktum.
İmkanım olsa olduğum yeri terkederdim ruh sağlığı için.
(1,353 puan) tarafından
Aynısını bayan yapsaydı eşimde böyle düşünürmüydü acaba
+4 oy
(1,618 puan) tarafından
Gurursuzsun. Ne demek aldatma sorunu varsa bosanmayin demek ya? Aile butunluguymus.  Gözü dışarda kadın meraklısı bir baba senin çocuklarına ne derece düzgün aile hayatı verebilir?
+3 oy
(768 puan) tarafından
Büyük konuşmak istemiyorum ama seni aldatan bir erkekle nasıl aile bütünlüğünü korumak istiyorsun sence ortada bir bütünlük var mi ki korunacak 
(1,321 puan) tarafından
Keisnlikle aile mi kalmış ortada kocan aldatmış hala aile diyorsun bacım asla affetmem böyle bir şeyi asla
(768 puan) tarafından
Rabbım herkesin yuvasına huzur mutluluk versin ne diyelim ki bayan seçimini yapmış inşallah pişman olmaz
tarafından
Benim midem almaz ya. Kaldıramam aldatılmayı.
(12,941 puan) tarafından
Ortada aile yok artık
(242 puan) tarafından
Bunu yazmaya gelmistim kadın aile bütünlüğünü düşünüyor da erkeğin umrunda değil eminim yarın öbür gün işine gelse ve imkanı olsa çocukları bırakıp başka kadınla kaçar da Allah'ım bişey yazicam böyle erkekler için ay adamı ben düşünüyorum ben parçalamak istiyorum onu bide ilk aldatması değil gebersin gitsin ya çocuklarımı tek başıma şerefimle büyütürüm kaldı ki bide aynı evde yüzünü görmeye devam mı edicem
+3 oy
(7,232 puan) tarafından

Aynısını kocan yapar mı aceba? Sen başka erkekle konuş yuvamı bozmayim baktim düzelmiyor tmm bosanirim der miydi aceba? 

Sen ne yapıyorsan yap ama burada millete bu tür tavsiyeleri verme bence çünkü her midenin kaldıracağı şey değil 
(2,572 puan) tarafından
Çok haklısın emosum
+++
(7,232 puan) tarafından
Sağol semosum ♥️
+3 oy
(8,900 puan) tarafından
Hayat senin hayatın böyle Bi adamı çocuklarına baba yapmayı seçtin gururunu ezdin şimdi kocanla 3. Bi aldatmaya kadar mutlu mesut yasa..
+1 oy
tarafından
Tamam oldu aldatsin bizde ona şans verelim yok daha neler buyuk konuşmak istemiyorum ama asla affetmeyeceğim bir şey madem sende bunu hazmedemiyorsun gelip burda yazma bacım derdini ne dememizi bekliyorsun
(1,783 puan) tarafından
Kendi kararı bilemeyiz ayrılmak ayrılmamak  çocuklar ayrı yatan anne ve babayı pek aile bütünlüğü olarak görmüyor malesef inşallah bunu biliyordur
+1 oy
tarafından
Mutluluklarrrrrr sanaa
+1 oy
(3,577 puan) tarafından
Ben bu aldatma konularında yorum yapmıyorum çünkü ben bosanirim yok ben şöyle yaparım böyle yaparım diyip kabuğuna çekilip oturan da var ben bosanamam herhamee kabul ederim herşeyiyle kabul ederim deyip yediremeyende var o yüzden büyük konuşulmamasindan yanayım hiç bir kadın kaldıramaz kaldiriyorsa sebebleri vardır diyorum sadece
+1 oy
(5,881 puan) tarafından
Siz böyle düşünüyor olabilirsiniz ama başkası hakkında konuşamazsınız. Siz aldatılmayı hazmediyor olabilirsiniz ama herkes bunu hazmedemez. Sonrasında da güven problemi olan bir evliliği devam ettirmek hem iki taraf için hem de çocuklar için her çoğu zaman sağlıklı olmaz
+1 oy
(32 puan) tarafından
Kesinlikle bende eşim tarafından üstelik yeni evliyken biz nisanliyken başlamış biriyle konuşmaya yeni evlendiğimde de devam ediyormuş bende Hamile kaldım hemen öğrendim konuştuğunu küs gittim kadını rezil ettim sonra gyalvar yakar geldi aldı beni iyikide gelmişim geri yuva kurmak kolay değil kızım büyüdü şimdi babasını çok seviyor onun mutluluğu için herseyi yaparım o kadar çok eğleniyor ki babasıyla birde ben babasız büyüdüm ondan dolayı bunu kızıma yaşatmak istemedim hiçbir çocuk ayrı anne baba ile yaşamamalı yorum yaparken kendi hayatlarını görmeyen ve saçmalayan insanlar oluyor maalesef kesinlikle en doğrusunu sen yaptn canım benim evlatlarımızın yüzündeki bir gülümse herseyi unutturuyor ben unuttum şahsen çokta mutluyuz şimdi elhamdülillah Rabbım yuvanizin huzurunu bozmasn bozmaya çalışanlara fırsat vermesin evlatlarına sağlıklı huzurlu yuvan olsun♡
+1 oy
tarafından
Dışardan konuşup boşan demek kolay çocuktan sonra ne olursa olsun bazen devam ettiriliyor evlilikler tekrarlamaması şartıyla 
(696 puan) tarafından
Aynen öyle cnm başına gelmeyen bilmez. Herşey çocuklarımız icin
tarafından
Kesinlikle öyle canım boşanmak bir çözüm yada kurtuluş olmuyor her zaman
Hiç kimseninde evliliği 4/4 lük değil burda Yorum yapanların bazılarının kendisini eşini aldattığını biliyorum ona rağmen devam ediyorlar ama başkasına gelince ahkam kesiyorlar
(696 puan) tarafından
Evet öyle. Hatta şiddet görüp aldatilip borç içinde olan kocası hapiste olan evli kalan birçok kişi var. Ama yazmak kolay ya bosanirdim ben gururluyum diye yazıp gururlarini oksuyorlar şuan. Yada bazıları için hayat pespembe kocası gezdiriyor evine bakıyor. Belki kocası aldatıyor ama haberi yok. Burdada ben şunu yapardım diye havasını basiyor
tarafından
Elbette elbette neler var Burada
+1 oy
(934 puan) tarafından
Büyük konuşmak istemiyorum ama, bırak ekonomiyi elime almayı donu dahil verse bana yinede gözümde kararır karilik edemem ona. Çocuklarda öyle bı baba ile kalmış kalmamış umrumda olmaz. Neticede onlarda babaları ve anneleri gerçekten mutlu olsun derler buna tanıklık etmek isterler. İkimizinde birbirimize sevgi duymadığı ortamda yaşamak onlara da bir psikolojik siddet diye düşünüyorum sonra ilerde başka yerde o gormedikleri sevgiyi alırlar. 

Kimse boşanma meraklısı değil elbette. Ama boşanmayı iki şey bitirir

Bir şiddet

İki aldatma

Bunları görüp de devam etmekte kendisinin değersiz olduğunu gösterir. Naçizane fikrim 
+1 oy
(4,153 puan) tarafından
Tamam pes etmede. Bacim kadin evli oldugunu da biliyous belli ki o kadin o yolun yolcusu kadinla konustunda noldu ki kadin seni dinleyip

Arkandan bitarafiyla gulmustur . Cunku ayse olmaz fatma olur fatma olmaz emine olur. Kadinla bi derdin yokki senin. Kocanla var kadininin hayatina giren cikan seni ilgilendiriomiki korksun biraz deyip

Korkuyuon kadin hasan huseyin ali veli zaten bulmustur sanane. Sen kocani korkutman laizm sahsen ben o nedenle dedim kocam sorumlu sana karsi kadin degil. Bosanmayacaksan da bos yere kurcalama kendi e eziyet etme bi kere yapan bidaha yapar. En azindan sen bilmemis toz pembe hayatina devam etmis olurdun . Simdi icinde suphe

Olcak acaba ayni seyi yapiomu diye hep dusuncen. Bosanmayacaksan kurcaliycan desmicen altini bence

Farkinda olup slak yerine koncagima farkinda olmadan slak yerine konmak bence daha mantikli. En azindan hersey normal diye rahatca yasar digeri bilio surekli suphe kuslu bisey olmasa bile insan dusun dusun elndi kendini yer 
(696 puan) tarafından
Kurcalamazsam bilmezden gelirsem öyle ömür boyu devam ederlerki gel keyfim gel yaparlar. Ama şuan suçlu olduğu için telefonunu da aldım kıçının üstünde oturuyor parasız pulsuz kaldı evin içinde.
(780 puan) tarafından
O senin ergen çocuğun değil kocan..ayy bu nasıl kafa ya telefonunu da aldım diyor şaka gibi
(4,153 puan) tarafından
Benim icimde hep suphe olurdi ise gidecek illaki bu adam. İse gderken  yolda izde markette pazarda is yerinde  ocugu parka goturdugunde falan hep aklimda olurdu birine bakiomu aklindan geciriomu diye. Bilmemk isterdim ben yoksa
Kafayi yerdim  . Tel alio evde bagli oturacaksa da. Ben calisip ona bakacak
Tv yemek icmek keyf yapacak evde adam
Oylede istemem :)
tarafından
Arada yemini suyunu ver bari sanki eğitmeye çalışıyor hey allahım
(1,937 puan) tarafından
Mehlika istemsizce güldüm kız yemini suyunu vere
+1 oy
(2,651 puan) tarafından
Ablam senelerdir aldatılıyo yiğenlerim şu an babalarına düşman vaziyette boşanma aşamasında şimdi arada başka kadın varsa oda ayırmak çözüm değil 
(696 puan) tarafından
Zaten bitirmemislerse o zaman bosarım daha 1 dk durmam. Şuan bitirdiğini varsayarak hareket ediyorum. Bunu gelecekteki davranışlar gosterecek
(2,651 puan) tarafından
Bitmiyo malesef senelerce çocuklar için boşanmadı onlar babadan uzaklaşmasın diye çocuklar herşeyi biliyomuş ablamdan saklamışlar iğrenç karışık bi durum yani
+1 oy
(804 puan) tarafından
Cevremde Cok var böyle kocalar kadınlar hep sineye çekiyor boşanmayı göze almıyorlar hem Çocuk için hemde başka seyler için Allah kimseyi öyle imtihan etmesin başıma gelmedi Boyle bsy Allah göstermesin ama Zor bir durum Allah kocanıza akıl fikir versin 
0 oy
(3,031 puan) tarafından
Sen ne diyon hacı
tarafından
Bu nasıl bir üslup ya
(3,031 puan) tarafından
Posta yazılanlara takılmak yerine benim yorumuma mi takıldınız Merve hanım
tarafından
Yorumuna değil üslubuna takıldım
(3,031 puan) tarafından
Üslub nasıl geldi size Merve hanım
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Bak canm herkesin evliliğe bakış açısı farklı 

Sen kaldırırsın başkası kaldıramaz ha şundan bende eminimki boşanmak kolay değil evet ama aldatılmaktan kolay değil kolay kolay sindiremez insan senin kararına saygı duyarım dediğin gibi boşamak kolay sen zor olanı seçmişsin 

Rabbim gücünü kuvvetini arttırsın inşallah evine huzur mutluluk versin canım 
(696 puan) tarafından
Sağol cnm amin ins
0 oy
(4,197 puan) tarafından
33 yaşındayım, beni 2 kere boynuzlamış (en azından benim yakaladığım 2 kere) adamla aynı yatağa giremem. Kendine bunu yakıştırıyorsan ne ala sana. ALLAH mutlu etsin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 305 göst.
5 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sumeyye69 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 244 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Tugba3101 (1,288 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 395 göst.
28 Aralık 2022 Aile kategorisinde Masum anne (304 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 620 göst.
2 Haziran 2022 Aile kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu

379,165 soru

11,349,848 cevap

34,817 kullanıcı